DISKRIMINACIJA SRBA U CRNOJ GORI!!!

Tihi,
To uopšte nije istina što pišeš.
Za posao te niko ništa ne pita, koje si nacije. Traži se jedino važeća viza ako si iz druge države i to je sve.
Inače u građevinarstvu u CG su uglavnom sve Srbi iz Srbije i pođekoji Bosanac. Crnogoraca u građevinarstvu skoro i nema. Za vrijeme sezone dođe oko 50.000 radnika iz Srbije i Bosne da tu radi. Dobiju oko 250€ na račun i još toliko na ruke.

A za one Crnogorce, koji su se na popisu izjasnili kao Srbi, da ti rečem ovo;

Tome danas niko ne daje važnosti pa i oni sami danas ne znadu tačno , kako su se izjasnili.

To danas Tihi i još poneki potenciraju i izmišljaju i na taj način liječe neke svoje komplekse.
Ali sam siguran, da će ih to proći.

O tim stvarima neka pišu očevidci iz vlastitog iskustva a ne kao Tihi po sistemu REKLA- ČULA-KAZALA.
To je neozbiljno.

Poslednja izmena:
Ovih dana sam se video sa bratom od jednog dobrog prijatelja koji zadnjih 3-4 godine zivi i radi u Crnoj Gori u nekoj gradjevinskoj firmi u Podgorici inace su oni rodom iz Andrijevice. I izmedju ostalog covek mi isprica da u Crnoj Gori vlada nevidjeni APARTHEJD i teror nad Srbima , i da mnogi ljudi prakticno NE SMEJU da se izjasne kao Srbi i da se izjasnjavaju prisilno kao Crnogorci da ne bi ostali bez posla. Kaze covek, u Podgorici ne mozes da budes ni taksista dok se ne izjasnis kao crnogorac a kamoli da radis u drzavnim institucijama. Kaze da je upoznao izmedju ostalog i jednog inspektora u SUP-u koji je 6 godina bio bez posla samo zato sto se izjasnjava kao Srbin , i nisu hteli da ga vrate na posao sve dok nije pristao da se izjasni kao Crnogorac. Rekao mu u poverenju "sta cu brate ja sam i dalje Srbin al moram da sam Crnogorac da mi deca ne bi umrla od gladi"

Inace ovom prijatelju na primer gazda firme u kojoj radi duguje zato sto je Srbin, plate jos od maja meseca prosle godine.

Sta na sve to radi Srbija i njen lider Boris Tadic? Prakticno nista. Mesto da internacionalizuju nacinalno pitanje Srba u Crnoj Gori i pozovu svetsku javnost na sprecavanje aparthejda genocida i nasilnog asimilovanja srpskog stanovnistva u Crnoj Gori, Tadic ide i lize se sa nacistickom vlascu mila djukanovica koja taj genocid i aparthejd nad Srbima u Crnoj Gori sprovodi ?

u srbiji su crnogorci dominantni .

ti ces da mi kazes.

ja zelim da genocid i aparthejd nad pripadnicima mojeg naroda u crnoj gori prestane i da oni dobiju svoja medjunarodnim konvencijama zagarantovana prava.

danas u evropi su najobespravljeniji srbi na kosovu i metohiji i srbi u crnoj gori.

Такво малтретирање Срба из ЦГ ће трајати још - треба да обезбеде ПОПИС... једино уколико у међувремену НЕ СТИГНЕ НЕКА ПОТЕРНИЦА ЗА БАНДИТА МИЛА... видећемо... лаганица...

u srbiji su crnogorci dominantni .

Zar mora CG i za to biti kriva.
Građani Srbije sami biraju ko će da ih vodi.
Jedino ako ne misle, da je većina građana u Srbiji Crnogorci i da su Srbi u manjini.
Bogami nije mali broj građana Srbije, koji vode porijeklo iz CG.
Po nekim podatcima samo u BG živi više Crnogoraca nego u Crnoj Gori.
Onda neka promijene ime države u recimo "CRNOGORSKA REPUBLIKA SRBIJA"z:lol:

Poslednja izmena:
Tihi,
To uopšte nije istina što pišeš.
Za posao te niko ništa ne pita, koje si nacije. Traži se jedino važeća viza ako si iz druge države i to je sve.
Inače u građevinarstvu u CG su uglavnom sve Srbi iz Srbije i pođekoji Bosanac. Crnogoraca u građevinarstvu skoro i nema. Za vrijeme sezone dođe oko 50.000 radnika iz Srbije i Bosne da tu radi. Dobiju oko 250€ na račun i još toliko na ruke.

A za one Crnogorce, koji su se na popisu izjasnili kao Srbi, da ti rečem ovo;

Tome danas niko ne daje važnosti pa i oni sami danas ne znadu tačno , kako su se izjasnili.

To danas Tihi i još poneki potenciraju i izmišljaju i na taj način liječe neke svoje komplekse.
Ali sam siguran, da će ih to proći.

O tim stvarima neka pišu očevidci iz vlastitog iskustva a ne kao Tihi po sistemu REKLA- ČULA-KAZALA.
To je neozbiljno.

Ау, јадо - ђе ће ти душа ЗА ОВОЛИКЕ ЛАЖИ.........z:ddm:

Ovih dana sam se video sa bratom od jednog dobrog prijatelja koji zadnjih 3-4 godine zivi i radi u Crnoj Gori u nekoj gradjevinskoj firmi u Podgorici inace su oni rodom iz Andrijevice. I izmedju ostalog covek mi isprica da u Crnoj Gori vlada nevidjeni APARTHEJD i teror nad Srbima , i da mnogi ljudi prakticno NE SMEJU da se izjasne kao Srbi i da se izjasnjavaju prisilno kao Crnogorci da ne bi ostali bez posla. Kaze covek, u Podgorici ne mozes da budes ni taksista dok se ne izjasnis kao crnogorac a kamoli da radis u drzavnim institucijama. Kaze da je upoznao izmedju ostalog i jednog inspektora u SUP-u koji je 6 godina bio bez posla samo zato sto se izjasnjava kao Srbin , i nisu hteli da ga vrate na posao sve dok nije pristao da se izjasni kao Crnogorac. Rekao mu u poverenju "sta cu brate ja sam i dalje Srbin al moram da sam Crnogorac da mi deca ne bi umrla od gladi"

Inace ovom prijatelju na primer gazda firme u kojoj radi duguje zato sto je Srbin, plate jos od maja meseca prosle godine.

Sta na sve to radi Srbija i njen lider Boris Tadic? Prakticno nista. Mesto da internacionalizuju nacinalno pitanje Srba u Crnoj Gori i pozovu svetsku javnost na sprecavanje aparthejda genocida i nasilnog asimilovanja srpskog stanovnistva u Crnoj Gori, Tadic ide i lize se sa nacistickom vlascu mila djukanovica koja taj genocid i aparthejd nad Srbima u Crnoj Gori sprovodi ?

Па изгледа Срби преузимају примат најугроженијом нацијом од Албанце.БЈРМ врши невиџене тероре на Србима.ЦГ исто.

Па изгледа Срби преузимају примат најугроженијом нацијом од Албанце.БЈРМ врши невиџене тероре на Србима.ЦГ исто.

Ođe neki pojedinci lažu ka pas.
Niko nije ugrožen.
Da su ugroženi, nebi ih toliko dolazilo iz Srbije, Bosne, Makedonije i nešto malo (pođekoji) i sa Kosova.
Ali zanimljivo, nema očevidaca koji to tvrde iz ličnog iskustva , tj. onih koji tu rade i žive, već sve nešto po sistemu "rekla mi baba Jorgovanka".
To je neozbiljno.

Lažeš Tihi...

Moj dobar drug iz Niša je već tri meseca u CG.

Radi tamo kao krupije u kazinu...

Da ga neko šikanra zato što je Srbin, nit bi on tamo dobio poso, nit bi ostao duže od jednog meseca.

Inače, taj moj drug je radio kao krupije i u Novom Pazaru. Kaže da mu je Šako Polumenta bio redovan na kocki, kao i da ima velike kockarske dugove.... Mislim, to su ti zemljaci, pa čisto da ih pomenemo.... :D

Poslednja izmena:
Ajmo sad realno, bez nekih strasti.

Zivim u toj Crnoj Gori o kojoj veliki broj vas ovdje diskutuje sa prezirom i teskim rijecima. To je drzava ciji je broj stanovnika duplo manji od glavnog grada Srbije, tako da u crnogorskim gradovima maltene svak' zna svakoga. Da ne zivim u Crnoj Gori, mozda bi povjerovao u te price da je nad Srbima toliki aparthejd, medjutim ne moze meni niko sa strane da prica koliko je ko diskriminisan, prema tome, mozete vi medjusobno jedni drugima da ispirate mozgove, ali ja znam da su te price ciste lazi.

Ajmo sad realno, bez nekih strasti.

Zivim u toj Crnoj Gori o kojoj veliki broj vas ovdje diskutuje sa prezirom i teskim rijecima. To je drzava ciji je broj stanovnika duplo manji od glavnog grada Srbije, tako da u crnogorskim gradovima maltene svak' zna svakoga. Da ne zivim u Crnoj Gori, mozda bi povjerovao u te price da je nad Srbima toliki aparthejd, medjutim ne moze meni niko sa strane da prica koliko je ko diskriminisan, prema tome, mozete vi medjusobno jedni drugima da ispirate mozgove, ali ja znam da su te price ciste lazi.

Fala ti ka čoeku na istinitim riječima.
Dao bi ti i reputaciju kad bi zna` đe to treba pritisnuti.

Zar mora CG i za to biti kriva.
Građani Srbije sami biraju ko će da ih vodi.
Jedino ako ne misle, da je većina građana u Srbiji Crnogorci i da su Srbi u manjini.
Bogami nije mali broj građana Srbije, koji vode porijeklo iz CG.
Po nekim podatcima samo u BG živi više Crnogoraca nego u Crnoj Gori.
Onda neka promijene ime države u recimo "CRNOGORSKA REPUBLIKA SRBIJA"z:lol:

u srbiji zivi 260 000 crnogoraca.
spisak koji je nosio v.kostunica u brisel uoci otcepljenja crne gore iznosio je slican broj.
dominantni crnogorci uspeli su da i posle odvajana crne gore srbija ostane ,srbija i crna gora.
crna gora se odvojila od srbije, ali crnogorci nisu.

Viđela žaba đe konje kuju pa i ona digla nogu.
Viđeli veljeSrblji kako su Ameri izmisili razlog za napad na Irak,
pa pomisliše kako bi i oni onako jaki (da pukneš od smijeha)
mogli uz tako "dobar" razlog okupirat Crnu Goru.

Pa oni bi izlaz na more. Neće moći.z:mrgreen:
Jhebiga tko vama Srbima valja? Ne valjaju vam Crnogorci,Hrvati,Bošnjaci,Albanci,Slovenci. Tko vam valja. Vi ste narcisoidni. Zaljubljeni ste sami u sebe.z:dm5:z:dm:z:dm4::rotf:

Back