DODIK-BOSANAC U BEOGRADU......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisam Dodikov glasac,cijenim instituciju predsjednika RS i to je to!

Hocu samo da stavim do znanja ljudima u Srbiji koji citaju ovaj clanak,da je ovaj lik koji ovo pise jedan iskompleksirani manijak(Dragan Bursac),finansiran iz Sarajeva,kao uostalom citava ekipa portala BUKA i da njemu nije cilj da razbije kriminalni milje oko Dodika i njega samog,vec da umanji vrijednost RS i cjelokupnog srpskog naroda sa obe strane drine!

o kakvoj ti vrednosti pises prekodrinskih srba u srbiji... pa ti covece nisi normalan. ovde ste eksponirani kroz prizmu zlocina. zabole patka srbina i srbijanca za vama tamo i vasim ekstremnim vrednostima.

ps. tekst je maestralan. stim da bih ja dodao da milokrada treba da nase tuzilastvo prreupita za koje pare placa m2 u elitnom delu prestonice.
 
izgleda da su moravci i sumadinci ostali na bregalnici,kajmakcalanu,ceru,kolubari,albaniji...ocito su ostale samo ovcice koje nadjose pastire od tamo daleko...

moj cukundeda solunac, bog da mu dusu prosti,srbin iz vukovara(srema) se vratio ziv...pradeda savo je streljan u sidu od strane ustasa...fala bogu imam njegova odlikovanja da prosledim svojoj deci. deda predrag je bio partizan , stari i ja milosevicevi vojnici...jesmo li se moralno srozali ili ne?
 
o kakvoj ti vrednosti pises prekodrinskih srba u srbiji... pa ti covece nisi normalan. ovde ste eksponirani kroz prizmu zlocina. zabole patka srbina i srbijanca za vama tamo i vasim ekstremnim vrednostima.

ps. tekst je maestralan. stim da bih ja dodao da milokrada treba da nase tuzilastvo prreupita za koje pare placa m2 u elitnom delu prestonice.

Halile ajde cibe......
Jos samo ti nam trebas na temi, znam ja da je poturicama Dodik trn u oku, a da je izdajnik Srbstva vi bi ste ga jos velicali. Zato i gotivim Dodika zato sto redovno pr*ca poturice u Sarajevu a ovi mu nemogu nista.
 
Dragan Bursać, novinar 6uka.com, je samo ljubomoran na uspjeh političara kakav je PreCednik-Gromada! PreCednik je dobar k'o hljeb, kao da drži svoje srce na reveru, GUARDIAN Republike srpske, bolje reći SIDRO koje lađu čuva da ne bude buri plijen, a to što je kupio vilu na Dedinju zaradio svojim mukotrpnim radom još od vremena jugoslovenskih Reformista,...
 
Znaci.ovaj tvoj Dodik je puka sirotinja i kad dodje u Beograd gleda ko ce da ga primi na konak:per:
Kakva vila na Dedinju,stanovi,lovista,zemljista po Srbiji ....lazu dusmani,lazu nase oci i da je podrzao ono sto Srbe vodi u biolosko nestajanje :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Jadno je da ste spali na te grane da se najveći političar kod Srba što se pojavio u posljednjih 100 god. ili najveći naš sportista svih vremena zarad sitno politikanskih interesa ovako pljuju od pristalica SNS. Netaktični ste zati i nema pravog rezultata, i nakon izbora treba živjeti u toj državi a kako ćete vi kad ste sve neistomišljenike posuli pepelom
 
Jadno je da ste spali na te grane da se najveći političar kod Srba što se pojavio u posljednjih 100 god. ili najveći naš sportista svih vremena zarad sitno politikanskih interesa ovako pljuju od pristalica SNS. Netaktični ste zati i nema pravog rezultata, i nakon izbora treba živjeti u toj državi a kako ćete vi kad ste sve neistomišljenike posuli pepelom

Ne pada sneg da pokrije breg, vec da svaka zver pokaze svoj trag.
 
Halile ajde cibe......
Jos samo ti nam trebas na temi, znam ja da je poturicama Dodik trn u oku, a da je izdajnik Srbstva vi bi ste ga jos velicali. Zato i gotivim Dodika zato sto redovno pr*ca poturice u Sarajevu a ovi mu nemogu nista.

dodik je bio moralna vertikala (ili kako se vec kaze), u najgorim vremenima , i bio opozicija najopasnijim ratnim zlocincima i profiterima u RS.rizikovao je vlastiti zivot i u svom licnom automobilu spasavao muslimane iz sarajeva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top