DOBRO JUTRO,BLOGERI...

Jeste li se jutros probudili zagrljeni,poljubljeni?Je li vam neko doneo kaficu u krevet?Ili je mozda bila prava ''akcija''...

Ja se probudih sama,kao i uvek...Bez poljubaca,bez zagrljaja,bez akcije,sama skuvah kafu...Ali evo doterah se,namirisah,mozda neki komsija bloger navrati na kafu,u Ulicu Blogera br.7...Bar one prve komsije Zxy iz broja 5 i Tigar iz broja 9..Ionako me stalno merkaju iza zavese...:whistling:Svratite slobodno...A i komsinice su dobrodosle...Gagili,Zeljena,Ljilja...I svi ostali...Dodjite da se druzimo,sve vas volim...:heart::



goodmorningbeautiful.gif
 
MuskoSamBre;bt118845:
Ko se bre uplasio A... nemoj sad da vam dodjem tamo i ,,,popijem sve te kafe :hahaha: Ej devojcice, devojke i zene ja moram da idem da obavim nesto a eto vam Sibirskog tigra, mislim za te slavine, pegle i za zagorele rerne, mozda moze nesto i on da opravi :D


E,ajde brisi,valjda je opravdan razlog neki...A Sibirski ce vec da nas opravi...:whistling:
 
MuskoSamBre;bt118849:
Ha... evo vam i zxy, on se jos sinoc bio napalio na neki Zeljenin san... mora da posle cele noci nije mogao da zaspi pa je celo jutro prespavao i sad je oran i odmoran za radne akcije :hahaha: odo ja, budite dobre dok se ne vratim :bye:

Sta kazes?:eek:A ja mislila on fin,donosi mi svakog jutra kafu u krevet...(ups ,to je tajna)...Zxy raskidam tajnu ljubavnu vezu,vidim da si se vratio zeni...:rtfm:
 
DUNJA W;bt118861:
Sta kazes?:eek:A ja mislila on fin,donosi mi svakog jutra kafu u krevet...(ups ,to je tajna)...Zxy raskidam tajnu ljubavnu vezu,vidim da si se vratio zeni...:rtfm:
Ma vratio bih se ja
al kako kad je nikad nema :(
ti si bar ponekad tu
i zovneš na kafu
to da propustim ne bih ja
to mi je jedina prilika
da zxy pokaže šta zna :per:
ajde govori
gde je ta slavina
 
zxy;bt118864:
Ma vratio bih se ja
al kako kad je nikad nema :(
ti si bar ponekad tu
i zovneš na kafu
to da propustim ne bih ja
to mi je jedina prilika
da zxy pokaže šta zna :per:
ajde govori
gde je ta slavina

Uvek me uhvatis na tu tuznu pricu i kako da ti odolim...:(

Ah ta zla zena,sve su iste,dodji da te poljubim...Padni mi na grudi...


:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top