Добро јутро, добар дан...No 9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Boko uživaj subota je baš ovako ko tebi i meni dan za razvlačenje :zaljubljena:
Ja nemam taj slow cooker a dobra stvar je, no sada nema novaca za tu kupovinu
Sladak kupus s junetinom obožavam
Ja sutra spremam oslić, moram malo ranije da ustanem da se odledi a teško mi pada :lol:

jeste super stvar slow cooker, ja sam spremala dzemove u njemu, nema da prsti naokolo, nema da mesas, stavis sve sastojke, ukljucis i zaboravis na to..ne moze ni da zagori...
ovde ih ima raznih, naravno, nekih fensi sa sto pedeset operacija, mi smo naravno uzeli najobicniji, najjeftiniji, bio je $30, dzabe
 
Uključila šareno na pola sata, muž ode napolje i po duvan, a kod nas u sobu se Smrda ugnezdio, šatro izađe i čim ga zaboravim on se opet uvuče
Ćerka i ja ga izbacujemo a muž viče neka ga
Pljucko ovde proviri samo kad čeka muža da ga izvede ili protrči na terasu, to što ostavlja dlake da se usereš
Inače smo nas dvoje danas očistili dlake i patose, sutra ćerka briše prašinu, ja da sredim kupatilo i sve je ok
 
jeste super stvar slow cooker, ja sam spremala dzemove u njemu, nema da prsti naokolo, nema da mesas, stavis sve sastojke, ukljucis i zaboravis na to..ne moze ni da zagori...
ovde ih ima raznih, naravno, nekih fensi sa sto pedeset operacija, mi smo naravno uzeli najobicniji, najjeftiniji, bio je $30, dzabe

Tamo za Ng ću ga uzeti, a onda još da naučim da ga koristim :lol:
 
Moram da ubedim muža da to kupimo jer bi mi uštedelo značajno vreme na kuvanju
I da malo izguglam prodavnice i cene
Moje iskustvo s tehnomanijom je očajno te se mislim gde to da provereno nađem
e nemam pojma, nisam gledala to po Beogradu
Vragana je tu kupila, mozda ona zna
ja sam sad puf crkla, svasta nesto sam uradila
sredila terasu, potkresala cvece jer se jadno vec smrzlo
pokrpila neke silne carape sa po jednom rupicom
oprala i osusila sareni ves
usisala kucu i dosta za danas
mislila sam i da pravim neki kolac, mozda cu uvece ili sutra, sad je vise dosta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top