DISKRIMINACIJA SRBA U CRNOJ GORI!!!

Pa ovo sto su radili ovom momku je mrvica u moru diskriminacije nad onima koji se i dalje izjasnjavaju kao Srbi.
Ako si Srbin u Crnoj Gori nemas posao.
Mrznja neoCrnogoraca odnosno Srba koji se vise ne izjasnjavaju tako prema onima koji se i dalje izjasnjavaju kao Srbi je porazno velika, ravno mrznji Hrvata sto je vecini nase populacije skroz nepoznato.
Naprosto oni cine sve da zataskaju i sakriju toliku mrznju i teror.

upravo tako . neocrnogorci tj montenegrini su NAJOBICNI FASISTI . Gori su srbomrzci od siptara i hasima tacija

Ništa je to koliko mene plaćaju... Ipak mi je bolje ođe :mrgreen:
Da je zbog cure pa da ti i oprostimo, ljubav ne zna za granice, al ipak mislim da je ljubav prema vojvodi trebala da bude jača :mrgreen:

ti si jedan od ovih sto je prodao veru za veceru tj srpstvo i pravoslavlje za 13 krvavih judinih/milovih srebrnjaka.

i mislis da si dobro pazario.

e pa videces bogami na strasnom sudu koliko dobro "poslovao" na ovom

Velika je muka na te jadne Srbe, mislim...:lol:

Ali jos mi je jace kad vidim da ljudi koji su zaslijepljeni mrznjom prema svemu sto nije srpsko pricaju o mrznji prema Srbima. Znate kako, upravo ta vasa mrznja vam ne daje osnov da pricate o bilo cijoj drugoj mrznji.

Ja znam da ima Crnogoraca koji mrze Srbe, jer nazalost i u Crnoj Gori postoji nacionalizam od strane Crnogoraca, ali daaaaleko ima vise Srba koji patoloski mrzi Crnogorce, i ti Srbi su najbrojniji u samoj Crnoj Gori. Zivim u CG, pa mogu to da tvrdim sa sigurnoscu. I to malo Crnogoraca koji mrzi Srbe je upravo posledica revolta na izjave kakvih sam se nacitao ovdje od strane dezurnih pljuvaca. Isti ti pljuvaci pricaju o mrznji nekome, a njima srce ispunjeno mrznjom. Isto kao kad te kuurva uci postenju. Prvo preispitajte sebe zasto je u vama usadjena tolika mrznja i ko vam je zapravo usadio toliku mrznju pa onda pricate drugima o mrznji.

Poslednja izmena:
А са друге стране Песо, воли да ме оптужи за "вељесрбство, антицрногорство и сл.".
Не знам да ли би повукао своје ријечи када бих му рекао да сам навијач репрезентације Црне Горе (додуше преко ТВ, не уживо).

Pa taman si navijač k'o i ja :lol:

То јесте за сваку осуду и може се назвати срамним шовинистичким чином. Човјек је брутално мучен.

Shommy za stoku su batine, nista drugo.

Ej bre pa sad da vidim da neko lomi klupe po parku, baca farbe na fasade tek okrecenih zgrada i pravi slicne svinjarije nebih uopste cekao muriju da dodje da ga mlati vec bih ga ja namlatio ka vola u kupus.
Ovaj Tihijev drug Sasa Pejanovic je rdja ljudska, vandal koji je na mitingu protivu nezavisnog kosova sve moguce po Podgorici polomio a onda kada je njega muria namlatila onda ao kuku mene ubise me zarad toga sto sam gedzovan... Ma jade molim te!!!

Back