DOK ONA SPAVA A VI...?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
329.470
Pitanje za vas dragi muskarci...da li ste probali dok Vam devojcica spava, onako kada vas "najbolji prijatelj" iz cista mira probudi u sred noci i kako Vam je bilo.....Iskreno , meni je super kada to uradi ili me ujutro tako budi.. :-D
 
inspirion:
KAko nam je šta:
-osećaj kad je dignut i razmišljamo šta sa njim
-ili u sred noći, odjednom krećemo da tuсamo žensko pored sebe?
Ajde pojasni radnju

Konacno ..jedno Musko..pa to usred noci i pocnes..;-) Kako vam je? I ne pravite se "ludi"..kakav vam je osecaj..svidja li vam se ..volite li to..voli li to vasa devojcica..:-D
 
Ti si nešto mnogo stidna devojka, kad koristiš fraze tipa: "najbolji prijatelj", "pa to"..............

Pa nešto to ne radim u sred noći. Volim kad sam svestan i kad vidim u njenim očima da me želi. Buđenje noću mi dođe ko silovanje. Malo sam preterao, ali to sam ja
 
Nisam se budio sa "nalozenim prijateljem" ali jutro... e to je vec nesto drugo i naravno da prija, ne razumem pitanje... zasto ne bi?
Mada... najvise volim kada se probudim pre nje i dok spava volim da je gledam, njen vrat, usi, kosu, okice... to je nesto neopisivo lepo. Razumem da je negde nekom to glupo ili smesno, ali to su neke stvari koje su meni posebno lepe i drage. ;)
 
ja sam jednom spavao s devojchicom...i probudio se u nedoba...nisam je budio samo sam masturbirao...ejaqlirao sam joj u uho...to mi je kao bio trip neko vreme...probudila se i nije bila previshe sretjna...mislim kome bi se svidela sluzava teqtjina u uhu u pola notji?...ne znajutji kako da opravdam svoje pinnafilije...ustah i zbunjen pocheh pevati close to me od the curea...i da ne duzhim...to sam samo jednom uradio i netju nikad vishe...
 
AntunTun:
ja sam jednom spavao s devojchicom...i probudio se u nedoba...nisam je budio samo sam masturbirao...ejaqlirao sam joj u uho...to mi je kao bio trip neko vreme...probudila se i nije bila previshe sretjna...mislim kome bi se svidela sluzava teqtjina u uhu u pola notji?...ne znajutji kako da opravdam svoje pinnafilije...ustah i zbunjen pocheh pevati close to me od the curea...i da ne duzhim...to sam samo jednom uradio i netju nikad vishe...
Ne znam da li mi se više gadi ova priča kao istinita, ili mi je groznija od tebe, kao izmišljotina...
 
ma redovno ja manijacim u sred noci.......:roll:
nego, sta meni nije jasno> kako se ne probudi devojka kada pola sata pokusavam da joj ga uvalim, a ne ide???:roll::shock::roll: jel moguce da ima tako cvrst san? ili pak zeli da me muci?
 
Lexa:
Ne znam da li mi se više gadi ova priča kao istinita, ili mi je groznija od tebe, kao izmišljotina...

eto...chovek se lepo otvori...pokazhe svoje skrivene fantazije...i shta dobije?...nerazumevanje i osudu...budimo realni shta fali svrshavanju u uho?...mislim kad mozhe u usta i sve...lepo isperesh i ko da i nije bilo...
 
...дешавало се...само сам углавном прилично поспан да би се баш бацио на њу...углавном је мало помазим...опипам хехе...цоким...чисто да се мало мешкољи са осмехом...:D
 
nikodim:
Nisam se budio sa "nalozenim prijateljem" ali jutro... e to je vec nesto drugo i naravno da prija, ne razumem pitanje... zasto ne bi?
Mada... najvise volim kada se probudim pre nje i dok spava volim da je gledam, njen vrat, usi, kosu, okice... to je nesto neopisivo lepo. Razumem da je negde nekom to glupo ili smesno, ali to su neke stvari koje su meni posebno lepe i drage. ;)

Zar vas ima jos takvih..romanticnih..gde se krijete..;-)
 
g-rock:
ma redovno ja manijacim u sred noci.......:roll:
nego, sta meni nije jasno> kako se ne probudi devojka kada pola sata pokusavam da joj ga uvalim, a ne ide???:roll::shock::roll: jel moguce da ima tako cvrst san? ili pak zeli da me muci?

Strasno! :twisted:

Elem, malo je oralom probudi - tek da ne pomisli kroz san da je silovanje u toku, a onda joj ga "uvali" (prethodno pomenuti oral ce pripremiti khm...).
 
zar vi to osjecate....cuj...digao mi se, pa de da vidimo sta cemo sa njim.....ja ne osjecam neku uspaljenost ili slicno, moj dragi isto tako......nekako je kao san....odjednom se mi sexamo....i uvjek, ali uvjek je skroz super
 

Back
Top