Divac: Tužiću državu

serb_pagan:
ti izgleda kontas da postoji kao neka zavera protiv vlade divca? he,pa on zivi u americi dvadeset godina skoro,mislis da nije pokupio neke americke fazone? nije ni on lud...zna on sta radi..uostalom,i na tenderima se pojavljuje sa nekim americkim konzorcijumom
PA da pokupio ko zna sta pa dosao ovde jos da se napljacka dok moze.
Meni je dovoljno sto njegovo ime i prezime stalno pises malim slovima.
Svi ostali ovde su posteni i legalni i imaju koliko hoce preduzeca, samo Divac lopovcina i prevarant ne moze ni jedno jedino da kupi, izgleda da hocete da kupi preduzeca sa dugovima vecim od njihovog 10-to godisnjeg profita i da otplacuje dugove koje su napravili lopovi i nesposobni ljudi.
Bravo Marlone za slike, mozda ce nekome sinute neka iskra dok ih bude posmatrao pa nadam se i shvatiti ko su oni bili i sta su cinili za nas, a kako su zavrsili.
 
serb_pagan:
he,a zasto pa ne bi zeleo da vladam...ja sam gradjanin ove zemlje,imam aktivno i pasivno biracko pravo,to je legitimno pravo svakog drzavljanina srbije...a vi preko,sve i da hocete da vladate,morate prvo da zivite ovde

Da na tu zelju ces ostati sam.Sigurno se badav nadas,takve Srbija nece birati vise, dok ovakvi sto su na vladu i ti licic
na njih karakterom nema sta da se nadas.Propadat ova vlada i svi ostali Ceda narkoman. Tadic mafijas,Dinkic lopov,Labus *****,Itd. sve to treba u kamenolom dozivotno.
 
Sandra007:
Da na tu zelju ces ostati sam.Sigurno se badav nadas,takve Srbija nece birati vise, dok ovakvi sto su na vladu i ti licic
na njih karakterom nema sta da se nadas.Propadat ova vlada i svi ostali Ceda narkoman. Tadic mafijas,Dinkic lopov,Labus *****,Itd. sve to treba u kamenolom dozivotno.

pali chetnikusho,idi razvlaci gibanicu negde...
 
Sandra007:
Ti bi bio prvi koji bi napustio zemlju ali ti ne ide po zelju:D
c008.gif
 
Sandra007:
Ti bi bio prvi koji bi napustio zemlju ali ti ne ide po zelju:D

pa nisam ja kao vi...ja volim ovu zemlju,i zelim da joj bude bolje,time sto cu ostati ovde do kraja i boriti se za svoja ubedjenja...necu otici preko i srbovati uz zvuke malog knindze sigurno..nego sestro,u srbiju,zivi ovde sa nama,i jedino tako stices legitimitet da nesto baljezgas o srbiji...ovako,sve to ostaje lupetanje gastosa koji moze da sere a nece da zivi sa nama
 
serb_pagan:
pa nisam ja kao vi...ja volim ovu zemlju,i zelim da joj bude bolje,time sto cu ostati ovde do kraja i boriti se za svoja ubedjenja...necu otici preko i srbovati uz zvuke malog knindze sigurno..nego sestro,u srbiju,zivi ovde sa nama,i jedino tako stices legitimitet da nesto baljezgas o srbiji...ovako,sve to ostaje lupetanje gastosa koji moze da sere a nece da zivi sa nama

Slazem se!
Bravo Serb!
 
Sandra007:
Sanjaj dalje, san ti se nece ispuniti.
Ja sam u Srbiju prijavljena kao i u inostranstvo tako da i ja zivim tamo gde i ti i sva prava imam kao ti,pa sad vidi.

to meni ne smeta...al ti je to sestro klasicno licemerje...nemam ja nista protiv da vi imate dvojno drzavljanstvno,naravno da je dijaspora potrebna svakoj zemlji,al ne mozete da nama koji samo ovu zemlju imamo (za razliku od vas,koji jelte imate i rezervnu) da poturate vase primitivne vizije srbije...kad se vratis ovde da zivis,ok,sta propagiras to ces i doziveti,ne smeta mi..al kad lupetas sa razdaljine od nekoliko hiljada kilometara sta mi ovde treba da radimo i kako da zivimo to je licemerno...
 
Trebala bi da se ponosis time sto si Srpkinja (ako si uopste Srpkinja, ako nisi neka provokatorka), a ne time sto varas sedeci na dve stolice i busajuci se u grudi ko zna koliko hiljada kilometara daleko odavde.
Jadno i cemerno Srbijo sta si docekala...
 

Back
Top