DODIK: NE TREBA NAM AVANTURIZAM POPUT KIPARSKOG

Ja sam mislio da je tamo Dodik ko Milo u Crnoj Gori :lol:

Ozb. nemam pojma ko jos ima tamo od stranaka, koje su onako najvece partije koje imaju nekih sansi i kakve su :mrgreen:

jedan blok cine Dodik i njegov Savez nezavisnih socijaldemokrata uz njih su u koaliciji Socijslisticka partija RS i Demokratski narodni savez Marka Pavica

drugi opozicioni blok cini Karadzicev SDS uz radikale i partiju Mladena Ivanica
 
u bijeljini i banjaluci :cool:

Znas ti gde ste sve dobili ( ukoliko nisi neki balavac) da ti ne cackam po ranama....ovaj put.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Procackacu ranice kad dodje vreme,a iskustva mi ne fali.:per:
Nebih se ja prisecao Bijeljine na tvom mestu.:mrgreen: a ni Banja Luka vam je u ruznom secanju.Ti si ipak neki balo koji nema pojma sta vas je sve snaslo.:lol:
 
Poslednja izmena:
Dodik je porijeklom Hrvat.... tako da... ima smisla, ima... :mrgreen:

Imao sam u jedinic kolegu ,snajperistu,hrvata (nije se opterecivao na Brodu i Derventi sto vam na uniformama pise hvo,a muslimani krajisnici su tako dobro mlatili muslimane da im slkidam kapu..tako da Mile je genije i SRBIN NA KVADRAT
Muje piskaju u gace cim ga vide na TV.:hahaha::hahaha:
A za hrvate u pederaciji je ucinio vise nego vi iz hrvatske,zato ga i vole.
A onaj vas ivek ko pedriska ybg.
 
Poslednja izmena:
Koliko se ja secam tvojih je najvise bilo po kojekakvim prikolicama,neravnomerno rasporedjenih (nekome glava na tudjem dupetu isl..:per::mrgreen:
I dalje sam ubedjen da ti nemas tri ciste o ratu i da si ga gledao negde iz Nemacke,Austrije....na TV.:lol:

moram priznati da si u pravu bila je jako velika kolona mojih u traktorima 95-te koji su se kretali u pravcu Drine.:bye:
 
Republika Srpska se moze otcjepiti ali bez Podrinja i Romanije.Ne moze srebrenica da ostane u Republiku Srpsku jer Srebrenica je svjetiliste muslimana Bosnjaka.I meni bi odgovoralao da se osnuje nova drzava po imenu Bosnjakija koja ce biti muslimanska drzava.
По тој логици, у сред Турске би требала бити нпр. Русија.
Мислим, ипак се највећи православни храм налази у Цариграду - АјаСофија.

Кад мало размислим, можда ће и бити тако...али то са Сребреницом не пије воду...бићете мањина у Србији, као што сте и до сад били. Је л'вам нешто фали? Не фали!:bye:
 
Meni stvarno vishe nije jasno zasto se svi ti "gradjani" manjeg entiteta toliko upinju sa tom prichom o otcjepljenju, kad je i pticama na grani jasno da niti zele niti mogu takvo sto da proguraju.

Dure se ko seke Perse jer im se sugerishe da se operu od fekalija kojima su se namazali devedesetih. Pravo je teshko sa nekim tako usmrdjenim dijeliti istu kucu.
A i to sa fekalijama, nije ni njima milo da su smedji i zeleni, nego im je tegoba da priznaju da se nisu mazali chokoladom.

Tako da je chitava frka u Bosni u sustini oko te chokolade. Inache produkt je uvezen iz Beograda i mislim da bi se mi svi kolektivno trebali zaliti nekom sudu koji je na evropskom nivou zaduzen da kontrolishe kvalitet robe. Pa ne moze to tako, na omotu chokolada a unutra presovan klichak- ja suosjecam sa zrtvama ove obmane

Ali eto, vidicemo koliko josh mogu da se dure seke Perse i koliko ce ostali u kuci da imaju strpljenja da podnose smrad.

Јес', управу си, ни мени није јасно зашто шиптарска мањина у Србији, хоће своју државу.
 
Јес', управу си, ни мени није јасно зашто шиптарска мањина у Србији, хоће своју државу.


Ako mislish na one s Kosova, krajem proshlog stoljeca ste im uzeli autonomiju, sve njihove umjerene politichare ste po kazamatima drzali, a demonstrante ste im ubijali. Na kraju josh i pokushaj da ih se svede na 5% ubistvima i protjerivanjem- hebiga.
Na pregovorima nakon kapitulacije opet nista.

A i danas ih ne zelite u Srbiji- samo vas zemlja na kojoj zive interesuje.

Predpostavljam da gore navedeno definishe Kosovo kao "specijalni sluchaj", kako to danas u medijima vole da kazu.

Jesam li stagod uspio da razjasnim?
 

Back
Top