DIGITV ili TOTAL TV

p.vujic:
Travel Channel u Total TV paketu

--------------------------------------------------------------------------------

Srpski digitalni satelitski paket - Total TV od ovog ponedjeljka je proširio ponudu svojeg paketa sa jednim novim kanalom. Radi se o dugo najavljivanom i već očekivanom kanalu The Travel Channel. Travel Channel najpopularniji je kanal posvećen putovanjima i avanturi u Europi, a emitira se na 14 jezika.

Travel Channel u Total TV-u emitira se sa srpskim titlovima, a prema viđenom, radi se o teletekst titlovima na kojima još uvijek postoji problem sa našim dijakritičkim znakovima (znakovi čšžđš ne prikazuju se onako kako bi trebali). Kanal Travel Channel na službenim prijemnicima Total TV-a emitira se na programskoj poziciji 38, a svi ostali mogu ga pronaći na satelitu Eutelsat W2 na 16° istočno, na frekvenciji 11,428 GHz V, Symbol Rate 26700, FEC 5/6 Mpeg2 kodirano u sistemu NDS Videoguard.

Kanal je dio osnovnog (start) paketa.

Neovisno o uvrštavanju Travel Channela u paket, dealeri Total TV-a izvještavaju o iznimnom uspjehu koji je ta platforma uspjela postići u manje od deset dana. Naime, Total TV je za manje od 10 dana uspio prodati ili iznajmiti otprilike 6000 novih priključaka na svoj paket, a dobar dio novih priključaka pripisuje se akciji koju je Total TV pokrenuo od 15.12.2006 godine, a ona omogućava da se uz potpisivanje ugovora na 24 mjeseca najam službenog prijemnika ne naplaćuje.
info.dream-zone.info.forum
Pa... sta ti to govori? Nuzda zakon menja! Jos ce oni da dopunjuju osnovne pakete i da spustaju cene usluga, a razlog nam je svima poznat, pojela ih je konkurencija u vidu Digi TV-a. Statistika koju propagiraju ,,dileri'' je cist marketing, jer za isti taj period od 10 dana Digi TV je prodao i instalirao za 110% vise paketa :roll:
 
Nova
RTL televizija
Z1
OTV
Discovery Channel
Animal Planet
Discovery Civilisation
Discovery Science
Discovery Travel & Living
Viasat Explorer
Viasat History
Zone Reality
Zone Romantica
National Geographic
Hallmark
TV 1000
Eurosport
MTV Adrria
VH1
Croatian Music Channel
Jetix
Cartoon Network
CNN
Spice Platinum**
Travel
Alfa
OBN
HRT1*
HRT2*

* zemaljska antena
** Vrijeme emitiranja programa: 23.00-05.00

Spisak kanala koji digitv nudi u Hrvatskoj u ovom trenutku.Meni ne izgleda lose mada se jos uvek dvoumim sta uzeti.Total je bolji trenutno ali je skup.Najvise me koci to sto je to opet neka sverc varijanta jel digitv nije zvanicno u Srbiji kao sto je u ovih nekoliko zemalja srednje Evrope.Kada bi postojalo zvanicno predstavnistvo imao bih vise poverenja u sve ovo.Zasad cekam i taktiziram:).
 
draxium1972:
evo,vako,imam i jedan idrugi paket.....
rezultat je da digi tv nije ni prineti total tv,4 domaca kanala,20 rumunskih i 5 stranih sa prevodom....
1.prevara od strane digi tv je da,pre sklapanja ugovora ne daju na uvid spisak kanal,navodno jos nije konacan,naravno da niko nebi sklopio ugovor kada bi znao kakvo djubre nude od kanala.....
2.prevara je navodni ugovor na 1 god.,ustvari ugovor se potpisuje na 2 god.

sve u svemu zadovoljan sam sa totalom, a digi tv mi sve vise mirise na take money and run....




ponavljam imam oba paketa..

oba paketa su instalirana kod mene istog dana,montazer digi platforme je tada narucio total tv platformu,iako radi montazu digi tv,sto samo govori kakav kvalitet nude,kad njihovi radnici uzimaju konkurentsku platformu..
pa kakokazete,ako mi ugase tih 20 rumunskih kanala,ostace mi samo 15 kanala,doduse iovako ne gledam digi tv,gledaju deca cartoon(sinhronizovan na rumunski),diskaveri je titlovan na slovenacki...itd..
mislim da kod mene dileme nema platit 390 din.mesecno i ne gledati tv...ili platiti 590 din.i gledati koliko toliko kvaltetan program....
 
draxium1972:
ponavljam imam oba paketa..

oba paketa su instalirana kod mene istog dana,montazer digi platforme je tada narucio total tv platformu,iako radi montazu digi tv,sto samo govori kakav kvalitet nude,kad njihovi radnici uzimaju konkurentsku platformu..
pa kakokazete,ako mi ugase tih 20 rumunskih kanala,ostace mi samo 15 kanala,doduse iovako ne gledam digi tv,gledaju deca cartoon(sinhronizovan na rumunski),diskaveri je titlovan na slovenacki...itd..
mislim da kod mene dileme nema platit 390 din.mesecno i ne gledati tv...ili platiti 590 din.i gledati koliko toliko kvaltetan program....
Vec duze vreme pratim ovu temu i nesto me interesuje, recimo bas povodom ovog teksta, a to je sledece: instalater koji radi za Digi TV narucio je Total za sebe, zasto onda rzdi za Digi? Vise placaju ili... iz nekog fazona? :) Drugo: zasto si ti draxium1972 narucio oba paketa ako je Digi los? Dakle sta to Total TV nema sto ima Digi? Da li je to samo zbog dece koja gledaju crtane filmove i slusaju rumunski jezik? Nadam se da ces mi odgovoriti pa da resim dilemu... :roll:
 
Total TV ponuda i cene

--------------------------------------------------------------------------------

SADRŽAJ TOTAL TV PONUDE

Sa TOTAL TV-om imate mogućnost gledanja 37 najboljih domaćih i stranih kanala.

Kanali su grupisani u četri paketa:

START: RTS1, RTS2, B92, Fox, Avala, HAPPY/KOŠAVA, KANAL D, HAPPY CABLE, STUDIO B, ART, TV5, SUPER TV, SOS, Auto Plus, MTS, Panonija, KOPERNIKUS, Palma Plus, Spectrum, TV MOST, VIASAT HISTORY, VIASAT EXPLORER, NATIONAL GEOGRAPHIC, DISCOVERY, BBC PRIME, MTV ADRIA, MOTORS TV

PLUS: SPORT KLUB, EUROSPORT, FOX CRIME, FILM+, TV1000, CINEMANIA

HBO: HBO Srbija

CLUB X: 3 kanala za starije od 18 godina

TOTAL TV paket čine START i PLUS paketi.


CENE MESEČNE NAKNADE ZA KOMBINACIJE PAKETA

Start 590,00 din
Plus* 200,00 din
HBO 410,00 din
Club X* 200,00 din


200,00 din

Napomena: izbor zasebnih paketa Plus i Club X nije moguć. Oni su raspoloživi samo u kombinaciji sa ostalim paketima.

CENE MESEČNE NAKNADE ZA KOMBINACIJE PAKETA

Izaberite vašu optimalnu kombinaciju paketa! Svako kombinovanje paketa donosi vam uštedu! Svakako najviše dobijate ukoliko se odlučite za MAKSIMUM (svi paketi) - bogatstvo kanala uz 10% popusta!

TOTAL TV paket = Start + Plus 750,00 din
MAKSIMUM = Start + Plus + HBO + Club X 1.260,00 din
Start 590,00 din
Start + HBO 950,00 din
Start + HBO + Club X 1.120,00 din
Start + Club X 750,00 din
TOTAL TV + HBO 1.120,00 din
TOTAL TV + Club X 940,00 din
HBO 410,00 din
HBO + Plus 580,00 din
HBO + Club X 580,00 din
HBO + Plus + Club X 770,00 din

Paket od 11 pink kanala je u ponudi Total TV-a.
Cena Pink kanala je oko 20 evra mesečno, a može se uzeti i kao poseban paket, dakle bez ostalih Total TV kanala.


:arrow: info.dream-zone info forum
 
Hahahahaa... Pa znas sta na TV Pink mozes da vidis? :) na jednom kanalu: Stoja, Jana, Mina.... i sl. , na drugom spanske serije, na trecem.... bla, bla, bla.... i platis 1.730,00 din. mesecno, pa ko voli nek' izvoli a ako zelis i ono ,osnovno'' platis ukupno oko 2. 300,00 din. Da li je to normalno za nase okolnosti u kojima zivimo?
 
goooran:
Ima li DIGI TV u ponudi HRT 1 & 2,Nov@ ili RTL????Meni su rekli da imaju dva HR kanala...Zna li neko koja????
ako uzmeš hrvatski digi dobiješ rtl i novu tv, a za naš digi se još ništa ne zna.
hrt 1 i 2 nema ni u hrvatskom digiju.
P.S. od ponedeljka digijevci ubacuju još desetak kanala ( tako su bar najavili )
 
evo ovako, od tih 10 kanala nema ništa.(nisam iznenađen)
bio sam kod komšije koji ima digi i mogu da ti kažem da je receiver puno bolji nego totalov(mislim lepše izgleda), meni mu je sličan ali nekako običan. što se tiče kanala na digiju(strpi se još malo do februara) očajni su (ajd discovery paket je potpun ali nema prevod). ako isti kanali ostanu i od februara onda uzmi total. što se tiče hrvatskih kanala, pošto se na istom satelitu nalaze svi digiji piše da ima nova i rtl, ali ih ne možeš gledati(zato što su u hrvatskom digiju). ja očekujem da će od 1. februara svi postojeći kanali dobiti prevod a da nove neće još ubacivati. prema trenutnom poređenju total je bolji jer sa njim imaš sve a digi je nešto što bi uzeo neko ko ima ove domaće kanale na običnoj anteni a hoće da pogleda neki dokumentarac na discovery-ju ili NG-u. ja sam uzeo total i ne kajem se jer mi je prijem sa običnom antenom očajan. a tebi preporučujem da se strpiš do februara pa onda da uporediš koji je bolji. ja ću naravno pratiti i dalje pa ako bude nešto javljam!
 
izvini što kasnim sa odgovorom
pokrenuti su zone romatica, zone reality, viasat 3, film + i još par čije ime nije vredno spomena.
P.S. svi ovi poznatiji nisu prevedeni osim zone romantica na kojem idu sapunice po ceo dan sa hrvatskim titlom.
proradio je još i EPG ali prc samo na onim kanalima koji su zaključani i da ubačen je naš titl za discovery channel(samo za njega ne za ostale discovery-je)
 

Back
Top