DOK ONA SPAVA A VI...?

g-rock:
ma redovno ja manijacim u sred noci.......:roll:
nego, sta meni nije jasno> kako se ne probudi devojka kada pola sata pokusavam da joj ga uvalim, a ne ide???:roll::shock::roll: jel moguce da ima tako cvrst san? ili pak zeli da me muci?
mozda ona i nema tako cvrst san, ali ti mozda imas mekanog pisu?
gde si g rok kuco stara naherena?:lol:
 
ewo, strujka, manijacim po kraju......:roll::roll::roll::wink:......mojne da me provociras, uzecu zarezac i napravicu.....:shock::shock::shock: od ***** i **** *****

secam se kako to izgleda.....ona spava spokojno, ti ovlas napaljen.......prilazis lagano i nezno ga umeces......i TRAS.....> budalo jedna, e si sad naso da me budis......:shock:

e, bwe ljudi....kada citam vase postove, pomislim ili da se ovde baronise cisto da bi nesto napisalo, ali da bas toliko nemate iskustva....c,c,c:roll:
 
e pa jeste coool ali ja sam počela,,,,,,,,,,,,,,,,,, zbog toga sam odredila sobu gde samo ja spavam i nije dozvoljen pristup muškarcima ,,, e tako ,,, a izgledalo je vako;; ja premorena ,, legnem kasno ,,negde oko dva oklok ,, pa da iskoristim to malo za sovku ,, ali on baja ne kapira da mi stvarno u 24 sata treba cetri sata odmora ,,, vrpolji se po celu noc ,, mazi me ,, dira me ,, (ne znam kada taj covek spava)) ,,, i onako u zoru cepne ga u medjunožje ,, tvrdji nego ikada preko dana ,, seks neverovatan ,, drži me osećaj po ceo dan (-sutradan) ,,, ali drži me i crvenilo u očima a i gadni podočnjaci ,, trajalo je to jedno godinu dana ,,, sada imam moju sobu - bez noćnog tepanja ali pucam od zdravlja ,,,
 
kučka:
Pitanje za vas dragi muskarci...da li ste probali dok Vam devojcica spava, onako kada vas "najbolji prijatelj" iz cista mira probudi u sred noci i kako Vam je bilo.....Iskreno , meni je super kada to uradi ili me ujutro tako budi.. :-D

to je najjaca stvar koja mi se desila, samo sto te noci nisam nista spavao. sutra sam bio zombiniran na poslu :shock:, jer se posle ona probudila, pa opet ja ujutro :lol:. nije da mi bas smeta ali nisam bas za takve akcije u toku radne nedelje :roll:.

ali zornjak mi nije niti ce mi ikada smetati, uvek sam za :smile:. pogotovo sto ja zapalim na posao a ona ostane na pola zadovoljna u krevetu :mrgreen:. kapiras gde ide ova prica :wink: ? jedva cekas da dodjes sa posla kuci, a i ona ceka...

nikodim:
... meni posebno lepe i drage. ;)
e tu se slazemo u potpunosti. a i redak trenutak koji vredi videti.
 
@jinxy

Ima tu jos jako puno dobrih trenuteka koje vredi videti... nekako, ne svodi se valjda sve na to samo da joj "posadis patku" (da se tako izrazim, malo je ruzno ali potpuno u skladu sa onim sto zelim da kazem).
Meni se desilo da sam se na jednoj zurci probudio (posle treznjenja) pored jedne, dosta starije devojke, koja je bila potpuno gola (znam da se nista nije desilo jer sam bio obucen, ni jedna krpica mi nije nedostajala a i bio sam poprilicno nacvrckan tako da nje bilo sanse da sam uspeo da se svucem i obucem;))... kaze:"Ne mogu da spavam u odeci a tu sam da bih tebe cuvala." Dakle:"Dok ja spavam a ona?". :)
 
To budjenje nocu..ne mora biti redovno ali po nekada ..daaaa ume da bude bas lepo i zanimljivo.Jos lepse je kada vas ujutro bude poljupci i onako topli,sanjivi .. al hajde da ne duzim dalje..ko zna..zna..;-)
 
@kučka
Dobri su jutarnji poljbci, pod usovom da nema karijesa. ;) Sve su to one slatke male vragolije kojih nikad nije dosta. U stvari svako ko je iole mastovit ume i moze da uziva na njemu svojstven nacin.
Kao sto si i napisala:"Ko zna, zna".
 
cekaj, stani, pazi, vidi, evo, gledaj... nisam ni mislio da je samo to bitno (ono sa salamom ili kako vec), ali je to bilo pitanje posta. pa kakav bih bio ako ne bih odgovorio? znam da ima tu jos toga, ali nekako su mi tada najmilije. a i puno mi znaci kada vidim kako mirno spava. ja se osecam mnogo dobro.
 
Hej... nije to vezano samo iskljucivo za tebe... uopsteno, mislim da se to nocno-jutarnje "uvaljivanje" jako potencira, skoro da su neke isto tako slatke stvari potpuno zaboravljene. Nisam te etikatirao... bez brige, ne bavim se tim... vec sa samo zeleo da napisem to sto sam napisao.... bez brige.
Nisam ni ja od drveta... znam sta su pobesneli hormoni. ;)
 
Petar_Pan:
ona ispred vas... i vi skontate da je ona zaspala...
I vi gledate njeno lepo lice i vidite njen osmeh na licu... Jednostavno ne mozete da odolite da ne poljubite njen slatki obrascic... i onda se ona kao probudi i zadovoljno prmrmlja mmmmm... i promesa svojom guzom da bi se jos bolje uglavila u vasem zagrljaju...
Ja vec pisao nesto o tome...
 
AntunTun:
ja sam jednom spavao s devojchicom...i probudio se u nedoba...nisam je budio samo sam masturbirao...ejaqlirao sam joj u uho...to mi je kao bio trip neko vreme...probudila se i nije bila previshe sretjna...mislim kome bi se svidela sluzava teqtjina u uhu u pola notji?...ne znajutji kako da opravdam svoje pinnafilije...ustah i zbunjen pocheh pevati close to me od the curea...i da ne duzhim...to sam samo jednom uradio i netju nikad vishe...
Naravoučenije: Sa tobom spavati sa antifonima u ušima (ne zbog hrkanja) :lol:
5+ za odgovor.
5+ za hloroform!
Score: 10 points!
 
AntunTun:
...nisam je budio samo sam masturbirao...ejaqlirao sam joj u uho...to mi je kao bio trip neko vreme...

zeah, ovo me podseti na dane u VJ. Lik spava, usta mu razjapljena kao da će da proguta DPO komplet, a drugi tenkre nadrukao svog vršnjaka i meće ga unutra. Nije imao muda da ga tu i drži malo duže, inače bi bilo zanimljivo da je onaj prvi zatvorio usta i stiso zube :green:
 
163374BgIF_small.jpg
 

Back
Top