Dlakava zadnjica

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Znam da će ova tema mnogima(iskusnijima) zvučati glupo, ali što ću...Sobzirom da muškarci imaju dlakavije bulje, i to mnogo, da li radite nešto povodom toga?Npr. da moja djevojka i ja sad odlučimo da spavamo(a još nijesmo) znam da bi njoj to bilo malo odvratno. I?
 
Pa ti obrij dupe za svaku eventualnost! :lol:

E salim se, mojne se ljutis...ja stvarno ne vidim sto bi joj smetalo...nekako je logicno da se na dlakave noge nadoveze dlakava guza....ma mislim da ona upravo to i ocekuje. Nema razloga da budes toliko nesiguran. U svakom slucaju lepo sto brines. :)
 
ima dlakavo dupe nja nja nja nja....haha.....djevojka tje ti se smijati....sedi u katran il neshto....pospi se vrelom vodom !....oshuri se....il ko huni il kako se vetj zvahu....zagrej neki nozh i prislanjaj ga na boolju....tu de sprzhish tu vishe ne raste kochet....kochet kaaakva rech....nemoj ni da spavash s njom....ne prichaaaj sa njoooom nabodi jeeee...nabodi jeeee....nabodi jeeeee e e....a sve to samo shto si napiso i citiram "Npr. da moja djevojka i ja sad odlučimo da spavamo(a još nijesmo) znam da bi njoj to bilo malo odvratno. I?".....shta koji moj falus da ti napishem?.....razgovaraj s njom jbte....shto pitash nas neshto shto treba da pitash nju??....mozhda ona voli malje....mozhda joj trip ko da je u nekoj bundi....onda mozhda prosperirash....mozhda ti i popushi !!!!.....puuuusheeenjeeee pushenjeeeee....ja te voooolim....pushenjeeeee
 
Dečko , jedno od rešenja , ako joj baš zasmeta je sledeće:

Kada se noktima taru, dlake se takoreći obriju, npr češanjem po kolenu skineš dlake sa kolena itd.

Tako da je vrlo elegantno rešenje da zamoliš devojku kad budete vodili ljubav da zarije nokte u tvoju, do tada dlakavu guzu i da šara noktima po njoj dok budeš ti šarao po krivinama.

Pa neka vam je uzdravlje, da ti guza bude kao dečije dupence.
 
AntunTun:
ima dlakavo dupe nja nja nja nja....haha.....djevojka tje ti se smijati....sedi u katran il neshto....pospi se vrelom vodom !....oshuri se....il ko huni il kako se vetj zvahu....zagrej neki nozh i prislanjaj ga na boolju....tu de sprzhish tu vishe ne raste kochet....kochet kaaakva rech....nemoj ni da spavash s njom....ne prichaaaj sa njoooom nabodi jeeee...nabodi jeeee....nabodi jeeeee e e....a sve to samo shto si napiso i citiram "Npr. da moja djevojka i ja sad odlučimo da spavamo(a još nijesmo) znam da bi njoj to bilo malo odvratno. I?".....shta koji moj falus da ti napishem?.....razgovaraj s njom jbte....shto pitash nas neshto shto treba da pitash nju??....mozhda ona voli malje....mozhda joj trip ko da je u nekoj bundi....onda mozhda prosperirash....mozhda ti i popushi !!!!.....puuuusheeenjeeee pushenjeeeee....ja te voooolim....pushenjeeeee


XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA...Nasmijao/la si me pošteno....Uljepšan mi je dan. Legenda si, nema što.
 
ovako isto možeš da oh sprljiš :lol:
taman za najluđu noć, nadam se da je goooza prikladno pozamašna za eXperiment :D
SantaStuck.jpg
 
:D

aaaaaaahahahhahahhaahhahahhahahahahhahaha

ne mogu da dodjem sebi, a tek sam pala sa stolice :D

:lol: :lol: :lol:

pa misha mu..
Ako tebi smeta obriJ se, depiliraj... Sta god..

uostalom, kakve veze ONA ima sa tvojom guzom :lol: :lol:
 
Brate.....pa si normalan ti?
El ****** ribu koja ima male sise...a ti preferiras 3+ a ona ima -2...jel ******,normalno da!
El ****** ribu bez kapi mozga,a tvoj prag tolerancije ne ide ispod srednje ugostiteljske....****** normalno!
El ****** ribu koja ce ti uvaljati kondilome i neki vaginalni virus....****** normalno,virus se iskaslje a kondilome sprzis
Ovo nije savrsen svet,sta mislis da ona nece progutati tvoju livadu.
utrpaj joj nesto u ruke nek se zabavlja dok deres..aj pa nam javi kako proslo.
 

Back
Top