Ђоковић-како од #1 до #22 у пар сличица

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sa nama je sve u redu, mi znamo da prepoznamo uspeh koji jedan sportista napravi u svojoj karijeri i da cenimo to što je uradio na sportskom polju.
a Jeremija i njemu slični su u uspeli sve njegove uspehe da povežu sa pravoslavljem, a neuspehe sa ne-pravoslavljem.

Pustoš reče nešto što ima smisla. Novak je imao san, ostvario ga je i to je to.
Dalje može nove snove da stvara i da ide ka njima, ali se ne može zadržati u
nečemu što je završeno.

Inače, i bojih pravoslavaca ima, a ne znam kako onda nisu bolji teniseri od
Novaka. :lol:
 
Tračarite ko na buvljaku.

Kladioničarska mafija postsvlja i skida sportske zvijezde. I Federer i Nadal i Đoković morali su abdicirati!

Reko sam na Sportu da će trio vaskrsavati. Federer je već, Nadal je sada a Nole će uskoro!!! Možda i ostvari san svakog tenisera!

Naravno! Kako im objasniti?!:lol:

- - - - - - - - - -

Pustoš reče nešto što ima smisla. Novak je imao san, ostvario ga je i to je to.
Dalje može nove snove da stvara i da ide ka njima, ali se ne može zadržati u
nečemu što je završeno.

Inače, i bojih pravoslavaca ima, a ne znam kako onda nisu bolji teniseri od
Novaka.
:lol:
:hahaha::rotf::klap:
 
Док се Новак крстио и захваљивао Богу после победе био је убедљиво први играч планете.Био је непобедив.Кад се спетљао са секташем Пепеом и почео да грли дрвеће,медитира и баца срца(?!) на крају мечева постао је 22 играч кога мало мало истресе неки 150ти играч света.....Пад,који ће се,ако се не опамети,на нашу и његову жалост-сигурно наставити...Није случајно што свим сатанистима и секташима смета баш Крст и кад се човек крсти.Ево шта се деси човеку кад уместо од Бога *мир и хармонију* тражи од разних секташа....#1
Pogledajte prilog 494473Pogledajte prilog 494474Pogledajte prilog 494475Pogledajte prilog 494476
Neobicno zloban komentar a tumacenje svetosavsko. Ova tema bi trebalo da se zatvori pod hitno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top