Diskoteke

U mom kraju diskoteku zovu "zmijarnik", jer se tamo okuplja najveci gradski olosh: sponzorushe negde na polovini srednje skole, tatini sinovi od 13-14 koji bi da ih pokupe, tatini stariji sinovi od 25-35 koji bi isto da ih pokupe, a nadje se i poneki tata.
Inace, najveci broj klipova xxx sadrzaja koji kruze gradom, nastao je u wcu pomenutog kluba.
Muziku u kojoj se osim sada vec klasicne Karleuse, Seke, Cece, Stoje, Mie... pusta i Medo brundo, ne bih da komentarisem.
 
Ja bogami idem po diskotekama,samo pošto je piće skupo,ja uvek nosim ogromnu torbuljinu ili ne daj Bože ranac
i potrpam pivo :mrgreen:
Igram uz svu muziku,daj šta daš..osim kad puste neke smaračke narodnjačke balade,to je crnjak
 
Diskoteke su jedna vrlo JADNA mesta.... posebno ova po selima ....

Da mi znati onog koje upoznao svoju devojku u diskacu?

Moj deda je lepo govorio:
ISO SAM U DISKO, DA BI NESTO STISKO.

ne moze tu nista ozbiljno da se nadje ...

jao nemoj kumim te
seoske su najjače
ne samo što je piće dž nego što moš da nagovoriš pevača-ako ga ima,da ti da mikrofon :mrgreen:
i da pevaš "kad sam dečak bio,o ženi sam snio" :D
 
Sve ove teme do sada nisu bile lose,ali ipak zelim da cujem ,,strucno,, misljenje o diskotekama.Sta vi mislite o njima ,da li ih u vasem gradu ima dovoljno,koje su njihove prednosti,a koje mane????
Sto se tice mog misljenja,ja mislim da su to mesta gde mozes da se izigras i napijes do mile volje,smuvas neku ribu na jedno vece i tako,znaci nista dobro...

Katarina muvas ribu..napijes se:eek:ee de ide ovaj svet..prednosti sto pametni brzo shvate da je to sve foliranje i da su retke diskoteke u kojima se drze jedne politike bez ustupaka domacoj muzici i sl nebulozama..na takva mesta se ne izlazi da bi se napili ili navatali nesto..vec iskljucivo zbog muzike i atmosfere..a mane su isto navedeno..da izlazis bilo gde gde izlaze blejaci i gledaju se pozerski
 
Sve ove teme do sada nisu bile lose,ali ipak zelim da cujem ,,strucno,, misljenje o diskotekama.Sta vi mislite o njima ,da li ih u vasem gradu ima dovoljno,koje su njihove prednosti,a koje mane????
Sto se tice mog misljenja,ja mislim da su to mesta gde mozes da se izigras i napijes do mile volje,smuvas neku ribu na jedno vece i tako,znaci nista dobro...

ee ovako:posto je grad u kome zivim mali oduvek ima jedan disko.u par navrata su pokusavali sa dva istovremeno ali to nikada nije uspevalo,jer jedan uvek bankrotira,tj.svi se trpaju u jedan.a od ta dva diska uvek sam volela jedan koji je malo dalje od centra jer je veci i lepsi koliko po ambijentu toliko po obliku.a taj drugi koji je u samom centru je meni odvratan.pogotovu sto dodje ceo grad i to u vecini ona seljana tako da ne moze da se lepo stoji i pije,vec non stop guraju kao kad stave zivotinje u neki kavez i prave eksperiment. strasno.zbog toga ne volem disko,ali bas taj disko:evil::dash::thumbdown:
 
Не волим дискотеке.....
Нисам никад ни хтела да уђем у дискотеку, једноставно ме не привлачи.....Код нас има пар у граду, музика је страшна, друштво такође....:neutral:
 
Da se razumem tamo mozes da nadjes varijantu za jedno vece a za vezu ne nikako,i ko je to reko da su seoske diskoteke sranje???da ga cujem>sta je tu sranje,em sto je jeftino em sto mozes 100%da se oslobodis..milina!
 
a sto bi gledao drustvo????
imas svoje pa njih gledaj, a druga je prica sto nekima celi dani prolaze za kompom i nemaju zivot drustveni van njega...:rtfm::rtfm::rtfm:
pa bolje da nocu visim u toj diskoteci sa drustvom nego na ovoj jbnoj stolici...

Ти висиш :eek:..... мора да ти неко измако столицу......:mrgreen:
 
a sto bi gledao drustvo????
imas svoje pa njih gledaj, a druga je prica sto nekima celi dani prolaze za kompom i nemaju zivot drustveni van njega...:rtfm::rtfm::rtfm:
pa bolje da nocu visim u toj diskoteci sa drustvom nego na ovoj jbnoj stolici...

Па, своје друштво гледам васцело лето по крају, и могу да се кладим да је лепше него у некој дискотеци где излазе надувани ликови који би да наватају надуване к*рвице у успону....Не могу брате то да гледам, није здраво и јадно је:neutral:

Пре бирам столицу:lol:
 
Па, своје друштво гледам васцело лето по крају, и могу да се кладим да је лепше него у некој дискотеци где излазе надувани ликови који би да наватају надуване к*рвице у успону....Не могу брате то да гледам, није здраво и јадно је:neutral:

Пре бирам столицу:lol:

necemo licno....:mrgreen:

ti mislis ja njih gledam kad se roknem...pa ja ne vidim ni belu mecku a kamoli znam sutradan sta sam radio...
 
Da se razumem tamo mozes da nadjes varijantu za jedno vece a za vezu ne nikako,i ko je to reko da su seoske diskoteke sranje???da ga cujem>sta je tu sranje,em sto je jeftino em sto mozes 100%da se oslobodis..milina!

za ovaj drugi deo se slažem, najjače su te po vašošima, budžacima, selima, magistalama, odvališ se i boli te uvo ko je tu i šta je, a baš pored takvog "društva" nema šta da ti bude problem... a po čemiu ne možeš da "nađeš vezu"?
 
za ovaj drugi deo se slažem, najjače su te po vašošima, budžacima, selima, magistalama, odvališ se i boli te uvo ko je tu i šta je, a baš pored takvog "društva" nema šta da ti bude problem... a po čemiu ne možeš da "nađeš vezu"?

Zato sto tu nadjes osobu za jednu noc,..kako mislis da devojku upoznas u diskacu i budes s njom duze vreme..realno?
 
ee "plastic" je skroz solidan prostor, bila ja na musci 80ih, al bilo prazno, fak
a pre neki dan cuh za one scene sto su bile u trezoru i kan kanu u vezi sa sidom
usrao sam se za ceo zivot :eek:
 

Back
Top