Digimon

Najbolja je prva sezona Digimona (koliko se ja secam, s obzirom na to da sam je gledala pre milion godina).
Smoky: koga boli uvo, kad kaze Goku, znamo svi sta je. Necemo da ga ubijemo zato sto nije rekao pravi naziv animea.
 
et tema

prva sezona mi se ne svidja mnogo mada i ovako i onako je tek ulazak u pricu

mada tu su ipak najcool digimoni
war greymon RULEZ!


ali black war greymon iz druge sezone ownuje sve po spisku XXXDDDD

i ja i dalje ne znam koja sezona je +16 lol
 
zadnja,to je sa ovim sa tvog avatara,jeste cool je a i bas je lepo uradjena po meni,i prica je zestoka,mada,glup je kraj,
ovaj ubije caleta pa se ovaj vrati lol.......
 
Poslednja izmena od moderatora:
Prosto ne mogu da poverujem gledao sam neke, digimon forume i vode se rasprave da li svet digimona zaista postoji i jos navode argumente pa cak i tvrde da su videli neke digimone, neki ljudi se suvise unesu u crtace....

Sta mislite o tome?
 
Poslednja izmena:
prvo nije i nije i NIIIIJEEEEEE crtani vec ANIME ANIME A-N-I-M-E-!-!-!

tnx


drugo ko kaze da digi svet ne postoji:lol:pa sta je komp,i dante i cj i krstarica su deo digi sveta:rotf:
 
  • Podržavam
Reactions: DJM
Ti si bolestan.. Krstarica, ili bilo koji drugi forum/ sajt je samo deo Internet mreze.. Ovi su umislili kako postoji digitalni svet, iliti paralelna dimenzija nalik nasoj, unutar kompjutera.. smesno.. i da, Sarkazam ti nije uspeo..
 
ja ne znam sta je digi svet i ne shvatam shta ste hteli da kazete znash

pa zezam se bog te mazo sta ti je covece

mada ipak,ko kaze i da digi svet ne postoji:think:


p.s. nisam rekao da postoji niti da ne postoji;)
 
Ne znam samo kako neko moze da tvrdi da je zaista video digimone. Digitalni svet ne moze da postoji u tom obliku u kom ga oni zamisljaju naravno da postoje digitalni podaci ali oni ne mogu biti ziva stvorenja vec samo podaci.
 
false emotions r still emotions...that's all i can and will say XD

salim se ali i ja sam video PRAVOG digimona i to zenskog

evo je

Angewomon_Cosplay_by_uchiha_yurai.jpg
 

Back
Top