Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

Рекла сам ти да ћеш оставити мало посла :lol:
Уживај сад :heart:
Кад путујете?

Idemo u sredu
Do tad prebrojati ovu mizeriju što imamo i očerupati kreditnu, da možemo da pokrijemo put i da platimo tamo nabavku pečenja i nešto od hrane.
Svekrva ne zna da smo imali koronu, zaova naravno zna.
Kad čuje šlogiraće se.
 
Kad budu shvatile koliko smo se iscrpli na svaki način, mislim da će se svekrva totalno šlogirati. Ali preživeće kad shvati da smo dobro i sve uspeli da preguramo. I sve ćemo i pregurati. Život je ups and downs, ali treba biti normalan i čovek, pa kako bude. Malo gore, malo dole, sve se i reši i obavi. Zato se treba uživeti u trenutak i koristiti život na lepe stvari koje volimo i prijaju, kad god je moguće. :heart:
 
Dobro veče devojke
Zamesila sam kiflice, ćerka je sad došla iz grada, one ćevape smo podelili i pojeli, bili su mnogo dobri, neki novi juneći na kajmaku kod Čedića. Moja topla preporuka, samo je cena jaka, 850 dinara. Ali vrede definitivno.
Idem da uključim kuvanje i možda odem po cigare, dok još imam fore zbog prodavnice.
Ćerka će sve ostalo oko kiflica, ja treba samo da je zabavljam i pravim joj društvo 💕 :lol:
 
Sad videla naslov za soc u sudoperu.
Mi to ne radimo nikada, jer je to smrt za sudoperu.
Ja sapunicu za pranje sudova sa kojom sam obavila pranje iz neke šerpe prosipam u wc šolju, nikada u sudoperu.
I kad mi ćerka nešto ubrlja u sudoperi, kritikujem je
Lako se zapuši a teško otpušava i može da se napravi problem.
O tome strogo vodim računa, naročito što smo u zgradi sa puno spratova.
 

Back
Top