Đilas izgubio kontrolu i psovao građane usred demonstracija! (VIDEO)

Нису Марск21 једини који тако мисле , постоји још левичарских организација НКПЈ , СКОЈ који су се јавно изјаснили о пртесту .Маркс 21 је интересантан јер је у овом трнутку урадио нешто револуционарно и због тога заслужују поштовање .они излазе на протесте против власти али су се огласили и против тајкуна .свака им част

- - - - - - - - - -

:)

"Samo" je tasta malo "ubedjivao demonkrackim metodama" ...

изузетно агресиван човек , види седа му нешто дебело фали у глави .сиругно бије и своју жену
 
https://www.danas.rs/politika/djilas-zatrazio-pravo-na-demanti-od-rts-a/

Đilas zatražio pravo na demanti od RTS-a

Jedan od osnivača Saveza za Srbiju Dragan Đilas uputio je danas zahtev uredniku Informativnog programa RTS Nenadu Lj. Stefanoviću, tražeći da mu omogući pravo na demanti i da na Javnom servisu odgovori na laži koje je o njemu izrekao predsednik Srbije Aleksandar Vučić, saopštio je SZS.

Djilas-fonet-marija-djokovic-678x381.jpg


Piše: Danas Online 21. januara 2019. 17.34 Izmenjeno: 18.06

ismo Dragana Đilasa prenosimo u celosti.

„Poštovani gospodine Stefanoviću,

Budući da je Aleksandar Vučić u današnjem gostovanju na RTS ponovo izrekao laži o meni kako sam opljačkao 500 miliona evra, te da je tim lažima dodao i nove – da sam vređao i hteo da bijem decu, zahtevam da mi omogućite da u programu RTS odgovorim i demantujem izrečene laži. To zahtevam u skladu sa članom 83, članom 84, članom 91. i članom 96. Zakona o javnom informisanju i medijima.

Nikada nisam ništa ukrao, niti sam ikada osuđen ni za jedno krivično delo. Imao sam firmu najveću u ovom delu Evrope u biznisu kojim sam se bavio. Firmu sam prodao 2014, novac sam primio u Srbiji i platio porez. Koliki je porez platio bivši vlasnik Kopernikusa kada je prodao firmu, i to Telekomu? Nula. Ja sam platio dva miliona evra.

Što se tiče tvrdnji da sam napao decu, istina je sasvim drugačija.

U toku šetnje grupa lenjinista marksista okupljenih u udruženju Marks 21 je skandirala „Đilas, Vučić, govna ista“. Prošao sam pored njih u koloni bez reakcije.

Po završetku šetnje našao sam se sa svojom decom uzrasta 6 i 7 godina koja sa njihivom majkom i sa mnom šetaju skoro svaki put u prvom delu dok se ne umore. Otišli smo do knjižare Vulkan na početku Knez Mihailove. Na izlasku iz knjižare čekala me ta ista grupa od desetak ljudi koji su pred mojom decom počeli da skandiraju istu parolu. Rekao sam im da nije u redu da to viču kada sam sa decom i produžio, ali su oni nastavili. Stao sam pred njih, dok je Anu i Vuka njihova majka Iva odvela 15-ak metara dalje, i pitao ih da li njihovi roditelji znaju kako se ponašaju. Pošto nisu prestajali, opsovao sam ih, što naravno nije ispravno. U naš konflikt umešao se prijatelj koji je bio sa nama i jedan građanin koji je prolazio i video sta se dešava i razdvojili nas.

Ovi mladi ljudi koji sebe predstavljaju žrtvom, sačekali su me ispred knjižare i uputili mi pred malom decom i njihovom majkom uvrede, nazivajući me rečima koje će mediji imati problem da citiraju. Moja reakcija je bila krajnje ljudska. Nije trebalo da psujem, žao mi je zbog toga, ali pitam svakoga kako bi se on poneo da mu se desi nešto ovako. To što se bavim politikom ne daje mi pravo nikoga da vređam, ali ne daje pravo ni drugima da se ovako ponašaju posebno kada sam na ulici sa svojom porodicom.

Nikoga nisam hteo da bijem, kako je to slagao Aleksandar Vučić.

Ko njega pred decom vređa ne znam, a ne znam ni da li je tačno, pošto čovek stalno laže. Ako je tako, iskreno mi je žao i osuđujem takvo ponašanje. Ono što znam, jeste da ja njegovu decu ne pominjem, a on moju pominje stalno.

Za sve što se desi meni ili mojoj porodici, smatraću odgovornim lično Aleksandra Vučića, jer je on tvorac kampanje laži u vezi sa mnom koju u delo sprovodi nekad sam a nekad preko saradnika i medija koje kontroliše. Od izmišljenih pljački preko laži o vlasništvu medija do toga da sam saradnik Haradinaja i stranih ambasada.


Gospodine Stefanoviću, to što meni ne dozvoljavate da odgovorim i demantujem laži koje o meni na RTS-u izgovara Aleksandar Vučić, čini vas saučesnikom ugrožavanja bezbednosti mene i moje dece. Ako nastavite sa tom praksom, između vas i Željka Mitrovića, koji je učestvovao u kampanji protiv Olivera Ivanovića, nema nikakve razlike.“
 
Likovi koji viču svi su isti a pri tome ne navode ko nije isti i ne ističu svog kandidata, niti umeju da objasne šta bi trebalo uraditi su beskorisni. Tipično za marksiste ali i za one na drugoj strani, nacionaliste.

Podanička svest ne može da razume kritičko promišljanje, ona ne razume kako neko može kritikovati i vlast i opoziciju , jer uvek teži za autoritetom i opravdava sve što je u vezi sa istim .

Ахахаха ево и Зорана Михајловић стала у одбрану дрипаца ("грађана" ахахаха) из МАРКС21...Мсм све је јасно ко` дан, глупо је коментарисати..

MIHAJLOVIĆ: Građani ne žele da ih predvode Đilas i slični! Takvi političari vraćaju u prošlost! >>> https://www.kurir.rs/vesti/politika...-i-slicni-takvi-politicari-vracaju-u-proslost

Komšo ti u tvom plitkoumlju ne možeš da shvatiš da je u pitanju čist pragmatizam , aktuelnoj vlasti trenutno više odgovara akcija komunističkih marginalaca nego -kakav takav- politički protivnik te je logično da su na strani prvih proglašavajući ih građanima .
 
Poslednja izmena:
Podanička svest ne može da razume kritičko promišljanje, ona ne razume kako neko može kritikovati i vlast i opoziciju , jer uvek teži za autoritetom i opravdava sve što je u vezi sa istim .



Komšo ti u tvom plitkoumlju ne možeš da shvatiš da je u pitanju čist pragmatizam , aktuelnoj vlasti trenutno više odgovara akcija komunističkih marginalaca nego -kakav takav- politički protivnik te je logično da su na strani prvih proglašavajući ih građanima .

Ako neko samo kritikuje a pri tome ne navodi kako i šta uraditi, koji kandidat treba da postoji, koja stranka treba da se oformi i sa kakvim programom je obični anarhista što je još jedna odlika presmešne marksističke ideologije. U principu ništa ne valja a šta valja nemamo pojma. I vlast i opozicija je bolja od takve konfuzije u glavi al nije ni čudo, u pitanju su marksisti koji imaju po 20 godina.
 
Likovi koji viču svi su isti a pri tome ne navode ko nije isti i ne ističu svog kandidata, niti umeju da objasne šta bi trebalo uraditi su beskorisni. Tipično za marksiste ali i za one na drugoj strani, nacionaliste.
Sistem je pogodan i za Vučića i Dljilasa zato i nisu ovi morali puno toga da menjaju platforma je ostala ista.
Zato i kažu ljudi svi su isti...iako su nijanse u pitanju.
Ljudima je muka od politike centra...to je napravilo ovaj brlog koji traje 20 godina...
 
Poslednja izmena:
Sisten je pogodan i za Vučića i Dljilasa zato i nisu ovi morali puno toga da menjaju platforma je ostala ista.
Zato i kažu ljudi svi su isti...iako su nijanse u pitanju.
Ljudima je muka od politike centra...to je napravilo ovaj brlog koji traje 20 godina...

Zašto tvoj MARKS21 ili kako god se zove ta mladjana ekipa ne izadje na izbore, ne istakne kandidata, ne krene u neku smislenu kampanju? Najlakše je derati se po ulici i na internetu svi su isti, pri tome nemati pojma šta menjati i kako učiniti da ne bude više isto. Grupa MARKS želi revoluciju al nema hrabrosti da je izvede, zna da bi im policija polupala mladjane kosti, najbolje da neko drugi izvede revoluciju dok se oni deru HOĆEMO REVOLUCIJU, SVI SU ISTI, DJURO PUCARU USTANI IZ GROBA I STRELJAJ! Pa pored takvih budala Vučić i Djilas zaista izgledaju kao normalni ljudi iako nisu.
 
Nije uredu, napali su čoveka dok šeta slobodno bez telohranitelja sa porodicom (da vidim Vučića ili bilo kog poznatijeg Naprednjaka dal sme tako da šeta). Drugo i važnije
Ja BiH rekao da su oni odavno sklopili dil da se preko medija kolju , čisto radi rejtinga... A o prljavim poslovima znaju vrlo dobro jedan o drugom i neće tu niko odgovarati...
Lustraciju bi možda samo Boškic sproveo pošto nije bio na vlasti, ovi ostali bi to vešto zaobišli , ih ...
 
Zašto tvoj MARKS21 ili kako god se zove ta mladjana ekipa ne izadje na izbore, ne istakne kandidata, ne krene u neku smislenu kampanju? Najlakše je derati se po ulici i na internetu svi su isti, pri tome nemati pojma šta menjati i kako učiniti da ne bude više isto. Grupa MARKS želi revoluciju al nema hrabrosti da je izvede, zna da bi im policija polupala mladjane kosti, najbolje da neko drugi izvede revoluciju dok se oni deru HOĆEMO REVOLUCIJU, SVI SU ISTI, DJURO PUCARU USTANI IZ GROBA I STRELJAJ! Pa pored takvih budala Vučić i Djilas zaista izgledaju kao normalni ljudi iako nisu.
A po čemu je moj marks21 ?!

Aj prati malo bolje , ja nisam ni u jednoj stranci i organizaciji ali zašto bi osuđivali njih pošto su napali tajkuna?!

Njihov izbor , bttw svako ima pravo da se dere i govori šta misli...
Ponekad vi libtardi delujete gore nego oni najekstremnijih lideri na svetu, sve vam neko smeta a posebno levica.
Da vidim kako ti misliš da su revolucije lake , pogledaj žute prsluke pa onda daj za primer u Srbiji... Jel demokratija je čudo a revolucije su fuj...mora ovako , setnjica...
Dljilas se za jednog lidera izlajao prostački i da je pametan malo bi proradio na tome, lepo je rekla Sandra...
Čak je i Boškic prihvatio LGBT zastave na protestu a Djido ne ume da sasluša ljude da prizna svoje greške i da se zakune da ih neće ponavljati...

Od svake moguće grupe koja je na protestima može da se uzme predlog i da se napravi odličan program, ima tu pametnih ljudi , drugo je što su lideri obično tajkuni pa će to brzo da nestane čim zajasi na vlasti ...ih
Bilo bi dobro i da su sebe ubacili u plan za lustraciju...sve komplet pa da vidimo ...
Ovu Srbiju bi i čistacica poštenije vodila.
 
Poslednja izmena:
Revolucije jesu fuj jer u njima su preki sudovi i masovna ubijanja bez prikupljanja dokaza praksa. Uostalom mi smo imali neku vrstu revolucije 1945 sa prekim sudovima gde se kao vršila lustracija fašista i svih neprijatelja komunista odokativno. Ne postoji nikakva garancija da oni što bi vršili lustraciju i revoluciju da bi bili bolji od onih koje bi lustrirali. Ako je nečija prednost samo što je mlad i student je Filozofskog, sorry al meni to nije dovoljno.
 
Ma tako je , što bi se pravio krš i lom kada treba još par stvari da se odradi ali još nije vreme za smenu dok ovi ne završe šta su počeli ..
Ih.

A kada bi mogli zabranili bi nacionaliste i komuniste.

Kakav bi to raj bio u Srbiji...

Pa te mladjane ekstremne likove komune i nacionale bi mogao da zadovolji samo neko ko je istovremeno levičar i onaj koji će da ratuje za Kosovo. Očigledno žele Slobu Miloševića haha, srećom pa su takvi ekstremi manjina. Teško i da će se pojaviti novi Slobo koji će im vratiti Jugodrvo i poslati vojsku na Kosovo pa i da izvrše lustraciju, mogli bi malo manje da žive u prošlom veku a više u ovom.
 
Poslednja izmena:
I gde ti tu vidiš Đilasa?
Slavene, ne pravi se blesav. nije Đilas bio u toj vladi, ali je bio (ako se ne varam) potpredsednik DS. Znači, nema tu "nije krao, samo je čuvao stražu".
A o Đilasu ponešto govori i to što je njegov drugar i predsednik stranke Boris Tadić u vreme klanja za mesto predsednika DS na novim izborima rekao da ne želi da DS postane "poslovni klub".

Podanička svest ne može da razume kritičko promišljanje, ona ne razume kako neko može kritikovati i vlast i opoziciju , jer uvek teži za autoritetom i opravdava sve što je u vezi sa istim .



Komšo ti u tvom plitkoumlju ne možeš da shvatiš da je u pitanju čist pragmatizam , aktuelnoj vlasti trenutno više odgovara akcija komunističkih marginalaca nego -kakav takav- politički protivnik te je logično da su na strani prvih proglašavajući ih građanima .
Može komšija sve. Da su se zaustavili na "Vučić go...", on bi otvorio temu ovolikim slovima. Ovako ne ide.

Zašto tvoj MARKS21 ili kako god se zove ta mladjana ekipa ne izadje na izbore, ne istakne kandidata, ne krene u neku smislenu kampanju? Najlakše je derati se po ulici i na internetu svi su isti, pri tome nemati pojma šta menjati i kako učiniti da ne bude više isto. Grupa MARKS želi revoluciju al nema hrabrosti da je izvede, zna da bi im policija polupala mladjane kosti, najbolje da neko drugi izvede revoluciju dok se oni deru HOĆEMO REVOLUCIJU, SVI SU ISTI, DJURO PUCARU USTANI IZ GROBA I STRELJAJ! Pa pored takvih budala Vučić i Djilas zaista izgledaju kao normalni ljudi iako nisu.
Zar da kažeš ovako nešto u vreme velikih protesta i 150 tema otvorenih na ovom forumu povodom tih istih protesta? Dakle, kome ne odgovara, na izbore. Šta tu protesti, ovo, ono, pet miliona?

Revolucije jesu fuj jer u njima su preki sudovi i masovna ubijanja bez prikupljanja dokaza praksa. Uostalom mi smo imali neku vrstu revolucije 1945 sa prekim sudovima gde se kao vršila lustracija fašista i svih neprijatelja komunista odokativno. Ne postoji nikakva garancija da oni što bi vršili lustraciju i revoluciju da bi bili bolji od onih koje bi lustrirali. Ako je nečija prednost samo što je mlad i student je Filozofskog, sorry al meni to nije dovoljno.
E, ovde se slažemo.
Vidim da se na početku teme prebrojavalo koliko ovi likovi imaju radnog staža. Da li se svim demonstrantima prebrojava radni staž ili samo onima koji su protiv Đilasa?
 
Ako neko samo kritikuje a pri tome ne navodi kako i šta uraditi, koji kandidat treba da postoji, koja stranka treba da se oformi i sa kakvim programom je obični anarhista što je još jedna odlika presmešne marksističke ideologije. U principu ništa ne valja a šta valja nemamo pojma. I vlast i opozicija je bolja od takve konfuzije u glavi al nije ni čudo, u pitanju su marksisti koji imaju po 20 godina.

Upravo je to logika doživela svoje teoretsko oblikovanje za vreme socijalizma a bliska je svim totalitarnim umovima. Pa tako ako se kritikuje drug Jelenko iz komiteta bez davanja jasne alternative to se zvalo kriticizam (za razliku od prave kritike ).Zanimljivo je to optuživanje za kriticizam nekoga ko su ideološki očevi takve logike. Osim toga ti mladi ljudi daju jasnu alternativu Đilasu , Vučiću , Kurti , Murti, ona je u konceptima diktature proletarijata i delegatskg sistema. Inače pogledao sam njihov sajt i smrzo se , veći su ludaci od Komšije.
 
Poslednja izmena:
Nit su Djilas nit Aleksandar bili u toj vladi spavača Cvetkovića.
A ti huligani su psovali oba .

Đilas je bio bitan šraf u vladajućoj stranci koja je svojim zaslugama dovela do toga da je sada na vlasti Vučić. Verovatno neko ima razlog da ga proziva.
A omladina koja psuje političare je ili omladina, ili huligani, a ne ako psuje jedne, to je omladina, ako psuje druge, to su huligani.
Svako pravo koje daješ jednom, sleduje i drugom, dopalo ti se ili ne.
Konkretni lik, ako je istina što sam pročitao da je Stambolićev unuk, sigurno se nije kao komunističko unuče napatio u životu kao unuk ili sin nekog metalostrugara iz IMR ili IMT, vozača iz GSP, ali svakako ima pravo na svoje mišljenje i da ga javno izrazi, kao i neki što su u tom momentu par desetina ili stotina metara dalje (i više ih je). Jbg, možda mi se ne dopada, ali ima pravo na to.
 

Back
Top