DEVOJKE KAKVE MOMKE VOLITE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?

Evo ovako... ja definitivno gledam humor i to mi je na prvom mestu!!! Lepota... pa, recimo da ne patim za tim da imam ruznog decka, ali uopste ne smeta ako nije slika i prilika Apolona... naravno, uvek je lepse imati lepseg decka, ali ne i presudno, jer ko moze da garantuje da ce mi biti isto toliko ,,lep'' kad progovori? Materijalno stanje.... sasvim nebitno!!! Za koga navija... boli me uvo, sve dok mene ne smara u fazonu ,,moras i ti'' (ja sam Zvezda :wink: ). Najvise me pali duhovitost i pamet, kad onako izvali nesto i obori me s nogu... A sto ne bi trpela stidljive, mada ne valjda kad moram klestima da mu izvlacim reci iz usta jer na kraju krajeva, ko je musko u vezi??? :oops: A bilo bi pozeljno da je pametan, ne mora da ima super ocene (jos je bolje kad je pametan tj. inteligentan a ne mari za skolu... e to stvarno pali!). Ne mogu sebe da zamislim s nekim idiotom koji ne zna da sastavi recenicu.
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
SisaDaPimp:
E recu ja kakve momke vole..
Ovako.. Vole likove koji su osecajni pazljivi koji ce da im se maximalno posvete, vole ih do beskonacnosti, pa tako da mogu da ih povredjuju, jebu u mozak, i rade sta im se hoce..
Odjava..
vidi kako si nas provalio :lol: :lol: :shock: :wink:

e ...........
a kakve momke ti volish? :oops:
e necu da ti kazem :P :lol: :oops:

kao ja jel da? :P :oops:
 
girl:
Ovako.Ja se naj vise palim na tipov sa plavim ocima(mada mi je biusi imao crne.)Vazno mi je da je romantican,sportista,da slusa istu vrstu muzike kao ja...Ne znam zasto, ali me uvek privuku"BUDALE"! :!: :!: :!:

A u cemu je fora sa plavim ocima , kako moze da vas napali neka boja ociju? :lol:

P.S: Ja imam plave oce ali ne kapiram!!! haha
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
SisaDaPimp:
E recu ja kakve momke vole..
Ovako.. Vole likove koji su osecajni pazljivi koji ce da im se maximalno posvete, vole ih do beskonacnosti, pa tako da mogu da ih povredjuju, jebu u mozak, i rade sta im se hoce..
Odjava..
vidi kako si nas provalio :lol: :lol: :shock: :wink:

e ...........
a kakve momke ti volish? :oops:
e necu da ti kazem :P :lol: :oops:

kao ja jel da? :P :oops:
:roll: pa sad.................. :roll: :?
 
Ja volim tipove koji imaju neki svoj stav,i koji su naravno lepi......pozeljno da budu visoki lepo gradjeni,a sto se boje ociju i kose tice tu nisam neki izbirljivac.I naravno da imaju nesto u glavi jer nevolim tupavce,........i nesmeju nikako biti fenseri i mamine maze!
 
emy_331:
Keeper:
Arwen from Lord:
Ne serem MORTISHAAAAAAAAA!Tako je...Samo ti jos uvek nisi skontala kakav je Keeper,ali uskoro ces...HA,HA,HA,HA!!!

uh, i ja to jedva chekam. :evil:
c c c c
kako samo ima zlobnih ljudi ........ tj. dece.

Konacno ces moci sa nekim zesce da se svadjas!
Keeperu,da ovde ne kuje neko zaveru protiv tebe,a??
pozdrav :lol:

eh, draga moja emy, zavere protiv mene se kuju svakodnevno :lol: uvek nekom smetam, a uz to sam i najveci "namcor" na forumu ...... tako da uvek imam posla 8)
 
PINKI:
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?
JA OBOZAVAM MOMKE KOJI IMAJU CRNU KOSU I BRAON OCI ,KOJI SU NARAVNO LIJEPI!LOVA ME NE INTERESUJE JER STA MU VRIJEDI BOGATSTVO KAD NEMA NISTA U GLAVI I NIJE LIJEP!NAJVISE ME PALE BILDERI,BOKSERI,REPERI I FUDBALERI.A STIDLJIV MOMAK NE VREDI !A HUMOR KOD MOMAKA JE BAS COOL!A I MORAJU BITI PAMETNI!! :wink:
Ja najvise cenim izgled i iskrenost mrzim izsfolirane tipove
 
Keeper:
emy_331:
Keeper:
Arwen from Lord:
Ne serem MORTISHAAAAAAAAA!Tako je...Samo ti jos uvek nisi skontala kakav je Keeper,ali uskoro ces...HA,HA,HA,HA!!!

uh, i ja to jedva chekam. :evil:
c c c c
kako samo ima zlobnih ljudi ........ tj. dece.

Konacno ces moci sa nekim zesce da se svadjas!
Keeperu,da ovde ne kuje neko zaveru protiv tebe,a??
pozdrav :lol:

eh, draga moja emy, zavere protiv mene se kuju svakodnevno :lol: uvek nekom smetam, a uz to sam i najveci "namcor" na forumu ...... tako da uvek imam posla 8)
He,he.....imas duuuuuug jezik!!!
Ali to je bas,simpaticno....... :P
I nije ti nikad dosadno........ :wink:
 
visok od 1.85-1.90,smedja kosa,oci zelene ili plave(nije vazno samo da su svetle),sportski gradjen(slazem se sa jednom devojkom da su vaterpolisti jako slatki),pare mi nisu bitne,ali da nije neki klosar i mora lepo da se oblaci.od osobina:iskren,duhovit,pametan,ambiciozan,da voli zivotinje...to je otprilike to! :D :wink:
 
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?

Kao prvo sponzorusa nisam tako da mi deckovo materijalno stanje uopste nije bitno!!! Momci ne moraju biti prepametni, ali sto neko rece ne moraju bas ni da budu glupi idioti! Lozim se na razvijene momke, sportiste, koji su iskreni, simpaticni i naravno duhoviti! Ali ne gotivim navijace Rada, gotivim Grobare!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top