Disko!

????

  • Village People - YMCA

  • Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy

  • Michael Jackson - Thriller

  • Cher - Strong Enough

  • ABBA - Monez, Money

  • Spice Girls - Who Do You Think You Are

  • Irene Cara - Flashdance

  • Boney M - Daddy Cool

  • Lepa Fikreta - Mile Voli Disko

  • Ivan Gavrilović - 200 na Saaat!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Pošto smo na prošlom topiku o nečemu utvrdili da je disko najbolje mesto za jednonoćni (da li ova reč postoji???) seks, sasvim je logično da, kad dve ljudske jedinke pređu na razgibavanje, muzika koja se čuje u WC-u, autu, stanu, bilo gde... bude takođe disko... e, sad, koja od ponuđenih pesama bi vam u tom trenutku najbolje odgovarala?

Village People - YMCA (gay)
Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy (nesigurni)
Michael Jackson - Thriller (nevini)
Cher - Strong Enough (obrezan)
ABBA - Money, Money (sponzoruša)
Spice Girls - Who Do You Think You Are (mali, ali misli da jej tehničar)
Irene Cara - Flashdance (zar treba objašnjavati???)
Boney M - Daddy Cool (samouvereni)
Lepa Fikreta - Mile Voli Disko Hrani sina pak šalji na vojsku
Ivan Gavrilović - 200 na Saaat! Srbija se umirit nemre!................................................60xGayLjakse

Želim da zahvalim Wikipediji, tetki Milici iz Austrije, bratiću Miletu iz Malog Mokrog Luga, Forumu Krstarica, Lepoj Simonidi, Parki, Dragantauru, Dereru, RTS-u, Pinku i svim pažljivim ljudima dobre volje. Bez vas ovaj poduhvat ne bi bio moguć. Vrlo specijalan pozdrav za Ivana Gavrilovića. Ćao Ivane!

Yeeeeeah baby... 1994. all the waaaaaY!!!

 
Ivan Gavrilovic nije disko zanar,on je turbo-folk gej ikona.
Dvesta na sat je neka shabanska palanachka dens muzika.
A ni spajsice mi nekako ne dodju tu...no dobro.
Ja kazem Daddy Cool sa veelikom Afro frizurom,bljeshtecom i shljeshtecom uskom sexy odetjom i prevelikim naocharima...uspeh zagarantovan.
 
axa
hihiiiihhi
jang men
daz it ol baj himself..

aaaaaa kaaaakooo je dooobra pesma!!!!!
=D
ymca.jpeg
 
šta je s'ovim svetom? svi nešto mrtvuljaju, niko ne voli disko.
mmmmm... biće da su svi previše seksi za to..
mislim, ipak ovo nije tema o mob.telefonu i njegovoj primeni pri analnom seksu sa sponzorušom..
 
Pošto smo na prošlom topiku o nečemu utvrdili da je disko najbolje mesto za jednonoćni (da li ova reč postoji???) seks, sasvim je logično da, kad dve ljudske jedinke pređu na razgibavanje, muzika koja se čuje u WC-u, autu, stanu, bilo gde... bude takođe disko... e, sad, koja od ponuđenih pesama bi vam u tom trenutku najbolje odgovarala?

Village People - YMCA (gay)
Rod Stewart - Da Ya Think I'm Sexy (nesigurni)
Michael Jackson - Thriller (nevini)
Cher - Strong Enough (obrezan)
ABBA - Money, Money (sponzoruša)
Spice Girls - Who Do You Think You Are (mali, ali misli da jej tehničar)
Irene Cara - Flashdance (zar treba objašnjavati???)
Boney M - Daddy Cool (samouvereni)
Lepa Fikreta - Mile Voli Disko Hrani sina pak šalji na vojsku
Ivan Gavrilović - 200 na Saaat! Srbija se umirit nemre!................................................60xGayLjakse

Želim da zahvalim Wikipediji, tetki Milici iz Austrije, bratiću Miletu iz Malog Mokrog Luga, Forumu Krstarica, Lepoj Simonidi, Parki, Dragantauru, Dereru, RTS-u, Pinku i svim pažljivim ljudima dobre volje. Bez vas ovaj poduhvat ne bi bio moguć. Vrlo specijalan pozdrav za Ivana Gavrilovića. Ćao Ivane!

Yeeeeeah baby... 1994. all the waaaaaY!!!


Moj glas iiiiideeee zaaaa Boney M!!!!!8-)
 
evo, a ja da sam otvorio temu 'kafana' odma' bi me banovali... e, igrao je vas rikan fucu sad... i izgubismo... al' sam dao jedan gol i namestio da jedan da autogol... poslao sam cuvenu lelujavu i on je ubacio sam u svoj gol... bas sam se lepo umorio... i sad, jos malo, idem da spavam i sutra sam kao nov... care, care, gospodare, kol'ko ima sati?
 
šta je s'ovim svetom? svi nešto mrtvuljaju, niko ne voli disko.
mmmmm... biće da su svi previše seksi za to..
mislim, ipak ovo nije tema o mob.telefonu i njegovoj primeni pri analnom seksu sa sponzorušom..


JOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!!!!!!!!!!!
TTTTTTTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO....evo me diskam po kuci!
 
ja mislim da bansi ima da otkine kad je odvedem u mahalu na pruiredbu lokalnog kulturno-umetnickog drustva... eh... pa kad momci, mladi jablani, pocnu da igraju i skacu kao sokolovi, ima samo osmeh da joj se razvuce preko lica... ma koji disko... ma kakvi bakraci...
'aj povedi veselo...
nase kolo sareno...
momci, cure igraju...
muzikanti sviraju...
a priznaj da vec pocinju zmarci... nemoj da se stidis, sta ima veze?
 

Back
Top