Доброта или лепота

neznam, ja sam uvek imao njuh za to, moj ortak je mahom gledao bolju da upozna, ja sam gledao da ima nesto sto ce mene da privuce, a to nisu bile uvek velike sise. i ko za divno cudo ja sam uvek ubo pravu dok je moj ortak cesto kuako iako je bolje izgledala.
sto se tice izivljavanja, pa valjda se izivis sa onom koja budi nesto u tebi a neznas sta je to, neovisno kako ozgleda ;)

И ја сам убадо праву, само нисам знао то да сачувам, бленто :neutral:
 
Имам дилему.
Да ли сада да мувам једну девојку која је добра, фина, слатка је у фаци али мало је мршава, није нешто или да тражим неку другу, згоднију, да се иживим докле могу?
Љубав, срећа, романтика, цветићи, више лептирића у стомаку него меса у рукама или секс, страсти, меса у рукама и слично?


Muvaj onu koja je slobodnija i mastovitija u sexu, koga zabole i za dobrotu, i za lepotu.
 
Имам дилему.
Да ли сада да мувам једну девојку која је добра, фина, слатка је у фаци али мало је мршава, није нешто или да тражим неку другу, згоднију, да се иживим докле могу?
Љубав, срећа, романтика, цветићи, више лептирића у стомаку него меса у рукама или секс, страсти, меса у рукама и слично?

Koliko je tebi godinica? :think:

Ja mislim da je sreća, u tome, da si sa nekim ko je sličnih shvatanja, senzibiliteta i osećaja. Znači, biraš nekoga ko je tebi slična. Nikada ti momak, nećeš naći neku koja ima sve; znači nešto mora da škripi. E, sad šta je tebi važnije? Duhovnost? Provod? Zezanje? Ili nešto ozbiljno?

Ja duboko verujem, da ko je jednostavno po nekoj našoj meri nebeskoj i od Boga dat/a da se tako izrazim, kada se sretneš s tim nekim /nekom, sve se jednostavno polsoži i dođe na svoje mesto. Kao neka vrsta slagalice.

Ja sam za ljubav, sreću romantiku, leptiriće u stomaku i da pridodam odanost.

Nadam se, da sam pomogla.

:cao:
 
Имам дилему.
Да ли сада да мувам једну девојку која је добра, фина, слатка је у фаци али мало је мршава, није нешто или да тражим неку другу, згоднију, да се иживим докле могу?
Љубав, срећа, романтика, цветићи, више лептирића у стомаку него меса у рукама или секс, страсти, меса у рукама и слично?

****** zgodnoću ako će da te zajebava...
 
Koliko je tebi godinica? :think:

Ja mislim da je sreća, u tome, da si sa nekim ko je sličnih shvatanja, senzibiliteta i osećaja. Znači, biraš nekoga ko je tebi slična. Nikada ti momak, nećeš naći neku koja ima sve; znači nešto mora da škripi. E, sad šta je tebi važnije? Duhovnost? Provod? Zezanje? Ili nešto ozbiljno?

Ja duboko verujem, da ko je jednostavno po nekoj našoj meri nebeskoj i od Boga dat/a da se tako izrazim, kada se sretneš s tim nekim /nekom, sve se jednostavno polsoži i dođe na svoje mesto. Kao neka vrsta slagalice.

Ja sam za ljubav, sreću romantiku, leptiriće u stomaku i da pridodam odanost.

Nadam se, da sam pomogla.

:cao:

Четлнаест :kez:

Види све је то лепо, и ја сам за нешто озбиљно, него ових дана ме нешто уватило, не знам што..
Искрено згадила ми се та љубав, ти лептирићи не могу ноћу да спавам, заљубљеност је ко болест. Можда јер сам скоро раскинуо дугу везу, вероватно од тога.
 
A jbg,teško da može imati sve u fizičkom smislu,ako i ima onda joj fali u glavi nešto..uhvati se ti ove prve,malo je takvih danas...pa šta ako nema sisiće,zato vjerovatno ima tanak struk;)
Ваистину, да је мало правих девојака у ово данашње декадентно време, све неке агресивне Сукубе, јбт мораш да се браниш свим расположивим средствима како би отерао
те крвопије (јер пази, захебана је то ствар, непријатељ вреба са свих страна), а на праву девојку наиђеш само ако је тражиш са свећом. Шта те брига Аристократа што је мршава,
има и за то лек, добро је храни, има све да нарасте. :lol:

Шалу на страну, потписујем ово што сам болдовао код колеге, држи се ове прве, она је најбољи избор.
 

Back
Top