Dodela holivudskog Oskara na mlad Mesec i trijumf filma "Openhajmer" o "Ocu atomske bombe"... - Koju prediktivno programirajucu poruka nam šalju?

Imaju i zrtvovanja clana familije dece roditelja

To se recimo desilo pri ovom satanistickom ubistvu dece u Novom Sadu, a potom i samoubistvu...i to ne slučajno na dan finala RTS Eurovizije...kada slucajno...pobeđuje pomalo "darkerska" pesma....

...

Recimo na to mi lici ovo kod nas sa aferom oko glumca Lečića...
Učinio on to silovanje/zlostavljanje ili ne on prolazi kroz taj "tunel" i verovatno ga time spremaju za visi rang u masonskoj sekti kod kolege mu Mikija Manojlovica razotkrivenog masona...

Mracna poenta je da "kandidat" za visi stepen u sekti mora da ogugla na javne kritike, nebitno da li opravdane ili ne...
Prosto da izgubi taj deo drustvene empatije i odgovornosti...i da bez pitanja sluzi samo sekti...masonskoj ili kakvojgod...
...pa Lecic i nije bas nesto oguglao.

...pa Lecic i nije bas nesto oguglao.

Pa kao batrga se nesto
Ali poenta i jeste da on bude bas takav...dakle da se bahati...i da ne dozvoljava da ga situacija kao slomi...
Pri tome kazem nebitno da li bio kriv ili ne...jednostavno da "nadzivi" situaciju...

...

Pa kao batrga se nesto
Ali poenta i jeste da on bude bas takav...dakle da se bahati...i da ne dozvoljava da ga situacija kao slomi...
Pri tome kazem nebitno da li bio kriv ili ne...jednostavno da "nadzivi" situaciju...

...
Da, ja sam zaboravio da je on i mason.

Back