Diskretna udata kupva

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odo mi net za jos 2,5 dana, a alieni, pa za oko 10-30 godina ce me pokupiti 'mozda'..
U medjuvremenu, naucicu da citam misli drugima, pomocu treceg oka, to ce mi olaksati posao...

Nisam mlad, samo ovako u godinama, ali zam zreliji emotivno, pa se i zato uvek lozim na starije od sebe.. ;)
A klinke bas i ne muvam jer su jos male za mene.. :D

Niko nece da mi odgovori, sta je to diskrecija?/? Niti kapiram uvodni post, a ni ovu rec... nista ne razumem ovu temu... :???:
 
Ja sam vec negde napisao nesto o diskreciji. Mazni, pribodi, i cuti o tome ko zaliven... Onda ces lepo imati uvek povratnike u krevetu. I dobru preporuku medju zenama. Ako lajes okolo o 'podvizima', velike su sanse da izgubis i ono sto si imao i da te zene preventivno zaobilaze da ih ne bi blamirao.
 
@Tema

Ako postoji na ovom forumu neka zena koja bi da malo mimo braka nadje sebi zabavu i da diskretno dobije zadovoljenje svojih potreba, mogu da kazem da postoji neko ko je zainteresovan da im izadje u susret i da se slobodno obrate na PP :D
 
Posto ide okolo i vara, a oce da joj muz ne sazna.
To se zove kupva pa jeli to nesto lose u to nebih usao. Prostitutka je drugo ona ne mora biti i kupva:lol:

E sad, pitanje je odprilike ovo: Ima li pravo "diskretna udata kupva" da se "naljuti" (da oseti ljutnju i reaguje nekako zivcano) na to sto je neki sto je jeebboo pre nego sto je ona (kako kaze) "stigla" da trazi diskreciju, a i posle, pricao sve sto joj je radio pre nego sto je "stigla" da trazi diskreciju, tj. pre nego sto je diskreciju i trazila (zbog muza, i nekih razloga).

pre - on je pricao ovo
=== zahtev za diskreciju === - nije pomenuo taj zahtev, vec je nesto izkonstrujisao da bude kako ga je ostavila, da bi se sacuvala njena diskrecija koju je trazila (TAD).
posle

pitanje je smesno, ali je stvarno korisno:hahaha::hahaha::rotf::hahaha::rotf::rotf:

Hm, ona vara muža ( i naravno da ne želi da on to sazna :lol:), ali se u jednom momentu zeznula, pa nije svom ljubavniku napomenula da treba da bude diskretan. A u međuvremenu je njen ljubavnik svuda rastrubio šta su i kako radili... pa se ona naljutila... a on, da bi bio džentlmen :roll:, naknadno je izmislio :roll: da ga je ona ostavila... tj. svesno se žrtvovao :roll: ... pristao da bude "ostavljen", kako bi se iskupio (mada nije morao da se iskupljuje jer ništa nije zgrešio, pošto mu nije na vreme rečeno da mora da bude diskretan).

A ko je, zapravo, u ovoj priči (in)diskretna ku.rva? :mrgreen:
I šta je pitanje?
 
Posto ide okolo i vara, a oce da joj muz ne sazna.
To se zove kupva pa jeli to nesto lose u to nebih usao. Prostitutka je drugo ona ne mora biti i kupva:lol:

E sad, pitanje je odprilike ovo: Ima li pravo "diskretna udata kupva" da se "naljuti" (da oseti ljutnju i reaguje nekako zivcano) na to sto je neki sto je jeebboo pre nego sto je ona (kako kaze) "stigla" da trazi diskreciju, a i posle, pricao sve sto joj je radio pre nego sto je "stigla" da trazi diskreciju, tj. pre nego sto je diskreciju i trazila (zbog muza, i nekih razloga).

pre - on je pricao ovo
=== zahtev za diskreciju === - nije pomenuo taj zahtev, vec je nesto izkonstrujisao da bude kako ga je ostavila, da bi se sacuvala njena diskrecija koju je trazila (TAD).
posle

pitanje je smesno, ali je stvarno korisno:hahaha::hahaha::rotf::hahaha::rotf::rotf:


neko ovde nije normalan pa ne vidi pitanje:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top