Quantcast

Dobro jutro, dobar dan, laku noć i dobrodošli vol 10

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Bila sam do kancelarije
Tamo kad odem brate mili i sve uradim i ništa ne radim, bla bla truć dok se ispričam
Uhvatila sam sunce na pauzi za cigaru, lepo se obukla, i dobila po šta sam otišla, našla parking mesto, sve mi se lepo poklopilo
A vama delim jedan podsetnik za sreću, koji sam dobila od koleginice :heart:

Prilozi

• IMG-a7abd367a69c23986af426fa106634a3-V.jpg
    IMG-a7abd367a69c23986af426fa106634a3-V.jpg
    85,3 KB · pregledi: 22

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Pustila sam muziku pa dok se dogreje bojler da odem časkom da operem kosu. Večerala sam snikers i popila čašu soka, kao da sam se rodila. Ne spava mi se uopšte, iako sam noćas užasno spavala, imala sam strašne košmare i mučila me bešika i probadao me bubreg, jedva sam ponovo zaspala. I da legnem u 12 opet je ok, pre pola 9 ne ustajem. Zadovoljna danas pre svega zbog onog zbog čega sam išla, a onda i druženjem sa ljudima. Skoro da sam i zaboravila kako poslovno izgledam i malo me je i to onako podiglo.
Moram ponovo ići neki dan i to ceo dan, imam neke obuke koje moram da potpisujem. Mislim se da njih dvoje taj dan uzmu ručak u kafani a ja malo izignorišem. Dogovoriću se s njima, najbolje bude kad se sve dogovorimo.

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
12.666
Pustila sam muziku pa dok se dogreje bojler da odem časkom da operem kosu. Večerala sam snikers i popila čašu soka, kao da sam se rodila. Ne spava mi se uopšte, iako sam noćas užasno spavala, imala sam strašne košmare i mučila me bešika i probadao me bubreg, jedva sam ponovo zaspala. I da legnem u 12 opet je ok, pre pola 9 ne ustajem. Zadovoljna danas pre svega zbog onog zbog čega sam išla, a onda i druženjem sa ljudima. Skoro da sam i zaboravila kako poslovno izgledam i malo me je i to onako podiglo.
Moram ponovo ići neki dan i to ceo dan, imam neke obuke koje moram da potpisujem. Mislim se da njih dvoje taj dan uzmu ručak u kafani a ja malo izignorišem. Dogovoriću se s njima, najbolje bude kad se sve dogovorimo.

Ja te potpuno razumem.
Od kada se ne sredjujem kao da sam izgubila osećaj i za telo i za modu. Ili mi je svejedno.
Negde sam tu, ispod sloja odeće koja me ne inspiriše ili me inhibira, boga pitaj.
Sada bas naručujem nešto od stvari i sva sam zbunjena, šta sa čim ide ili ne ide, nikako da se odlučim...a nekada su me ogovarale komšinice da dotrčim sa fakulteta da se presvučem pa se vratim nazad:(
Lako se stvari promene...

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Ja te potpuno razumem.
Od kada se ne sredjujem kao da sam izgubila osećaj i za telo i za modu. Ili mi je svejedno.
Negde sam tu, ispod sloja odeće koja me ne inspiriše ili me inhibira, boga pitaj.
Sada bas naručujem nešto od stvari i sva sam zbunjena, šta sa čim ide ili ne ide, nikako da se odlučim...a nekada su me ogovarale komšinice da dotrčim sa fakulteta da se presvučem pa se vratim nazad:(
Lako se stvari promene...

Tako je Frejo :heart:
Kad sam se juče obukla i sredila ko da sam druga žena :lol:
Ali rad od kuće nema cenu ipak zbog spavanja i prevoza, idealno bi bilo dva dana kanc tri dana od kuće. Iskreno.

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Slabo sam ručala danas. Za ručak moja mršava čorba, a planirala sam je i sutra za ručak, pošto je ostalo. Razum mi govori da se kontrolišem i nastavim da jedem malo i onda mogu da pojedem i plazmicu i krem i snikers, ne naravno u isto vreme i u isti dan, a srce i duša sada traži da pojedem nešto jako i plus večeram. A tako sam već navikla organizam na manje hrane i sa lakoćom idem u krevet, i znam da ovog vraga iz želuca treba obuzdati. Idem da uzmem neku užinu ili pojedem dva jaja i malo salate, ne treba biti ni gladan. Ali cenim da sam skoro sasvim rekla zbogom oporavku posle korone, kada mogu da jedem malo i osećam se ok. Što je zapravo poenta ovog eseja.
Uz neke još sitne pojave, konačno se osećam skoro sasvim ok posle korone.

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Što za muža još ne važi.
Ćerka je isto ok, bolje od oboje.
On je srećom krenuo da vraća kilažu. U odnosu na mene sa oporavkom kasni jedno 10 do 15 dana.
Meni je produžilo oporavak i otežava stanje što sam iz bolesti i umora uskočila odmah da radim, drugi ljudi uzmu odmor posle korone. Ali dobro, uz rad i obaveze su i moji polako se vratili u redovno stanje oko obaveza, pa je i meni lakše.
Jedva čekam odmor, od subote adios amigos 11 dana.

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Počela sam da sanjam neke nove snove. Sve u rok službe. Ovaj san je realno tako dalek i nedostižan da se osećam kao Desanka Maksimović u pesmi Ne nemoj mi prići.
A zašto?
Zato što su u životu bitne velike stvari a to su
- živeti skromno i radovati se onom što imaš
- sanjati velike snove i maštati uvek, kroz ceo život.
Jer mašta nam daje onaj trun radosti da možemo i marfiju kao dete da pljujemo u tanjir.

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Посао нико никад није завршио, кад би чекала да завршиш, одмора видела не би.
Полако, колико стигнеш, а знајући тебе то није мало, а онда те чека одмор...

Draga moja tako je :zag:
Tako će i biti
Ali bliži se, još dva dana i onda stvarno malo odmora od posla :aha:
Toliko mi je danas mozak bio krcat da nisam stigla nešto da pošaljem, ujutru ću, valjda ću do petka taj upit završiti
Danas toliko sastanaka, pala sam u nesvest šta sam sve uradila.
Posle posla pržila njima krompir, jer im je čorba bila malo, i sad se konačno najeli :lol:
Legla sad da se odmorim, tek sad malo dolazim sebi :lol:

Lady in Red

elita
Poruka
27.807
Dobro veče narode na temi
Muž mi se uvalio u krevet i drema, a ja lepo nemam gde, a i meni duša drema
Još jedan dan i na odmoru sam :heart:
Sutra ne spremam ručak
Muž ide na čast, ćerka će da jede u gradu, a ja ću sebi da kupim.
Ne idem u kancelariju jer mogu da završim obuku i kad se vratim sa odmora.
Više mi odgovara da sam sutra kod kuće. Ići ću svakako kad se vratim sa odmora.
Jedan od problema mi je nošenje maske dok radim jer nosim naočare pa se magle sa onom maskom. Imam više razloga zašto mi se ne žuri u kancelariju.
Svejedno, sutra isto od kuće, ali ne spremam ništa i možda uspem i da odspavam noćas.
Raspala sam se danas od posla. Ali sam puno uradila. Sutra isto ubitačno, ali posle konačno odmor.
Jedva čekam. Željna sam da se razvlačim po krevetu ujutru i željna sam da nemam malo za promenu nikakve obaveze, mislim imaću po kući, ali to je ništa.
Danas je bilo baš lepo vreme. Ja sam ga malo iskoristila, i sad me uhvatio dremež.
Popila sam kafu, sita sam od ručka, neću večerati.
Samo još negde da uvalim guzicu i dremnem :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.