Devojka na dan

Znam da je tema malo cudna ali eto vec neko vreme zelim da je postavim.
Dok sam bio u Japanu, video sam da postoji iznajmljivanje devojke na dan pa me interesuje da li toga ima i kod nas?
Posto sam vec u godinama (27) , a shvatio sam da prosto nisam stvoren za muvanje zena, mislio sam da na ovaj nacin bar malo ublazim tu dusevnu bol.
Pronasao sam oglase samo erotkog tipa, ali da napomenem da mene seks ne interesuje vec zelim da iznajmim neku devojku za setnju, drzanje ruku, neki zagrljaj....
Bas sam usamljen, juce sam to najvise osetio na jednoj proslavi, gde su svi bili sa nekim a ja sam i mislim da je ovo jedino moguce resenje u ovom trenutku.
E i da unapred napisem da radim na sebi, izgledam lepo, imam hobije, posao. Procitao sam 1000 knjiga o ovoj tematici i posle toliko godina mucenja sam shvatio da ovo nije za mene. Prosto sam glup za zene, ne znam da pricam sa njima i to je to. Ovo pisem samo zato sto je svaki drugi komentar na ovim temama "radi na sebi". Privucem ja devojke, ali dzabe kad sam mutav i dosadan i to je to.

Predjes na muske i nemas ove dileme ... vidis da je moderno doba.
Cim zanemis pred ribama a nemas problem sa muskima
znaci da si "moderan ckode"
autuj se i olaksaj sebi crne misli.
Zamisli smuvas neku ribu pa skapiras sta ti pisem.
Unesrecio bi i sebe i nju.

Ne poznajem za svojih 45 god nikoga da je bio "mutav sa ribama"
tj poznajem dvojicu koji su se kasnije naravno i autovali.

ali ovo da neko kaze za sebe :
Privucem ja devojke, ali dzabe kad sam mutav i dosadan i to je to.
bespotreban autogol i odustajanje pre i samog pocetka.

Gej si priznaj sebi i sve kul
 
Predjes na muske i nemas ove dileme ... vidis da je moderno doba.
Cim zanemis pred ribama a nemas problem sa muskima
znaci da si "moderan ckode"
autuj se i olaksaj sebi crne misli.
Zamisli smuvas neku ribu pa skapiras sta ti pisem.
Unesrecio bi i sebe i nju.

Ne poznajem za svojih 45 god nikoga da je bio "mutav sa ribama"
tj poznajem dvojicu koji su se kasnije naravno i autovali.

ali ovo da neko kaze za sebe :

bespotreban autogol i odustajanje pre i samog pocetka.

Gej si priznaj sebi i sve kul
Jel se vi gejevi ovako razmnozavate? Kao jehovini svedoci?

Sa muskarcima je opusten jer nema seksualne tenzije kao sa devojkama, tako da nije gej.
 
Jel se vi gejevi ovako razmnozavate? Kao jehovini svedoci?

Sa muskarcima je opusten jer nema seksualne tenzije kao sa devojkama, tako da nije gej.

otkud ti ideja da sam ja gej :think:

brate ako ima blokadu ili je komplet dileja ili gej neam trece

i opet ko jos sa iole samopostovanja izjavi za sebe :

Privucem ja devojke, ali dzabe kad sam mutav i dosadan i to je to.
 
otkud ti ideja da sam ja gej :think:
Najsmnjiviji si na forumu.

brate ako ima blokadu ili je komplet dileja ili gej neam trece

i opet ko jos sa iole samopostovanja izjavi za sebe :
Neki ljudi imaju blokadu kad pricaju sa bilo kim, neki imaju blokadu i kad pricaju telefonom, uspanice se kad dobiju poziv.
Nemoj da ga zbunjujes dodatno.
 
Cao @krompir 2.1.
Njemu sada treba podrška i razumijevanje, a čim traži na forumu, pokazuje da toga nema uživo.
I sam piše da je usamljen, pa mu fali podrške i rješenja.
On sam zna najbolje na šta se loži, to ne treba ni sumnjati jer on osjeti...i evidentno je da se loži na određene cure, a ne sve, jer se ne loži na drugarice i sa njima nema problem da priča.

Jbg, svako svoju muku muči..
 
Cao @krompir 2.1.
Njemu sada treba podrška i razumijevanje, a čim traži na forumu, pokazuje da toga nema uživo.
I sam piše da je usamljen, pa mu fali podrške i rješenja.
On sam zna najbolje na šta se loži, to ne treba ni sumnjati jer on osjeti...i evidentno je da se loži na određene cure, a ne sve, jer se ne loži na drugarice i sa njima nema problem da priča.

Jbg, svako svoju muku muči..

e cao :D

vidi postoji jedna nazovimo je "psiholoska igrica" koja kaze
da ako coveka koji je svestan problema malo jos ukantas, kao ja sad, i vrlo cesto po drugim temama
cackas, da se otrezni i stavi prst na celo.
Jer ako si svestan sta je problem ukoliko se potrudis sam ces naci resenje (ako zaista zelis da se resis problema)
Mnogi ne zele da se rese problema vec zive kao drama king ili drama kvin.
Kuknjava i njanjavost kod muskarca od 27 god mi je nepojmljiva.

Svestan sam da smo svi sa foruma rasli u razlicitom okruzenju
samim tim svako od nas ce dati savet za koji smarta da je ispravan.

Tako da lepo sa tvoje strane sto si mi ukazala da sam bio grub ali opet napominjem da neko sa 27god
ovako da kuka cenim da ima vise problema od usamljenosti i to forum niti leci niti daje resenje
samo mozemo da budemo kolektivno rame za plakanje.
 
e cao :D

vidi postoji jedna nazovimo je "psiholoska igrica" koja kaze
da ako coveka koji je svestan problema malo jos ukantas, kao ja sad, i vrlo cesto po drugim temama
cackas, da se otrezni i stavi prst na celo.
Jer ako si svestan sta je problem ukoliko se potrudis sam ces naci resenje (ako zaista elis da se resis problema)
Mnogi ne zele da se rese problema vec zive kao drama king ili drama kvin.
Kuknjava i njanjavost kod muskarca od 27 god mi je nepojmljiva.
Ee, bravooo. Dobra metoda :super:
Saglasna sam, to je baš odlična napomena/lekcija za nas sviju. Ti si muško, pa opet bolje znaš kako vi razmišljate, ali i ja kao žena se ne mogu ložiti na nekoga ko ima problem koji nije riješio preko 10 god.

Svestan sam da smo svi sa foruma rasli u razlicitom okruzenju
samim tim svako od nas ce dati savet za koji smarta da je ispravan.
E ja sam dala rješenje slično tvome- da prekontroliše hormone.
Jbg, ako ti za preko 10god nisi ŽELIO riješiti problem da se ložiš a nemaš se sa kime "trošiti" 😁 pa mastrubiraš, a nemaš partnera sa kojim ćeš razriješiti "muku" -ehe možda ti to nije bio ni toliki problem da naučiš
-a tek u periodu kad pucaju hormoni + muškarci de tu više cimaju da nauče i jače su potrebe😁
Tako da lepo sa tvoje strane sto si mi ukazala da sam bio grub ali opet napominjem da neko sa 27god
ovako da kuka cenim da ima vise problema od usamljenosti i to forum niti leci niti daje resenje
samo mozemo da budemo kolektivno rame za plakanje.
Ali eto, opet mi ne znamo kako je kome-možda ima jake hormone, ali je ganjao samoksrijeru pa sad možda plaća danak odluka, otkud znam. On sam zna, piše da ima posao i keš...

Ali opet treba biti empatičan jer ima i problem bliskosti, samoće, nesigurnosti čim za sebe kaže da je dosadan...jbg.
Teško je to sam sebi priznati, znači da je doživio puno bolnih situacija.
Pa kad tako napišeš, na mjestu gdje traži pomoć, zaboli ga možda u duši..
Pa iako sam mirođija hahaha, meni bilo žao, morala sam reći jer zna on na šta mu se hm hm...

Ma riješiće on ovo, možda mu je samo trebalo vremena da skonta da je imao pogrešne pripritete, posao umjesto bliskosti sa ženom koju želi...

Ja čvrstoo vjerujem u to da mi ljudi samo trebamo ljubav, podršku, guranje i da se možemo rješiti
-ali je super i ta metoda tvoja :klap:
 
Poslednja izmena:
Pazi evo sad kad si se raspisala mogu i ja i nadam se da cita @lazar9996

svi drugari i prijatelji koje znam su imali lose periode zivota. Kojih smo godina bili pa recimo 14-35
i plakali i milsili da su ludi i imali po dve tri godine "crnih rupa" kad su mislili da ih je
LJUBAV zaboravila ... tu smo bili da se pomazemo.
Uzivo, pricom, nismo se uvek dobro razumeli ali smo pricali.
Nisu bila samo slova na ekranu. Tada i slabo da je ko imao mobilni.

Poenta je da o nekim teskim zivotnim pricama pricas sa svojim najblizim ljudima.
Da li je to mama , tata, tetka, brat, sestra, sa nekim ko te bolje zna od mene koji sam pao sa marsa
i istresam neke kao savete iz mog pogleda na svet.

Tesko je danas ljudima jer su se zablentavili manje vise u ekrane svi.

Zagrljaj je najbolja terapija , lepo si to napisala. Jedan iskreni dobar zagrljaj vredi MNOGOOOOOOOOOOO vise nego so mozemo da pojmimo.

Mora da se prica ! Znas nije isto kad mislis o problemu i kada naglas izgovoris sta je problem.
Probaj to da uradis. Videces razliku.
Mnogo manje bola imas u dusi ako "izbacis" iz sebe artikulisano sta je jbn problem, nego da mislis o njemu i bukvalno ga drzis u sebi.
Ne pricam napamet jedan jako uman covek mi je dao smernice i savet kako da jednostavnim potezom prepolovim problem.
 
Da,da i da.
Kad čovjek ispriča o onome za šta se stidi i brine da će ga odbaciti, i naiđe na prihvatanje i razumijevanje od ljudi prijatelja, ili porodice, riješen je problem 50%.
I ja tome mogu posvjedočiti. Super je podrška nevažne, onlajn osobe - podrška znači bilo kakva, ali nije ništa kao kad osjećaš čin ljubavi tako što te neko ko te zna, sasluša, razumije i dalje prihvata iako imaš problem.
Najveći je problem neprihvatanje samog sebe, što se vidi iz prve poruke- a treba imati ljude koji te prihvataju, pa i tebe sa problemima, pa da naučiš sam sebe voliti preko njihove ljubavi, kad sebe ne voliš samog
 
Da,da i da.
Kad čovjek ispriča o onome za šta se stidi i brine da će ga odbaciti, i naiđe na prihvatanje i razumijevanje od ljudi prijatelja, ili porodice, riješen je problem 50%.
I ja tome mogu posvjedočiti. Super je podrška nevažne, onlajn osobe - podrška znači bilo kakva, ali nije ništa kao kad osjećaš čin ljubavi tako što te neko ko te zna, sasluša, razumije i dalje prihvata iako imaš problem.
Najveći je problem neprihvatanje samog sebe, što se vidi iz prve poruke- a treba imati ljude koji te prihvataju, pa i tebe sa problemima, pa da naučiš sam sebe voliti preko njihove ljubavi, kad sebe ne voliš samog

e vidis tu MNOGI koji online traze podrsku grese jer ne znaju, strah ih koci/blokira
u tom rezonskom razmisljanju tj prihvatanju da ne mogu da prihvate da nisu jedini koji imaju PROBLEM.

A ljudi su u problemu od praiskona a tek danas kada smo se manje vise otudjili.
 
Jesi kojim slučajem bio (nesrećno) zaljubljen/jurio za nekom devojkom duže vreme, a da se ništa tu nije desilo?
Pored toga da li te kojim sličajem privlače devojke nekog specifičnog tipa/izgleda? 🤔
 
Znam da je tema malo cudna ali eto vec neko vreme zelim da je postavim.
Dok sam bio u Japanu, video sam da postoji iznajmljivanje devojke na dan pa me interesuje da li toga ima i kod nas?
Posto sam vec u godinama (27) , a shvatio sam da prosto nisam stvoren za muvanje zena, mislio sam da na ovaj nacin bar malo ublazim tu dusevnu bol.
Pronasao sam oglase samo erotkog tipa, ali da napomenem da mene seks ne interesuje vec zelim da iznajmim neku devojku za setnju, drzanje ruku, neki zagrljaj....
Bas sam usamljen, juce sam to najvise osetio na jednoj proslavi, gde su svi bili sa nekim a ja sam i mislim da je ovo jedino moguce resenje u ovom trenutku.
E i da unapred napisem da radim na sebi, izgledam lepo, imam hobije, posao. Procitao sam 1000 knjiga o ovoj tematici i posle toliko godina mucenja sam shvatio da ovo nije za mene. Prosto sam glup za zene, ne znam da pricam sa njima i to je to. Ovo pisem samo zato sto je svaki drugi komentar na ovim temama "radi na sebi". Privucem ja devojke, ali dzabe kad sam mutav i dosadan i to je to.
27...bas si covjek u godinama.😂
 
Ali sta posle? Tu je problem, druzim se ja sa zenama koje ne vidim kao potencijalne partnere i sa njima nemam problem. Ali kad mi se neko svidi, nastaje blokada.
Pa nije to problem samo kod tebe. Tako je kod svih u pocetku i zena i muskaraca.

Misli jednostavno da ta koja ti se svidja ne mora da bude tvoja ,koliko god ti se svidjala. Ako hoce ,odlicno a ako nece ,ne mora.Ides dalje.
Sa takvim stavom ces skinuti teret.
 

Back
Top