Dobra riba

Kako prepoznati dobru ribu?
Ne samo za sex, već i za ljubav, brak i decu.
I da li se nekad iznenadite za neke cure, za koje ne biste pomislili da bi mogle da budu dobre ribe, već ste mislili da su obične sponzoruše ?
I da li gledate da cura ima bosansko porijeklo, jer one su vaspitane da budu žene, kakve i dolikuju muškarcu...radne, domaćice, kuvarice, brižne majke ?
Obavezno proverim da li ima bosansko porijeklo ili crnogorsko i onda tek počnem da razmatram da li je vrijedna mog prezimena :rumenko:
 
Kako prepoznati dobru ribu?
Ne samo za sex, već i za ljubav, brak i decu.
Sve to zavisi prvenstveno od toga kakav si ti sam, jer nije ista devojka dobra i tebi i meni, ili nekom trećem, kao što ni ti i ja nismo jednako dobri nekoj devojci.

Dakle, stvar je prilično relativna.

Iz tvog uvodnog komentara čini se da bi ti hteo neku pokornu domaćicu, ne baš mnogo promućurnu, ženu koja radi i izvršava naredbe, i ne odbija bračne dužnosti. Otprilike nešto kao žena koja nema svoje Ja, ne ume da pruži otpor. Žena sa kojom se ne razgovara nego se koristi kao predmet. Meni se takva ne dopada.

Mnogim mužjacima je, s druge strane, potrebna opasna devojka, jer ih ona motiviše da se angažuju oko nje, da je osvajaju, jer im stalno beži. Dakle, to je neki potpuno suprotan tip od ove koja bi tebi bila idealna.

Po mom mišljenju i ukusu, izuzetna je ona devojka koja ima izraženo to "Ja", koja ima oštru pamet, izuzetan nivo obrazovanja i kritičke svesti, potpuno slobodna da čini šta god hoće i u potpunosti oslobođena bilo kakvih društvenih stega koje nemaju opravdanje u racionalnoj promisli. Takva ume i da se zaljubi (ali ako zaslužiš, ako uspeš da je osvojiš) dok ona poslušna često ide kao navijena, i tu nema ni uzbuđenja, niti ljubavi, niti bilo čega drugog osim eventualno tupavog braka. Ali to makar intelektualcu nije potrebno.
 
Na tri tvoja pitanja sam ti dao odgovor.
Citirao si me na sva tri bez ikakve potrebe.
Umesto kontraargumenata iznosis neke samo tebi znane podatke.

Srbijanke te uglavnom ubiju sekirom na spavanju

Pa ko onda ostane ziv

Crnogorke ništa ne rade

Kako da ne ...pa ko onda odrzava kucu
Uzgred za tvoju informaciju Crnogorke su poznate kao verne i kuci odane zene

a Bosanke se prave...i sisate i zgodne i znaju da mese krofne

Ova glupost ne zasluzuje komentar

Zanima me samo koji je motiv otvaranja ove teme
Jel ti dosadno pa ne znas sta da radis ili si nezrela osoba bez osnovnih saznanja o zivotu
 
Sve to zavisi prvenstveno od toga kakav si ti sam, jer nije ista devojka dobra i tebi i meni, ili nekom trećem, kao što ni ti i ja nismo jednako dobri nekoj devojci.

Dakle, stvar je prilično relativna.

Iz tvog uvodnog komentara čini se da bi ti hteo neku pokornu domaćicu, ne baš mnogo promućurnu, ženu koja radi i izvršava naredbe, i ne odbija bračne dužnosti. Otprilike nešto kao žena koja nema svoje Ja, ne ume da pruži otpor. Žena sa kojom se ne razgovara nego se koristi kao predmet. Meni se takva ne dopada.

Mnogim mužjacima je, s druge strane, potrebna opasna devojka, jer ih ona motiviše da se angažuju oko nje, da je osvajaju, jer im stalno beži. Dakle, to je neki potpuno suprotan tip od ove koja bi tebi bila idealna.

Po mom mišljenju i ukusu, izuzetna je ona devojka koja ima izraženo to "Ja", koja ima oštru pamet, izuzetan nivo obrazovanja i kritičke svesti, potpuno slobodna da čini šta god hoće i u potpunosti oslobođena bilo kakvih društvenih stega koje nemaju opravdanje u racionalnoj promisli. Takva ume i da se zaljubi (ali ako zaslužiš, ako uspeš da je osvojiš) dok ona poslušna često ide kao navijena, i tu nema ni uzbuđenja, niti ljubavi, niti bilo čega drugog osim eventualno tupavog braka. Ali to makar intelektualcu nije potrebno.

Ti voleš da te ovaj spankuje? Ili šta? :confused:
 

Back
Top