Dimitrije Vojnov

quit rebel - dovoljno je veliki "decak" D.V. da kada zadaje "ujede za dusu" nasoj kinematografiji i primi malo ... makar i od nas forumasa koji smo takodje deo sto on voli da kaze "establismenta" (hebeni americki) tj. javnog mnjenja !

Znas sta, ja nisam njegova obozavateljka. Na kraju krajeva, procitaj moj prvi post i videces sta mislim o njemu.
Misljenje nije ni malo lepo.
Samo sam rekla da nije na mestu da se neko proziva jer je debeo, bolestan ili ruzan. Treba da ga prozivate kao kriticara koji svoje licne frustracije prenosi na posao i sve pljuje.

Toliko od mene. Nisam ja njegov branitelj, samo kazem da je ruzno nekoga nazvati svinjom/prasetom ako je ta osoba bolesna. Nazovi ga losim kriticarem i to je to.

Na kraju pisite sta hocete i ne obracajte se meni.
Vasa stvar kako cete se ponasati. Ali ako ga hejtujete po pitanju izgleda, isti ste ko i on, jer i on sam hejtuje sve i svakoga i to u vecini slucajeva neosnovano.
Ja sam cisto rekla svoj stav, a to je da ako hoces da se razlikujes od osobe koju kritikujes, pa razlikuj se stvarno, to jest budi kulturan!
 
quit rebel - dovoljno je veliki "decak" D.V. da kada zadaje "ujede za dusu" nasoj kinematografiji i primi malo ... makar i od nas forumasa koji smo takodje deo sto on voli da kaze "establismenta" (hebeni americki) tj. javnog mnjenja !

Na ovo sam takodje morala da se osvrnem... kakve ujede za dusu on bilo kome zadaje?!
Pa Dimitrije je tako minorna figura u nasoj kinematografiji da je to strasno.
I on I Pajkic su minorni. Svaka cast Pajkicu na obrazovanju, ali je minoran po onome sto je stvorio. Nasa kinematografija ima dosta velikana, a to sigurno nisu Pajkic i Vojnov.

Tako da Dimitrije moze da ***** i pljuje po svemu do sutra, on je minorna i totalno nebitna figura sve dok kudi nesto sto je dobro i hvali gluposti poput Andjela3.
Pametnom coveku je to dosta da ga ne uzme za ozbiljno.

Inace Pajkic je isti tip coveka kao Vojnov- poznato je da je pljuvao Kusturicu, koji toliko toga ima iza sebe da se ne moze porediti sa jednim Pajkicem, Kusta je svetsko ime i genije.
Na kraju su se i potukli u (cini mi se) Hajatu. Izazvao je Emira svojim ogovaranjima u stampi.
 
I on I Pajkic su minorni. Svaka cast Pajkicu na obrazovanju, ali je minoran po onome sto je stvorio. Nasa kinematografija i.[/B]

664_Decko_koji_obecava.jpg


67.jpg


Ne diraj Pajkica ! z:(( z:mrgreen:

Mene je Pajkic kupio scenarijom za ova dva filma, tako da ga nikad ne bih stavljao u isti kos sa debelim.
 
Pajkić je ipak klasa iznad Vojinova.
ne razumem jedino što ne gotivi Kustu, tvrdio je da je 'udbaški režiser' i da mu je Sloba davao pare za film kad drugi nisu imali 'leba da jedu, baš tim rečima. al je-b-ga, sve su to sujetni tipovi.
možda mi čak i više leži Pajkić po stavovima, gledao sam dvougao na b92, on i Čanak, kako je majstorski pričao, potpuno se podudara sa mnom, nema greške. probaću da okačim taj snimak negde, bio je na youtube-u jedno vreme, pa sam ga onda našao na nekom madjarskom sajtu.

jedno od pitanja
'zbog čega se najviše kajete u karijeri?'

Čanak: 'ni zbog čega'
Pajkić 'zbog dve nedelje provedene u Brozovoj armiji, doduše bez zakletve :D'

ne samo ova dva pomenuta filma, već je bio i scenarista na sjajnom filmu 'Belle epoque', koji je zapostavljen upravo zbog onih spomenutih u dvouglu.
jedva čekam da mi predaje!

ni Isidora nije neki smrad, ali je iritantna kao pojava, verovatno zato što je malo opi--čena pa deli publiku. kontam da, da je lepa, druga bi pesma bila što se nje tiče..ž


evo linka:
http://video.xfree.hu/?n=szpray|a242715810fa071aafa6abc4700abcae
 
Poslednja izmena:
Pajkic je ultradesnicar , simpatizer radikala , ogroman komunofob , razlog njegovog i Kustinog sukoba bila je njegova izjava da je Underground antisrpski film , Kusturicina percepcija narodnooslobodilacke borbe kroz prizmu komunista . Poznato je da Beograd nije bio komunisticki sve do pred kraj rata .
 

Mene je Pajkic kupio scenarijom za ova dva filma, [B]tako da ga nikad ne bih stavljao u isti kos sa debelim[/B].[/QUOTE]

Ok, moja greska, nisam se lepo izrazila.
Poistovetila sam ih u datom trenutku zbog toga sto i Pajkic voli tako da pljucne po nekome.
Naravno da iza Vojnova ne stoji gotovo nista, a iza Nebojse stoji.
Ali takodje je, bar po mom misljenju, tacno da nasa kinematografija ima znacajnije stvaraoce od Pajkica.
Pa i Emir koga je napadao jeste znacajniji i to mnogo, bar sto se mene tice.

Jednostavno ne volim ljude koji ogovaraju i napadaju druge nicim licno izazvani.
Bilo mu krivo sto je Underground filmcina, pa zapeo za to... cista sujeta!
 
Poslednja izmena:
Slozio bih se Tihom Buntovnicom . Pajkic je ipak scenarista i jedan od kreatora po meni jednog od najboljih filmova ex-yu i srpske kinematografije "Decko koji obecava" . Najbolja uloga u karijeri Aleksandra Berceka koga su u to vreme , a jedan kriticar u casopisu Vreme , je izjavio da je u to vreme Bercek sigurno bio jedan od najboljih evropskih glumaca .
 
E,bas vala....meni je svaka njegova uloga sa bradom iritantna....pogotovo u onoj nekoj seriji,ne znam kako joj je ime.....nisam pratila,samo kad saltam,vidim njega kao nekog nadrndanog dedu....uvek ista faca....do duse od brade mi se cini da je tako....A,kako je bio dobar u Decku koji obecava,i kako smo ga svi obozavali kao Miska.....stvarno genijalan glumac!
 
Bercek je jedino pao u mojim ocima kad je '90 usao u politiku i to na strani SPS-a. Bio je njihov poslanik u skupstini.
Inace je sjajan glumac u svakom pogledu. Ali eto po mom misljenju ne treba mesati politiku i umetnosti, tako umetnik samo ukalja sebe.
 
naravno da ne treba mešati, ali kod glumaca je to nekako najmanje izraženo.
jer, glumac ne može da nosi ideju (koja može da bude politički obojena) kao režiser, pisac, muzičar...

veći problem je što je realno spao na uloge sa bradom, što mu jako umanjuje spektar.
ali, i sa sve bradom je sjajan. pogotovu u Buretu baruta
 
Pajkić je ipak klasa iznad Vojinova.
ne razumem jedino što ne gotivi Kustu, tvrdio je da je 'udbaški režiser' i da mu je Sloba davao pare za film kad drugi nisu imali 'leba da jedu, baš tim rečima. al je-b-ga, sve su to sujetni tipovi.
možda mi čak i više leži Pajkić po stavovima, gledao sam dvougao na b92, on i Čanak, kako je majstorski pričao, potpuno se podudara sa mnom, nema greške. probaću da okačim taj snimak negde, bio je na youtube-u jedno vreme, pa sam ga onda našao na nekom madjarskom sajtu.

jedno od pitanja
'zbog čega se najviše kajete u karijeri?'

Čanak: 'ni zbog čega'
Pajkić 'zbog dve nedelje provedene u Brozovoj armiji, doduše bez zakletve :D'

ne samo ova dva pomenuta filma, već je bio i scenarista na sjajnom filmu 'Belle epoque', koji je zapostavljen upravo zbog onih spomenutih u dvouglu.
jedva čekam da mi predaje!

ni Isidora nije neki smrad, ali je iritantna kao pojava, verovatno zato što je malo opi--čena pa deli publiku. kontam da, da je lepa, druga bi pesma bila što se nje tiče..ž


evo linka:
http://video.xfree.hu/?n=szpray|a242715810fa071aafa6abc4700abcae

Sjajan klip,
posebno su mi se svidjeli
odgovori na pitanja o neonacistima...
 
Poslednja izmena:

Back
Top