Dobra riba

al izgleda ja se bolje j....
i jedem krofne dok to radim s njim,ne znam zasto ga to pali:dontunderstand:
anyway,krofne su stvarno super,i rekla sam joj par puta da su to najbolje krofne koje sam ikad jela
 
pazi ovako
Srbijanke te uglavnom ubiju sekirom na spavanju
Crnogorke ništa ne rade
a Bosanke se prave...i sisate i zgodne i znaju da mese krofne

Ovo boldovano videla ja i mimo Bosne... imam ih nekoliko u komšiluku, baš takvih :D

A što se teme tiče, pa valjda zavisi šta koji muškarac traži od devojke... mislim da ne postoji univerzalno pravilo i spisak stvari za tu neku pravu 'ribu' ili 'tipa'...
Meni je malo stvari zaista bitno... ne mora biti Srbin, ne mora biti pravoslavac, ne mora biti visok 2m i imati fakultetsku diplomu, stan i kola...
Bilo bi lepo kad bi bio mrškast i imao svetle oči i kad bi znao da ni od čega napravi bar nešto (makar malu malecnu šarenu lažu) i kad bi u svakom momentu znao da mi jedan onako lupeŽki osmeh izvuče na lice i misli poneke u skladu sa istim... :D
A mora biti čovek i imati osećaj odgovornosti za sebe i druge ljude i za svoje postupke...

Sve je ostalo, zasita, manje bitno... :)
 
Kako prepoznati dobru ribu?
Ne samo za sex, već i za ljubav, brak i decu.
I da li se nekad iznenadite za neke cure, za koje ne biste pomislili da bi mogle da budu dobre ribe, već ste mislili da su obične sponzoruše ?
I da li gledate da cura ima bosansko porijeklo, jer one su vaspitane da budu žene, kakve i dolikuju muškarcu...radne, domaćice, kuvarice, brižne majke ?

Nista mi nije jasno, procitala sam i ostale komentare ali :confused:...u poslednje vreme cudne neke teme
 
I da li gledate da cura ima bosansko porijeklo, jer one su vaspitane da budu žene, kakve i dolikuju muškarcu...radne, domaćice, kuvarice, brižne majke ?

Haha, svaka bosanka koju poznajem je sve samo ne to što si naveo, prilično sebične,
ali svesne sebe i spremne na sve, za razliku od bosanaca koje na hleb da mažeš..
 
Kako prepoznati dobru ribu?
Ne samo za sex, već i za ljubav, brak i decu.
I da li se nekad iznenadite za neke cure, za koje ne biste pomislili da bi mogle da budu dobre ribe, već ste mislili da su obične sponzoruše ?
I da li gledate da cura ima bosansko porijeklo, jer one su vaspitane da budu žene, kakve i dolikuju muškarcu...radne, domaćice, kuvarice, brižne majke ?

napokon SI ME PRONASAO!!! :heart: :heart: :heart:

:hahaha:
 
Kako prepoznati dobru ribu?
Ne samo za sex, već i za ljubav, brak i decu.
I da li se nekad iznenadite za neke cure, za koje ne biste pomislili da bi mogle da budu dobre ribe, već ste mislili da su obične sponzoruše ?
I da li gledate da cura ima bosansko porijeklo, jer one su vaspitane da budu žene, kakve i dolikuju muškarcu...radne, domaćice, kuvarice, brižne majke ?

:cool:
 

Back
Top