Digimon

Svi smo mi gledali digimone veoma davno, to je crtani koji je obelezio nase detinjstvo, podseca me na mnoge prelepe trenutke koje sam doziveo u tom periodu, ubedljivo mi je najtuznija scena na kraju kad se deca vracaju kuci evo jednog klipa da podseti na to
ali to mi j i ujedno najbolje odradjen kraj nekog animea.....
 
Sigurno ste svi gledali digimone kad ste bili mali :)
Ovde ostavite sliku vaseg omiljenog DIGIMONA XD
Moj jebio "Seraphimon"Patamon u zadnjoj fazi :)
seraphimon.jpg

Tga01seraphimon.png
 
Samo sinhronizovano! :klap: Pokušala sam da gledam na engl. ali mi je :bljak: Ne sviđaju mi se glasovi. :P
btw Meni se sviđa ovaj što je sa Hikari, ne znam kako se zove. :confused:
hikari-gatomon.jpg
 
Digimoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :heart::heart::heart:

Jao kako sam uzivao gledajuci ovaj Anime,uz Digimone i DB sam bio odrastao,to nikada necu moci da zaboravim !!!

Inace jedan od najacih openinga po meni je iz druge sezone. Posto je video nemoguce postaviti na forumu,pogledajte na linku ako nekoga interesuje da cuje :

Uzivajte :)
 
Digimoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :heart::heart::heart:

Jao kako sam uzivao gledajuci ovaj Anime,uz Digimone i DB sam bio odrastao,to nikada necu moci da zaboravim !!!

Inace jedan od najacih openinga po meni je iz druge sezone. Posto je video nemoguce postaviti na forumu,pogledajte na linku ako nekoga interesuje da cuje :

Uzivajte :)
Hmmmm izgleda da dugo nisi bio na forumu youtube klipovi odavno mogu da se postavljaju na forum ;)

BTW znao sam jednog lika koji je znao čitav tekst na japanskom od prvog openinga napamet :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top