digitalni andjeo

Sinko, stariji brat je gledao taj film,markirajuci sa drustvom iz skole,dok si se ti jos igrao u pesku,piskio u taj pesak i onda od tog istog peska pravio kule i gradove.Mad MAX je obavljao svoju osvetu u vremenu posle nuklearnog svetskog rata,koji je sve unistio.Postojale su te bande raspamecenih i nekolicina koja je pokusavala da donekle situaciju pretvori u nesto podnosljivo.Knjiga,,Cetvrti Rajh" je odlicno napisana.Zasto?Zato sto autor dokumentima(fotokopije dokumenata i fotografije,izjave svedoka sa punim imenom i prezimenom,nacrti koje su izradili nacisti,....)sasvim jednostavno i lakocom objasnjava kakve su namere masona bile nekad,danas i sta zele da urade u buducnosti.Ko zeli da veruje da su oni tu i vise nego sto je ocigledno-neka veruje u to,ko ne zeli neka ne veruje.Prosto i jednostavno.
 
Sinko, stariji brat je gledao taj film,markirajuci sa drustvom iz skole,dok si se ti jos igrao u pesku,piskio u taj pesak i onda od tog istog peska pravio kule i gradove.Mad MAX je obavljao svoju osvetu u vremenu posle nuklearnog svetskog rata,koji je sve unistio.Postojale su te bande raspamecenih i nekolicina koja je pokusavala da donekle situaciju pretvori u nesto podnosljivo.Knjiga,,Cetvrti Rajh" je odlicno napisana.Zasto?Zato sto autor dokumentima(fotokopije dokumenata i fotografije,izjave svedoka sa punim imenom i prezimenom,nacrti koje su izradili nacisti,....)sasvim jednostavno i lakocom objasnjava kakve su namere masona bile nekad,danas i sta zele da urade u buducnosti.Ko zeli da veruje da su oni tu i vise nego sto je ocigledno-neka veruje u to,ko ne zeli neka ne veruje.Prosto i jednostavno.

Čiko, čiko, baš vas žalim što u vaše vreme nije bilo više filmova na koje ste mogli da šiljite sa društvom. Mislim da je problem bio u pregolemoj i zrnastoj traci i nesavršenoj a teškoj kameri a najviše je doprinela činjenica da su žene bile klasične šumarke i da se ništa nije ni moglo videti.

Danas je čiko sve drugačije.
 
ne razumem sta se "uzbudjavas" toliko....ako ti je film glupost a ti ga ne komentarisi toliko.....uostalom,cudi me da vec nisi zakljucao temu...ili mozda nisi vise moderator pa da imas takvu "moc"...u svakom slucaju,da jesi,meni bi dodelio x opomena za ovo sto sad ti radis,tj,spamovanje...
 
Čiko, čiko, baš vas žalim što u vaše vreme nije bilo više filmova na koje ste mogli da šiljite sa društvom. Mislim da je problem bio u pregolemoj i zrnastoj traci i nesavršenoj a teškoj kameri a najviše je doprinela činjenica da su žene bile klasične šumarke i da se ništa nije ni moglo videti.

Danas je čiko sve drugačije.

Kakve bre zene imanu veze sa temom :mrgreen:

Ti se bre ponasas ko klasican silovatelj iz zbunja :mrgreen:....opsednut si :rtfm:
 

Ajd ovako... znaš li ti koliko ima ljudi danas? Ko će bre to sve da primi i popiše po domovima zdravlja? Ko će da vodi evidenciju po školi ko je došao a ko pobegao? Ko će da vodi evidenciju ko je pokrao a ko je uhapšen?
Da ne nabrajam dalje, gde misliš da će se sve to zapisivati? Da uzmemo drvo u šumi pa da lupamo recke?
Daj ne lupaj...
:andjeo:

Ja sam se salila, a ti si decko izgleda retardiran.
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
ja sam gledajuci film poceo od jedne stvari:ako je nesto napisano pre 2000 godina a sada izgleda da se obistinjuje,koliko treba biti budala pa se bar ne zamisliti nad tim....?pogledajte i drugi deo filma,malo su se vise potrudili oko njega,tj. ne deluju onako nabacane informacije kao u prvom....ne odbacujem mogucnost da su oni snimci zvukova iz pakla nekakva montaza....ono sto me brine je:a sta ako nisu?
 
Radije cu u pakao! Sve je to izmisljotina masona,sta je vera drugo nego izmisljotina,tako da je ovaj dokumentarac idealno sredstvo da se narod jos vise zatupi i da ih se boji i da im se ne odupire! Najbolja tehnika je ubaciti u laz nesto istine i svi ce ti verovati,a najjaci deo je kada su ubacili mikrofon u rupcagu i da su culi ljude kako urlaju,msm koji bolidi ko ce im jos poverovati?
 
Jesam jednom i nepada mi na pamet drugi put da gledam! E vera ti je izmisljena od strane masona,a kad si se vec uhvatio dokumentaraca pogledaj zeteis prvi deo i vidi na pocetku kakva je izmisljotina vera! Postujem u to sto ti verujes da ne bude zabune,svi smo mi drugaciji i slobodni ljudi!
 

Back
Top