Dok je Tereza kasapila muža i sekla motornom testerom, njihovi susedi mislili da se svađaju

Mene bi bilo sramota da sam muško i da kukam kako me žena zlostavlja. Ovo što je ova žena uradila nije normalno. Očigledno ni taj muškarac nije bio normalan. Ali nije nam normalna država. Stvarno ne znam na kakve žene to vi nailazite.
Izgleda da niko nije normalan osim sekte koja zagovara nasilje nad muskarcima...pa jos i inforimise aktivne clanove o zakonskim okvirima.
Cuj, ova zena nije normalna, osim sto je zena pa je uvek neka druga stiti....da se covek zalio skocilo bi deset zena da je brani....to se zove trend blamcina, jer na taj nacin se kompromituje svaka akcija zastite zrtvi nasilja.
 
CRNA HRONIKA
11.05.2022. 23:58h

Zločin kakav Srbija ne pamti dogodio se sinoć u Zrenjaninu kada je, kako se sumnja, Tereza P. (46) izbola svog supruga Srđana P, a potom ga isekla motornom testerom i skuvala delove tela. Njihove komšije otkrivaju da su kobne večeri čuli viku, ali da nisu reagovali.

Sumnja se da je Tereza najpre suprugu dala nešto za smirenje kako bi ga omamila, a onda je počela da ga ubada nožem. Kako je ispričala ćerka uhapšene žene, koja je prisustvovala užasu, Srđan je pokušao da se odbrani i pobegne iz kuće, međutim Tereza ga je u dnevnoj sobi sustigla i brutalno ga izbola nožem, pa preklala. Nakon toga uzela je motornu testeru i počela da seče noge suprugu, pa ih je ubacila u šerpu i počela da ih kuva na šporetu.

ceo tekst ovde
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...li-nisu-reagovale-dok-je-tereza-kasapila-muza
Pogledajte prilog 1152263

Puko joj film?
rano jutros je na prilazu u Zrenjanin iz pravca Kikinde muskarac Z. T. (36) sa mestom prebivalista Becej, pregazio penzionera D. M. (68) ......................
Ajde da vidimo dali uopste postoje takve osobe il dal se uopste nesto dogodilo na tom putu? Ako se i pojavi neka osoba koja zivi u blizini, glas te osobe nece stici do javnosti, bice ugusen.

Bio jednom jedan tekst o nekom profesoru Draganu Ostojicu (lupam) koji predaj na univerzitetu u Montrealu, u kojem uvazeni profesor govori nesto u vezi ishrane.................................JAVIO SE TIP, NAS STUDENT SA UNIVERZITETA U MONTREALU I SAOPSTIO DA PROFESOR POD TAKVIM IMENOM UOPSTE NE POSTOJI..................................al nema veze. Hocu reci da su mediji postali portpuno odseceni od realnosti i da danas izmisljaju bajke kako bi privukli nasu paznju...............ILI JOS TACNIJE, KAKO BI ODVUKLI NASU PAZNJU SA NECEG MNOGO REALNIJEG "STO NIJE ZA JAVNOST".

Za ovaj tekst ne kazem da nije istina ali ,sta smo sve doziveli sa medijskom istinom, tera nas na sumnju u iistinitost svakog teksta u medijima..................A MOZDA JE I TO GLAVNI CILJ MEDIJA..........................ko ce ga znati. Valjda cemo uskoro sve saznati kada se zavrsi poglavlje kapitalizma, amerike, rotschilda..............
 
Pa vi vidite kako ćete, kenjajte nije ručak dovoljno slan itd...kad klikne sklopka onda bzzzzzzzzzzz

Nije ti komentar uopšte na mestu. Čak ni za ovako neobavezno mesto kao što je Krstarica. Kako bi bilo da je on iskasapio nju? Da li bi napisala nešto tipa "pa ti nemoj da skuvaš ručak na vreme..."
Ljudsko biće je ubijeno na odvratan način i njegovo mrtvo telo je oskrnavljeno na način koji svakom normalnom ljudskom umu može biti samo užasavajući.
Pokažimo malo mozga i milosti nekada, jbmu život! Šta bi bilo da je u pitanju neko iz naše porodice? Verovatno bi crkli od smeha na sahrani, a?
 
CRNA HRONIKA
11.05.2022. 23:58h

Zločin kakav Srbija ne pamti dogodio se sinoć u Zrenjaninu kada je, kako se sumnja, Tereza P. (46) izbola svog supruga Srđana P, a potom ga isekla motornom testerom i skuvala delove tela. Njihove komšije otkrivaju da su kobne večeri čuli viku, ali da nisu reagovali.

Sumnja se da je Tereza najpre suprugu dala nešto za smirenje kako bi ga omamila, a onda je počela da ga ubada nožem. Kako je ispričala ćerka uhapšene žene, koja je prisustvovala užasu, Srđan je pokušao da se odbrani i pobegne iz kuće, međutim Tereza ga je u dnevnoj sobi sustigla i brutalno ga izbola nožem, pa preklala. Nakon toga uzela je motornu testeru i počela da seče noge suprugu, pa ih je ubacila u šerpu i počela da ih kuva na šporetu.

ceo tekst ovde
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...li-nisu-reagovale-dok-je-tereza-kasapila-muza
Pogledajte prilog 1152263

Puko joj film?
Verovatno je pokušala na taj način da sakrije tragove.Možda bi ga i pojela!
 
Tacno, nego gde su feministicke organizacije da se zaprepaste? Verovatno se sa ovim sale kao pojedini pacijenti na temi...

Screenshot_20220512_001750_com.android.gallery3d_edit_14438874772275.jpg


Screenshot_20220512_001804_com.android.gallery3d_edit_14430525398839.jpg



Gledaj ovo. Kačio sam već na drugoj temi ali moram opet. Mi smo čisti ludaci, kako drugačije ovo shvatiti
 
CRNA HRONIKA
11.05.2022. 23:58h

Zločin kakav Srbija ne pamti dogodio se sinoć u Zrenjaninu kada je, kako se sumnja, Tereza P. (46) izbola svog supruga Srđana P, a potom ga isekla motornom testerom i skuvala delove tela. Njihove komšije otkrivaju da su kobne večeri čuli viku, ali da nisu reagovali.

Sumnja se da je Tereza najpre suprugu dala nešto za smirenje kako bi ga omamila, a onda je počela da ga ubada nožem. Kako je ispričala ćerka uhapšene žene, koja je prisustvovala užasu, Srđan je pokušao da se odbrani i pobegne iz kuće, međutim Tereza ga je u dnevnoj sobi sustigla i brutalno ga izbola nožem, pa preklala. Nakon toga uzela je motornu testeru i počela da seče noge suprugu, pa ih je ubacila u šerpu i počela da ih kuva na šporetu.

ceo tekst ovde
https://www.kurir.rs/crna-hronika/3...li-nisu-reagovale-dok-je-tereza-kasapila-muza
Pogledajte prilog 1152263

Puko joj film?
Ma ne bre...
Ovo i jeste onaj recept sa Dark WEB-a


Mrtva je trka šta je gore - muškarci koji se sprdaju sa ovakvim slučajem ili žene koje opravdavaju i veličaju.
A?
 
On, pak, sumnja da je motiv zločina to što Srđan nije želeo da njena deca iz prvog i drugog braka, kojih ima četvoro, dolaze kod njih.

- On je na moju decu vikao: "Šta dolaziš, idi kod tate da jedeš". Nije želeo decu njenu, hteo je samo nju. Ja mislim da je ona zbog dece to uradila, njih je jako volela, a nije mogla da ih ima kraj sebe zbog njega jer on nije dozvoljavao. Ona jeste njega volela, ali nije mogla kod mene da živi, nije mogla ni kod njega, a ne može ni bez dece, i eto... - smatra Terezin prvi muž.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/c...=push&utm_campaign=2022-05-13-JA-U-NJEGA-DA-S
 
Po zeljama normalna zena...MUP se godinama sprema da prihvati talas nasilja koji ce zene doneti....
Feminacizam nije lezbejstvo...
A jos pre dve sedmice se zalio, valjda u MUP-u, da mu ona preti ubistvom...

Salim se, ko zna sta je sve slusala na TV, a kad neko gleda danasnju TV ta ne moze ostati normalna...jos uz lekove, dobro nije delove iznela na tavan da se suse za zimu...

MUP nije kriv....ko bi poverovao da ce zena prekrsiti zakon a jos i ubiti....pa kaki ste to ljudi....zene ne rade nista neprovocirane....

Ova vest je jako uzbudila psihoticnu javnost Srbije...to bi trebala da bude vest..
Tj mnogo onih koji su u strahu da imaju poremecaje psihicke prirode su tragicno prihvatili ovu vest i burno reagovali...
 
Poslednja izmena:
On, pak, sumnja da je motiv zločina to što Srđan nije želeo da njena deca iz prvog i drugog braka, kojih ima četvoro, dolaze kod njih.

- On je na moju decu vikao: "Šta dolaziš, idi kod tate da jedeš". Nije želeo decu njenu, hteo je samo nju. Ja mislim da je ona zbog dece to uradila, njih je jako volela, a nije mogla da ih ima kraj sebe zbog njega jer on nije dozvoljavao. Ona jeste njega volela, ali nije mogla kod mene da živi, nije mogla ni kod njega, a ne može ni bez dece, i eto... - smatra Terezin prvi muž.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/c...=push&utm_campaign=2022-05-13-JA-U-NJEGA-DA-S
Ova je imala vise muzeva nego prosecna forumasica....pa ti sad vidi jel trebas da budes luda ili razumna...

Ona jeste njega volela
Volela do kuvanih kostiju...
 

Back
Top