Djon-obraz: nema kraja Mesicevom licemerju i cinizmu

ilkebgd:
Hrvatski predsednik Stjepan Mesić istakao je u Njujorku kandidaturu svoje države za mesto nestalnog člana Saveta bezbednosti UN, naglašavajući neophodnost što skorijih reformi svetske organizacije.

"Ukratko, kandidujemo se kao zrela evropska demokratska zemlja, privržena ciljevima UN i mislim da više ne trabam reći", rekao je Mesić na 62. zasedanju Generalne skupštine UN.

"Naša dela govore umesto naših reči", dodao je hrvatski predsednik i u ta dela naveo "uspešnu borbu za nacionalnu samostalnost uprkos nametnutom ratu, završetak te borbe na uspešan način u saradnji sa UN, hrabro součavanje sa prošlošću i gradjenje dobrih odnosa sa susedima, uključujući ione sa kojima smo bili u ratu".

Mesić je, takodje, rekao da hrvatski vojnici učestvuju u 15 mirovnih misija UN.

"Vreme ističe", nekoliko je puta ponovio hrvatski predsednik govoreći o problemima svetske borbe protiv terorizma, siromaštva, klimatskih promena i problema sa kojima se suočavaju zemlje u razvoju.

Сви који ућу у НАТО, видеће нам лећа, и кад нам буду ведели лећа, моћиће да нас пољубе у дупе! (извињавам се)


Шта је само ту чудно?


ересадитечопоикотећадас брелјагхдкјагфјаскгја :)
 
svetolik trpkovic:
"Oprosti im boze ne znaju sta cine " sto bi rekla sveta matera SPC ili prevedeno na svetovni jezik obicnih smrtnika standardno ponasanje primitivne stoke plemenskih shvatanja kojoj je samo stako do brojanje leseva dal "nasih " ili "njinih" i za izracunavanje koliko je ko jos litara krvi ostao duzan bilo koja tema da se pokrene sve se na kraju zavrsi na "ti si meni ,a ja sam tebi ..." i to naravno na univerazlno lesinarski nacin bolesnika sa obe strane koji svaku zrtvu razvlace i tretiraju kao "doprinos nasoj stvari"

Jasenovac je ironično spomenuo Robespjer, još na prvoj strani...Znači, niko nije potezao priču oko Jasenovačkih žrtava, a Tokio i ti ste se upecali...bezveze...
 
tokyo:
i mene to nervira....tj. nerviralo me je...al očito da prvenstveno ove vaše patriote nemaju poštovanja prema tim žrtvama Jasenovca pa ih doslovno vuku iz teme u temu
eto i ovdje tema je Mesić ni meni nije jasno odkud sad tu žrtve Jasenovca i NDH i ostalo :confused:

I za tebe isti savet...Poseti prvu stranicu, rećiće ti se samo...Palite se na šibicu jednog čediste.
 
ilkebgd:
"Ukratko, kandidujemo se kao zrela evropska demokratska zemlja, privržena ciljevima UN i mislim da više ne trabam reći", rekao je Mesić na 62. zasedanju Generalne skupštine UN.

"Naša dela govore umesto naših reči", dodao je hrvatski predsednik i u ta dela naveo "uspešnu borbu za nacionalnu samostalnost uprkos nametnutom ratu, završetak te borbe na uspešan način u saradnji sa UN, hrabro součavanje sa prošlošću i gradjenje dobrih odnosa sa susedima, uključujući ione sa kojima smo bili u ratu".

Nama, Srbima, ovo jeste licemerno... Obzirom na "uspešan" povratak proteranih Srba.
 
Архангел:
Nama, Srbima, ovo jeste licemerno... Obzirom na "uspešan" povratak proteranih Srba.
..pa ko im brani da se vrate....neka dodju ljudi..sto da ne.....sam nek dodju...vidis da im i kuce ponovo pravimo.....dali im skole na materinjem jeziku..dokumente(svedocanstva)..ne moraju ni u vojsku...ni u policiju(osim ak ih se ne privede)....nista ne moraju..ak nece...i osim toga sto tjeras ljude da se opet sele to bi ti volio a?..ko ce za takav egzodus biti kriv..pitam ja tebe..a?...ak svi opet krenu...
 
iwo jima:
..pa ko im brani da se vrate....neka dodju ljudi..sto da ne.....sam nek dodju...vidis da im i kuce ponovo pravimo.....dali im skole na materinjem jeziku..dokumente(svedocanstva)..ne moraju ni u vojsku...ni u policiju(osim ak ih se ne privede)....nista ne moraju..ak nece...i osim toga sto tjeras ljude da se opet sele to bi ti volio a?..ko ce za takav egzodus biti kriv..pitam ja tebe..a?...ak svi opet krenu...

licimUr ostaje licimUr... :cool:
 
Архангел:
Nama, Srbima, ovo jeste licemerno... Obzirom na "uspešan" povratak proteranih Srba.

unisteno nemoze da se ponovi preko noci..
a i trebaju da se vrate bosanski Hrvati u RS kako bi oslobodili srpske stanove..
a u RS im nedaju...
sve je to povezano...
dobar dio i nece da se vrati jer su se dobro snasli ali u RH dolaze po putovnice i penzije i novosazidane kuce dobro prodali...
 
slavonija:
unisteno nemoze da se ponovi preko noci..
a i trebaju da se vrate bosanski Hrvati u RS kako bi oslobodili srpske stanove..
a u RS im nedaju...
sve je to povezano...
dobar dio i nece da se vrati jer su se dobro snasli ali u RH dolaze po putovnice i penzije i novosazidane kuce dobro prodali...

Je li to opravdanje ili dokaz "sazrele" demokratičnosti Hrvatske ?
 
iwo jima:
..pa ko im brani da se vrate....neka dodju ljudi..sto da ne.....sam nek dodju...vidis da im i kuce ponovo pravimo.....dali im skole na materinjem jeziku..dokumente(svedocanstva)..ne moraju ni u vojsku...ni u policiju(osim ak ih se ne privede)....nista ne moraju..ak nece...i osim toga sto tjeras ljude da se opet sele to bi ti volio a?..ko ce za takav egzodus biti kriv..pitam ja tebe..a?...ak svi opet krenu...



Šta se tebi desilo pa si poludeo odjednom? Ostavila te devojka? Dobio si otkaz? Pao na ispitu?

Ovo što pišeš nije normalno, nije stvarno. Čak i ako je šala, toliko je neotesana, da ne može da se prepozna kao šala. :|
 

Back
Top