Đilas: Zar nije logično da tražimo izbore ako želimo da sprečimo da SNS vlada Beogradom još 3 godine

Nogo je dosta sumnjiv

Naime zašto

Pa, previše naglašava da su CBN NCTN

To odgovara zlikovcima (SRS bez bedža) jer oni žele da zamute vodu i da se ne sazna da je Đilas svetac.

Tvoj Djilas svetac je posle INTIMNOG razgovora u 3-4 oka sa Vucicijem preko noci postao od kriminalca gospodin. I vise niko ne pominje da je ukrao 600 i kusur miliona eureja.

Dok Noga ne mozes da vidis nigde ni pre ni posle tog razgovora, osim sto ga non-stop hapse i ide na sudjenja.

Elem, na zalost svih nas ispostavilo se da su Djilas i njegova banda zapravo samo podruznica Vucica i njegove bande.

Zato kazemo da je Branko Dragas GENIJE!!!
 
Šta ti misliš o toj optužbi, jel Đilas stvarno kradljivac kako ga Pink i Happy optužuju
Naravno, sve sto oni kazu jedni o drugima je tacno. Problem je sto je preko noci, nakon sto se intimno druzio sa Vucicijem u 4 oka, postao od lopova gospodin.

Zar tebi to nije sumnjivo? I to nije moje zapazanje, na to su ukazali drugi ljudi, ja samo prenosim cinjenicu.
 
Baci neki njegov spot pre 2012. gde apeluje da se nikako ne glasa za Tomu

Dragas tvrdi da su svi izbori namesteni i da ih treba bojkotovati, sto se pokazalo kao tacno. Takodje da je sva opozicija kvazi opozicija, tj da su svi oni ista ekipa koja se samo smenjuje u pljacki, sto se takodje pokazalo kao tacno.

Zato i kazemo da je Dragas GENIJE. Inace je tvoj kolega ekonomista, i predvideo je krah evra i dolara, cemu upravo prisustvujemo. Time je zapravo UBER GENIJE!!! Mozes da ucis od njega, najozbiljnije.

A i poklapate se u tome sto ste protiv SNS i SPS bande. Tu se poklapamo cak i ti i ja.

Zato bi nam najbolje bilo da se svi udruzimo, zbacimo ove bandite tipa Vucici, Dacic, Tadic, Djilas, Vulin i ostala DOS/SRS/SPS/JUL banda, i da onda napravimo postene normalne izbora pa da vidimo ko je za koga - ali da eliminisemo pomenute bandite, nego prava politicka elita koja nece vlast nego napredak Srbije.
 
Pa nije, to je čista laž.

Zamisli da ti imaš kiosk koji prihoduje 100,000 i rashoduje 100,000 i nažalost nemaš zaradu.

I sad neko uzme samo prvi broj, i kaže da si toliko "ukrao."

Tako su ovi tvoji radikali došli do broja 619.
U stvari još je gore, jer u mom primeru imaš samo 1 vlasnika, a u firmama Đilasa još mnogo.
 
Pa nije, to je čista laž.

Zamisli da ti imaš kiosk koji prihoduje 100,000 i rashoduje 100,000 i nažalost nemaš zaradu.

I sad neko uzme samo prvi broj, i kaže da si toliko "ukrao."

Tako su ovi tvoji radikali došli do broja 619.
U stvari još je gore, jer u mom primeru imaš samo 1 vlasnika, a u firmama Đilasa još mnogo.

Vidim sumnju u tvojim ocima glede stovanog (od nedavno) gospodina Djida, sto je jako dobar znak - znak da si na pravom putu, putu prosvetljenja i otreznjenja.

Biti protiv Djida I Cobanke ni na koji nacin ne znaci biti za Vucicija, to smo valjda apsolvirali. Znaci biraj ko ti se dopada od ovih sto ne mozes nigde da ih vidis - svi koji su u javnosti su laznjaci.

Evo moj favorit na izborima bili su Suverenisti, mada sam bio ljut sto se nisu udruzili sa Dverima, i jos nekim slicnim pokretima i partijama. Mada sam se na kraju zapravo naljutio na Dveri kad su se udruzili sa POKS-om, i to onim gorim delom, sa onim Zikom. Elem, moji Suverenisti su zapravo zahebali stvar, zajedno sa prokletim Tadicem, i propalo nam je 4-5% glasova, tj pola od toga jer su to podelili SNS i opozicija. Neoprostiva greska i za Suvereniste i za Tadica, to im necu oprostiti, jer je Beograd mogao da bude ne-SNS-ov.

Ali, ono sto jos vise zameram Suverenistima, konkreno DJB-u, je STO IH POSLE IZBORA, na kojima nisu prosli nigde, UOPSTE NEMA U JAVNOSTI!!! Propali u zemlju! Niko da podnese ostavku! Pa nije smak sveta cak i ako ne prodjes na izborima ako zelis da se bavis politikom i imas neke ideje. Ali ne, oni su U ZEMLJU PROPALI. Za razliku od recimo Nemanje Sarovica koji nije prosao ali i dalje se bori kao i pre izbora - mozda se i ne slazem sve sa njim, narocito mi smeta jer je bio tako dugo u SRS, ali postujem sto se bori nesmanjenom zestinom sad posle izbora kao i pre izbora.

Znaci treba biti kritican prema svojim favoritima kad vidimo da su pogresili, ipak nisam ja clan stranke - ja samo imam ideju kako Srbija treba da izgleda i nalazim bliske ideje koje cu da podrzim. Ljudi su tu sporedni - IDEJA JE BITNA.
 
Dragas tvrdi da su svi izbori namesteni i da ih treba bojkotovati, sto se pokazalo kao tacno. Takodje da je sva opozicija kvazi opozicija, tj da su svi oni ista ekipa koja se samo smenjuje u pljacki, sto se takodje pokazalo kao tacno.

Zato i kazemo da je Dragas GENIJE. Inace je tvoj kolega ekonomista, i predvideo je krah evra i dolara, cemu upravo prisustvujemo. Time je zapravo UBER GENIJE!!! Mozes da ucis od njega, najozbiljnije.

A i poklapate se u tome sto ste protiv SNS i SPS bande. Tu se poklapamo cak i ti i ja.

Zato bi nam najbolje bilo da se svi udruzimo, zbacimo ove bandite tipa Vucici, Dacic, Tadic, Djilas, Vulin i ostala DOS/SRS/SPS/JUL banda, i da onda napravimo postene normalne izbora pa da vidimo ko je za koga - ali da eliminisemo pomenute bandite, nego prava politicka elita koja nece vlast nego napredak Srbije.
Pazi, naša sadašnjost je definisana Vuchlerom.

To je moglo da se spreči 2012.

Ali Dragaš je bio deo problema jer je Kištrao kako dos ne valja
 
Vidim sumnju u tvojim ocima glede stovanog (od nedavno) gospodina Djida, sto je jako dobar znak - znak da si na pravom putu, putu prosvetljenja i otreznjenja.

Biti protiv Djida I Cobanke ni na koji nacin ne znaci biti za Vucicija, to smo valjda apsolvirali. Znaci biraj ko ti se dopada od ovih sto ne mozes nigde da ih vidis - svi koji su u javnosti su laznjaci.

Evo moj favorit na izborima bili su Suverenisti, mada sam bio ljut sto se nisu udruzili sa Dverima, i jos nekim slicnim pokretima i partijama. Mada sam se na kraju zapravo naljutio na Dveri kad su se udruzili sa POKS-om, i to onim gorim delom, sa onim Zikom. Elem, moji Suverenisti su zapravo zahebali stvar, zajedno sa prokletim Tadicem, i propalo nam je 4-5% glasova, tj pola od toga jer su to podelili SNS i opozicija. Neoprostiva greska i za Suvereniste i za Tadica, to im necu oprostiti, jer je Beograd mogao da bude ne-SNS-ov.

Ali, ono sto jos vise zameram Suverenistima, konkreno DJB-u, je STO IH POSLE IZBORA, na kojima nisu prosli nigde, UOPSTE NEMA U JAVNOSTI!!! Propali u zemlju! Niko da podnese ostavku! Pa nije smak sveta cak i ako ne prodjes na izborima ako zelis da se bavis politikom i imas neke ideje. Ali ne, oni su U ZEMLJU PROPALI. Za razliku od recimo Nemanje Sarovica koji nije prosao ali i dalje se bori kao i pre izbora - mozda se i ne slazem sve sa njim, narocito mi smeta jer je bio tako dugo u SRS, ali postujem sto se bori nesmanjenom zestinom sad posle izbora kao i pre izbora.

Znaci treba biti kritican prema svojim favoritima kad vidimo da su pogresili, ipak nisam ja clan stranke - ja samo imam ideju kako Srbija treba da izgleda i nalazim bliske ideje koje cu da podrzim. Ljudi su tu sporedni - IDEJA JE BITNA.
Zašto Suverenisti, kad imamo savršeno dobar DS.

Ti kažeš: "Nipošto, pa pre 2012. je bilo užasno."

i u toj laži se slažeš sa Vuchlerom
 
Pazi, naša sadašnjost je definisana Vuchlerom.

To je moglo da se spreči 2012.

Ali Dragaš je bio deo problema jer je Kištrao kako dos ne valja

Pa DOS i ne valja - Vuciceva vlast VRVI od DOS-ovaca, to i jeste problem.

A to je upravo Dragas i govorio.

Kao sto vidis, sta god kazes i napises dolazis do zakljucka da je DRAGAS GENIJE!
 
Pa DOS i ne valja - Vuciceva vlast VRVI od DOS-ovaca, to i jeste problem.

A to je upravo Dragas i govorio.

Kao sto vidis, sta god kazes i napises dolazis do zakljucka da je DRAGAS GENIJE!
Ne, on je za mene Radikal (Naprednjak).

Zašto, zato što dok smo se mi normalni u periodu 2003-2012. upinjali da nikako Vučić ne dođe ponovo na vlast

Dragaš je tada bio zauzet kritikom Dosmanlija, i sasvim verovatno i lično glasao za kandidata SNS 2012.
 
Zašto Suverenisti, kad imamo savršeno dobar DS.

Ti kažeš: "Nipošto, pa pre 2012. je bilo užasno."

i u toj laži se slažeš sa Vuchlerom

Sve je izdaja, tako da to mora da se prekine. Izdaja 1945., izdaja 1990, izdaja 2000., izdaja 2012. - znaci mora promena sistema. Svi politicari u zatvor, novi ljudi u vlast, kontrola i smenjivanje, bez posrednika tj. poslanika.

Sve to kaze genije Dragas.
 
Ne, on je za mene Radikal (Naprednjak).

Zašto, zato što dok smo se mi normalni u periodu 2003-2012. upinjali da nikako Vučić ne dođe ponovo na vlast

Dragaš je tada bio zauzet kritikom Dosmanlija, i sasvim verovatno i lično glasao za kandidata SNS 2012.
Da, većina tih nacionalista jutjubera su razočarani što SNS nije strpao u zatvor čitav DS i krenuo da vojno zauzima Kosovo. Dobili su to da je SNS mnoge iz DS usvojio i potpisao gomilu sporazuma sa Kosovom.
 
Da, većina tih nacionalista jutjubera su razočarani što SNS nije strpao u zatvor čitav DS i krenuo da vojno zauzima Kosovo. Dobili su to da je SNS mnoge iz DS usvojio i potpisao gomilu sporazuma sa Kosovom.
Ja na primer 2004, 2007. stalno pišem poruke kako ne smemo dozvoliti da Vučić i Nikolić dođu.

A neki drugi, na primer Đorđe Vukadinović su radili suprotno: vazda podržavali SNS.

Zato, danas kad se svi slažemo da je Vučić nesnosan, osobe kao Đorđe Vla' ne treba da se pretvaraju da su bile u pravu. Bile su u krivu.
 
петак, 24. фебруар 2023.
istr1.jpg

Истраживање НСПМ: За СНС би гласало 37,8 одсто. Против уласка у ЕУ 50,6 одсто, “ЗA” 34,3 одсто. Против санкција Русији 79,4 одсто испитаника
Да се сутра одржавају београдски избори Српска напредна странка (СНС) добила би подршку 37,8 одсто испитаника, док би коалициони партнер Социјалистичка партија Србије могла да рачуна на подршку девет одсто, показује истраживање Нове српске политичке мисли на територији Београда у периоду од 14. до 24. јануара на узорку од 900 испитаника.
Ако се урачунају они који се нису изјаснили за кога би гласали, СНС би могла да рачуна на подршку 29,2 одсто грађана, док би СПС у том случају имала седам одсто подршке,
Странка слободе и правде би могла да рачуна на 6,1 одсто подршке, односно 4,7 одсто подршке ако се урачунају они који се нису изјашњавали за кога би гласали.
У градски парламент би ушле још Нова Демократска странка Србије, Србија центар, Еколошки устанак, док би одборнике могли да имају и покрет Двери и Заветници, који прелазе цензус од три одсто.
Улазак Србије у ЕУ подржава 34,3 одсто испитаника, док се томе противи 50,6 одсто.
Чланство у ЕУ подржава још мање испитаника у Београду, ако је услов за то чланство Косова у Уједињеним нацијама, 9,4 одсто, док се интеграцији у том случају противи 78 одсто анкетираних.
Санкције Русији не подржава 79,4 одсто испитаника, док је за увођење рестриктивних мера Москви 8,5 одсто Београђана.
Према овом истраживању, најбољи градоначелник Београда икад био је Бранко Пешић, за кога се определила скоро половина испитаника, док је на другом месту Горан Весић који заправо никада није био на тој функцији. За Весића је гласало 15,9 одсто испитаника, односно 11,4 одсто са онима који се нису изјашњавали. На трећем и четвртом месту су Драган Ђилас и Ненад Богдановић са 11,4 односно 10 одсто процената подршке, док се за актуелног градоначелника Шапића определило свега 5,5 одсто испитаника

http://www.nspm.rs/istrazivanja-javnog-mnjenja/beograd-januar-2023.-godine.html
 

Back
Top