Quantcast

Divinacijski kutak

agatha

Legenda
Poruka
62.953
Pa piše ti, ako nigde drugde a ono u Veljinim knjigama
Prva karta- opšta atmosfera
Druga prepreke
Treća prošlost
Četvrta sadašnjost itd....
Na kraju je tačan odgovor sinteza svih uticaja koje su karte pokazale

Truman

Elita
Poruka
18.240
Odlučih se za otvaranje od sedam karata i izašlo mi totalno uvrnuto. Sve karte naopako osim poslednje (Točak sreće). Pokušah sad da dodam sliku s moba ali kaže da je datoteka prevelika. Nekako minje sve to konfuzno previše.

Truman

Elita
Poruka
18.240
upitah tarot kako će se završiti ova saga sa poreskom i frilenserima. Koristio sam tri karte.
odgovor:
Kralj štapova
dvojka pentakla obrnuto
sedmica mačeva
prva karta me zbunjuje jer govori o dobrodušnom i posvećenom čoveku ( ako simboliše nekog moćnika u kontekstu pitanja )
druga karta govori o finansijskim problemima ali i o emotivnoj nestabilnosti i potrebi da se bude iznad trenutnih okolnosti.
treća karta uspravna ima više značenja, jedno može biti da nas neko posmatra i kontroliše. Drugo da smo prevareni. Treće da moramo biti pažljivi s novcem. Ali opet nije jasno ko tu pobeđuje. Karta je dosta izbalansirana u tom smislu.
i kao dodatnu kartu koja zatvara ovo pitanje dobih osmicu pehara. Da li ovo znači da će ljudi masovno bežati iz Srbije i/ili napuštati frilensing?

takođe, primećujem da mi se neke karte stalno ponavljaju koje god pitanje da postavim. Jedna od tih karata je sedmica mačeva. Ne znam zbog čega. Karta ne deluje oštećeno, zadebljano isl. pa da onda možda iz fizičkih razloga stalno presecam nju.

agatha

Legenda
Poruka
62.953
upitah tarot kako će se završiti ova saga sa poreskom i frilenserima. Koristio sam tri karte.
odgovor:
Kralj štapova
dvojka pentakla obrnuto
sedmica mačeva
prva karta me zbunjuje jer govori o dobrodušnom i posvećenom čoveku ( ako simboliše nekog moćnika u kontekstu pitanja )
druga karta govori o finansijskim problemima ali i o emotivnoj nestabilnosti i potrebi da se bude iznad trenutnih okolnosti.
treća karta uspravna ima više značenja, jedno može biti da nas neko posmatra i kontroliše. Drugo da smo prevareni. Treće da moramo biti pažljivi s novcem. Ali opet nije jasno ko tu pobeđuje. Karta je dosta izbalansirana u tom smislu.
i kao dodatnu kartu koja zatvara ovo pitanje dobih osmicu pehara. Da li ovo znači da će ljudi masovno bežati iz Srbije i/ili napuštati frilensing?

takođe, primećujem da mi se neke karte stalno ponavljaju koje god pitanje da postavim. Jedna od tih karata je sedmica mačeva. Ne znam zbog čega. Karta ne deluje oštećeno, zadebljano isl. pa da onda možda iz fizičkih razloga stalno presecam nju.
Mačevi su Vazduh i Male Arkane imaju astrološke korespodencije
Moguće je da je ekvivalentna tvom položaju Sunca ili Meseca
Ko što je moja Osam štapova

Truman

Elita
Poruka
18.240
Ovako kako se radi u Srbiji se odnosi samo na Srbiju. U drugim zemljama su daleko manje dažbine. Takođe, ako krenu da otimaju imovinu nećemo imati šta drugo da radimo nego da pobegnemo negde.

agatha

Legenda
Poruka
62.953
Ovako kako se radi u Srbiji se odnosi samo na Srbiju. U drugim zemljama su daleko manje dažbine. Takođe, ako krenu da otimaju imovinu nećemo imati šta drugo da radimo nego da pobegnemo negde.
Sranje....
Valjda neće do toga doći....
Ali zar ne moraš da imaš radnu dozvolu zemlje u koju si emigrirao da bi te kačile njihove dažbine?
Pazi,ekonomija je tvoj resor
Ja sam za nju duduk nad duducims

Truman

Elita
Poruka
18.240
Hvala, ovo moje pitanje je bilo generalno za odnos države prema frilensera, nisam sad pitao za sebe. Ne znam šta bih ja lično mogao da promenim. Jedino da doprinesem tako što ću ići na proteste.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.