До које године мислите да упражњавате секс?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cini mi se da sam o ovome vec pisala.

moj dobar prijatelj je skoro usao u pedesete. veoma je blizak sa svojom majkom. mnogo blizi nego sa ocem. i potpuno su otvoreni u komunikaciji.
cisto zbog godina u kojima je, racuna - genetika tu ima velikog udela, pitao je majku do kada je njegov otac BIO sexualno aktivan. mama mu ima 76, a tata 80 g.
a ona kaze - BIO? pa da se ja nekad ne ivucem na glavobolju, bio bi aktivan svaki dan. ovako - 6 x nedeljno. tako svih 55 god.
 
Mislim da ce nam buducnost doneti orgazmatrone. VR kaciga + pilulica. Popije$ jednu i stavi$ VR na glavu i kao u WOWu prikljuchuje$ se mega orgijama za 20 eura mesechno. Online sve. 100 miliona juzera se jebe u svakom trenutku. Kaciga realtime puni mozak elektronima bluda i razvrata. Sve ribe su sisate i zgodne, a svi frajeri su qrati. Nema side i ostalih smaranja. Bolje od pravog sexa. Raj na zemlji
 
Mislim da ce nam buducnost doneti orgazmatrone. VR kaciga + pilulica. Popije$ jednu i stavi$ VR na glavu i kao u WOWu prikljuchuje$ se mega orgijama za 20 eura mesechno. Online sve. 100 miliona juzera se jebe u svakom trenutku. Kaciga realtime puni mozak elektronima bluda i razvrata. Sve ribe su sisate i zgodne, a svi frajeri su qrati. Nema side i ostalih smaranja. Bolje od pravog sexa. Raj na zemlji

Mudro zborish.Svetla budutjnost nas ishchekuje tamo daleko.
 
Mislim da ce nam buducnost doneti orgazmatrone
:D
Лако могуће. Давно у једном филну Вуди Алан улази у кабину која је уствари ''оргазматор''. Али можда ће генетичари бити бржи? Тврде да би уз одговарајућа средства и услове, ускоро могли да продуже људски век до 400 год. Даклем, спремите касице. Биће скупо.:razz:
А Метузалем је, чини ми се, живео преко 600 год.; па и Мојсије, и сви први људи уопште. Значи генетски потенцијал постоји.:lol:
 
Metuzalem je po legendi živeo 969 godina. A šta ako nije postojao, no bio samo oličenje ljudskog sna?


Нема везе, лепо звучи. Само је питање да ли је у 500. изгледао као да му је, рецимо, 50?:confused:
Али генетичари ће сигурно за пола века направити огроман помак,:!:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top