DJ ŽEKS NAJAVIO TURNEJU STOP NASILJU SAMO LJUBAV

Kao odgovor na nedolazak predstavnika opozicije na najavljeni protest u subotu ispred zgrade TV Pink, Željko Mitrović je jutros na svom Tviter nalogu,objavio deo svog di-džej seta i najavio turneju pod sloganom"Stop nasilju, samo ljubav".

https://www.kurir.rs/vesti/politika...tvit-ni-opozicionare-nije-ostavio-ravnodusnim

:hahaha:

Баш га погодио недолазак, остао к'o посран. Сад је к'o посран, а биће и усран. А онда ће појести све што је изасрао.
 
Kakve veze taj kreten ima sa politikom?

Твоје питање је ушло у ужи избор за најглупље питање на Крстарица форуму у протеклом десетлећу.

- - - - - - - - - -

Kakve veze taj kreten ima sa politikom?

Твоје питање је ушло у ужи избор за најглупље питање на Крстарица форуму у протеклом десетлећу.

- - - - - - - - - -

Живо ме занима какав ће одговор на ову провокацију смислити наш вољени вођа, Бошко Обрадовић, прволигашки вратар.
 
Његова цистерна са "храном" ће бити саставни део Вучићевог "бус - циркуса" у обиласку земље....као путујућа кухиња којом ће
"прворођени" да нахрани и напоји своју "паству"......једном цистерном сам све своје намирио и оставио у блаженом стању..?!?
 
Твоје питање је ушло у ужи избор за најглупље питање на Крстарица форуму у протеклом десетлећу.

- - - - - - - - - -

Живо ме занима какав ће одговор на ову провокацију смислити наш вољени вођа, Бошко Обрадовић, прволигашки вратар.
Vaš Boško je gloopan kao i vi.Ti si mračak no.2.
 
56681351_903883206610636_1997297119924322304_n.png
 

Back
Top