Diablo 2

air_dude_ns

Obećava
Poruka
82
Diablo Serijal,po nasem misljenju najbolje FRP/RPG igrice svih vremena.
Da Li ima istomisljenika?
Jel ima neko ko jos uvek aktivno igra ove igrice?
I Da Li znate ista o Diablu III?
Ko je najjaci lik?.......................
E da i KO SME NA CRTU?
Cekamo.......
 
ok je diablo....no nije nishta extra....sem artifakata i inventara....igra ko igra nije nishta posebno....diablo III ne znam dal je u planu....nisu najavljivali....sad je izashla il izlazi expanzija za wow....pa se shushka da tje diablo III....no vreme tje retji....
 
tretji deo ne postoji....i pitanje je dal tje izlaziti....gorovi se da tje blizzard pretji na igre za konzole u potpunosti....po nekakvom redosledu trebalo bi da bude sledetji....no mogutje je da tje izbaciti neq novu igru....ne znam ni dal je izashao starcraft ghost....a ovaj kazhe da je diablo 3 bomba....heh
 
O pa fino,vidim ima ljudi koji cene i starije stvari.
Nazalost posle duzeg proveravanja skontali smo da trojka nazalost nece uskoro,al kad izadje igrace se dok se boje ne rastope.
I gadno se ne slazem da igra nije extra,jer uopste ceo serijal je pokrenuo novu vrstu igara tipa Baldurs Gate,Duongen siege itd.a od svih tih je izdvaja neverovatna prica i uopste atmosfera,mada je je i Baldurs cool,al Diablo je ipak Diablo.
No dobro,nego jel ima iko da i dalje igra bilo koji deo igrice?
 
Diablo2 je prva ozbiljna igirica za devojčice :P Lepo pljačkaš grobnice i ubijaš, ako neko pita kakvaje snajka 8)
Šalim se, do yaya je. Meni se zaglupeo (imala do yaya Nekromansera, nabudženog i srećne ruke) pa kad kod krenem ispočetka smrvi se još u prvom krugu, zabaguje. (ovaj je već 2 puta ubio Diabla, Slayer je odavno, a sad je na onom ledenom nivou, zabagaovan)

E, JEL IMA NAČINA DA SE REINSTALIRA, A DA SE NE OBRIŠE LIK???

AKO IMA, ETO MENE ONLINE, ČIM RADIJUS VEKTOR DOĐE SAS KABLE NETOM 8)


BEWARE OF PANTOKRATOR :evil:
Betty's pet comes soon :P :P :P
 
DIABLO SERIAL SU NAJBOLJE IGRE IKAD NAPRAVLJENE!!!!!!!!!!!
ns_crew ti si najveci genije.
Paladin je najjaci lik u igri.
Sa kojim ti likom igras?
Ja smem da ti izadjem na crtu!!!
Samo reci gde i kad.
 
Ne znam za vas ali meni je definitivno najbolja Assasin. Presla sam igricu nekoliko puta sa razlicitim heroima i sa i bez expansiona. Nikad nisam igrala multiplayer posto nemam brz net a igraonice su skupe za d2
 
Ima dobre zamke i sto je jos bolje svoju senku koja se bori za mene.
Sto se tice razlicitih ukusa zato su i stvorili razlicite likove. Mozda bi bilo jos bolje ako bi igralo vise nas (sa naravno razlicitim likovima)..
 
naravno
moja voska broji 6 kostura - magova i 5 revived monsters, i pomoćnika i mene ...ja samo stojim poizdalje i bacam spelove :P
Pa dobro, fajtam se kad su zlatni, mada i tad puštam radije bone spells i dižem mrtve...
 
Mene smorio.Skoro sam ga presao...i onaj dodatak.Samo pritiskas levo dugme misa do besvesti.Prvi deo je imao mnogo bolju atmosferu.Mislim,super je igrica al izgleda da sam ja malo omatoreo za taj tip igara. :p
 
Betty:
naravno
moja voska broji 6 kostura - magova i 5 revived monsters, i pomoćnika i mene ...ja samo stojim poizdalje i bacam spelove :P
Pa dobro, fajtam se kad su zlatni, mada i tad puštam radije bone spells i dižem mrtve...

Super, ja sam pre exp-a igrala sa necromanserom i definitivo je vatreni golem najbolji. I ja stojim nazad i bijem izdaleka. Nego moja senka je dobra i zato sto ona koristi sve moguce magije koje ja imam +10x je jaca(u zavisnosti od nivoa) od moje assasinke
 
uu....ja nisam ni probala asasina jer sam mislila da je samo spreman na fajt :lol:
vatreni golem je ok za neke nivoe, ali u Spider Forest recimo boje je da imaš milion ljudi jer su oni mali dosadni ....ima neka supe rmagija, ne znam koja je, F2 kod mene - usporava ih :) I onda ih lepo pokokaš, dok se ne osveste :P
ali vatrenoga ne možeš na ledu da furaš...sve ima svoje, tu je gvozedni za 10 + :lol:
btw. užasno sam se nastrahovalka kad sam ubijala Diabla :shock: Tresla sam se od šoka, a prvi put sam i suzicu pustila :) (ubio me je 6 puta prethodno)
 
Betty:
uu....ja nisam ni probala asasina jer sam mislila da je samo spreman na fajt :lol:
vatreni golem je ok za neke nivoe, ali u Spider Forest recimo boje je da imaš milion ljudi jer su oni mali dosadni ....ima neka supe rmagija, ne znam koja je, F2 kod mene - usporava ih :) I onda ih lepo pokokaš, dok se ne osveste :P
ali vatrenoga ne možeš na ledu da furaš...sve ima svoje, tu je gvozedni za 10 + :lol:
btw. užasno sam se nastrahovalka kad sam ubijala Diabla :shock: Tresla sam se od šoka, a prvi put sam i suzicu pustila :) (ubio me je 6 puta prethodno)

Znam kako je to. Ja uvek pre borbe sa njim se dosta pripremam. Mnogo scrollova of Town portal, tamo trcanje za healt i mana, pravljenje vojske(golemi, senke...)i vracanje u bitku. To je za mene najbolji recept za ubijanje diabla. Inace ne volim mnogo gvozdenog zato sto uvek moram da jurim neki predmet da bi ga napravila. Zato je najbolji vatreni za diabla(otporan na vatru)
 
najbolje je da nađeš neko oružje koje ga SPREČAVA da mu rane zacele, nešto healing monster nešto, plavo. To je teško naći, ali kad se vratiš napunjena, on nije na početku nego ukokan onako kako si ga ostavila....da, zove se PREVENT MONSTER HEAL

jeset vatreni je sjajan za važen bitke
ali pazi - ako iron golema napraviš od magiv itema (npr. zLATNOG) to ej ludilo
najbojje stvari (koje nisu za mene, npr. za druida ili asasina) sam čuvala zataj nivo...može ondaK i golemov udarac da bude nezaceljujući.

ej, jesi i ti plakala kad si ubila Diabla :)
Ja sam se tresla ko prut kad je prošlo, a pre toga sam psovala ko nikad u životu!!! :mrgreen: Dragi bio u šoku, potpunom :lol:
 
Betty:
najbolje je da nađeš neko oružje koje ga SPREČAVA da mu rane zacele, nešto healing monster nešto, plavo. To je teško naći, ali kad se vratiš napunjena, on nije na početku nego ukokan onako kako si ga ostavila....da, zove se PREVENT MONSTER HEAL

jeset vatreni je sjajan za važen bitke
ali pazi - ako iron golema napraviš od magiv itema (npr. zLATNOG) to ej ludilo
najbojje stvari (koje nisu za mene, npr. za druida ili asasina) sam čuvala zataj nivo...može ondaK i golemov udarac da bude nezaceljujući.

ej, jesi i ti plakala kad si ubila Diabla :)
Ja sam se tresla ko prut kad je prošlo, a pre toga sam psovala ko nikad u životu!!! :mrgreen: Dragi bio u šoku, potpunom :lol:

Pa ne secam se da sam plakala, bilo je davno kad sam prvi put ubila diabla. Ali svaki put kad ga ubijemvristim od srece i olaksanja. Inace i ja sam dosta psovala.
 

Back
Top