Devojka na dan

Pročitah poruku i zainteresovalo me je šta s tvoji hobiji?



Ne znam ima li, ali kontam da možeš naći. Ali nemoj me pogrešno shvatiti, ali ne mislim da to rješava problem jer ti "problem" nisi uop[te ni tretirao dobro. Mijenjaj pristup, a ne odustaj skroz od ljubavnog odnosa!

Ovo je dokaz moje neke teorije, da ljudi koji oće seks, nauče se vladati sa suprotnim polom...i muški i žene.

Šta znam, prekontroliši hormone, ako ne piješ neke tablete. Ja sad to onako kažem, izvini ako ima neki podslučaj pa te ovo uvrijedi,nije mi namjera. želim biti od pomoći.

A trebaš tražiti neke cure mirnije, povučenije, što ne izgledaju možda privlačno.
Dolazim do pitanja -- da li ti oćeš curu koja izgleda bolje od prosjeka? I tu trerbaš očekivanja mijenjati.

Pogrešno je da odustaješ od potrage, samo zato što si to POGREŠNO pristupio problemu.
Pa ne uči se iz knjiga kako se muvaju žene, a ni obrnuto. A ako hoćeš da ućiniš nešto za sebe dobro i da čitaš, onda čitaj književnost...

Dodala bih još toga, ali dovoljno je.
Imam razne a najvise me ispunjava sport.
Pokusao sam razne pristupe, nije da nisam.
Isao i na psihoterapiju, pricao sa strucnjacima i nista nije pomoglo. Jesam ja mozda povuceniji ali nisam bas toliko.
Hvala na savetima, taman posla da se uvredim.
Od devojke trazim samo da me privlaci i da je normalna, nista drugo. Ne gledam sad neke top zene pa da kazem da zbog toga ne uspevam.
Citao sam i knjizevnost, ali se ne vidim u tome.
 
Јеси ли пробао са неком девојком коју познајеш?

Нпр. неку френдицу са Фејзбука позовеш у биоскоп.

У биоскопу не причате ништа, већ гледате филм, тако да то што си мутав није ништа страшно
Ali sta posle? Tu je problem, druzim se ja sa zenama koje ne vidim kao potencijalne partnere i sa njima nemam problem. Ali kad mi se neko svidi, nastaje blokada.
 
E pa to mu i jeste problem, ne zna šta bi joj rekao, i nema šta da kaže. Sam zna sve, on je doživio.

Vjerovatno je najbolje to što je i skontao, jer je mislio više od ikoga od nas.

Plati, prošetaju, popričaju.

Ali, tu bi bio sevap naći bilo koju ženu, može i starija, za to, samo da prošetaju i popričaju.

@lazar1999 Ali, imaš li u porodici žena? Pa nema veze, samo eto malo da budeš opušteniji.
Tacno tako sto si napisao. Probao sam majme mi sve, prosto blokiram. Nece rec iz usta.
Nemam zensko nista u porodici, svi smo muskarci, na poslu isto.
Zato sam mislio da platim neku pa polako da vezbam pricu
 
lazare, koliko bi evropskih novčanica u apoenima od 50 dao za jednodnevno gf iskustvo?

ja bih za paket koji uključuje - ćaskanje, šetnju, ručak, držanje za ruke, grljenje, maženje preko odeće, izdvojio 4 narandžaste novčanice pod uslovom da je devojka lepa, mlada i seksi. a bez prethodnog kastinga putem kamere, ne bih se zaletao. a ako je riba iz mojih snova išao bih i do 500e
Ma dao bih sve, samo da ublazim ovu bol. Imam 27 godina a nikad me nijedna devojka nije zagrlila a da ne pricam tek o poljupcu
 
Imam razne a najvise me ispunjava sport.
Pokusao sam razne pristupe, nije da nisam.
Isao i na psihoterapiju, pricao sa strucnjacima i nista nije pomoglo. Jesam ja mozda povuceniji ali nisam bas toliko.
Lijepo je što se trudiš, i trebaš se truditi ali na drugi način - ali mislim da je i to pogrešan način jer ideš sa stavom: "sa mnom ne[to ne valja".
Kad prestaneš to posmatrati da svoj problem, i fokusirati se na to TEORETSKI - biće bolje sigurno.

Bolje bi bilo da se na to fokusiraš PRAKTIČNO, da prilaziš u izlascima raznim curama, dok ne ubodeš pravu. Ali muški ti to bolje znaju sigurno.
Ja i kad ubodem nešto na ovu temu-rekli su mi muški oko mene što znaju.

Hvala na savetima, taman posla da se uvredim.
Od devojke trazim samo da me privlaci i da je normalna, nista drugo. Ne gledam sad neke top zene pa da kazem da zbog toga ne uspevam.
Citao sam i knjizevnost, ali se ne vidim u tome.
A ja iako sam za korektan pristup-ovdje bi i o tome trebao razmisliti, da budeš sa curom koja te ne privlači ili možda nije normalna po tim tvojim kriterijumima - a ona pristane biti sa tobom jer si joj zgodan...
jeste to sad malo čudnjikavo, ali čovjek se treba prilagođavati u životu, i pokušavati zarad savladavanaj vještina...
 
Lijepo je što se trudiš, i trebaš se truditi ali na drugi način - ali mislim da je i to pogrešan način jer ideš sa stavom: "sa mnom ne[to ne valja".
Kad prestaneš to posmatrati da svoj problem, i fokusirati se na to TEORETSKI - biće bolje sigurno.

Bolje bi bilo da se na to fokusiraš PRAKTIČNO, da prilaziš u izlascima raznim curama, dok ne ubodeš pravu. Ali muški ti to bolje znaju sigurno.
Ja i kad ubodem nešto na ovu temu-rekli su mi muški oko mene što znaju.


A ja iako sam za korektan pristup-ovdje bi i o tome trebao razmisliti, da budeš sa curom koja te ne privlači ili možda nije normalna po tim tvojim kriterijumima - a ona pristane biti sa tobom jer si joj zgodan...
jeste to sad malo čudnjikavo, ali čovjek se treba prilagođavati u životu, i pokušavati zarad savladavanaj vještina...
Mogu ja da pridjem svakoj, ali posle tog prilaska nastaje blokada. Eto sinoc na slavlju, igram sa nekom prelepom devojkom, ona se gura uz mene, donosi mi pice, prica mj nesto a ja samo muk. Totalna blokada, a jos sam bio pijan. Prosto nece reci... Sa drugaricama i drugim ljudima nemam taj problem.
 
Mogu ja da pridjem svakoj, ali posle tog prilaska nastaje blokada. Eto sinoc na slavlju, igram sa nekom prelepom devojkom, ona se gura uz mene, donosi mi pice, prica mj nesto a ja samo muk. Totalna blokada, a jos sam bio pijan. Prosto nece reci... Sa drugaricama i drugim ljudima nemam taj problem.
Možda trema da se ne obrukaš jer imaš toliko godina, a ne umeš da se ljubiš? I misliš da će ti se smejati ili?
 
Znam ja to, ali nemam tu spontanost. Nece reci. Bukvalno blokiram i samo cutin
Бураз страх сваки мораш да погледаш у очи, све остало је изговор. Јбг, неки смо опуштенији и комуникативнији, неки блокирају као ти, али ако не пробијеш ту менталну баријеру тражићеш савете на форуму. Но хејт, да ме не схватиш погрешно.
 
ali da napomenem da mene seks ne interesuje
tu mozda i lezi problem.
zene/devojke zele/hoce seks.
kad vide da nisi zainteresovan za to one se okrenu.

i vise se kreci i nacices devojku...sto bi se reklo, pusti se u promet...ne mozes je naci ako sedis kod kuce....
pricas kako si bio na proslavi..pa jel bilo tamo neke koja ti se svidela? pridjes joj, ako su zauzete vidis sa nekom koja ti je bliska da li ima neku drugaricu.. izlazi vise i nacices...
ono sta je bitno a vidim da srljas u tom smeru..nemoj traziti bilo koga samo da bi imao..to je jednosmerna ulica ka propasti veze, ne pravi kompromise, nemoj da ides po sistemu "daj sta das" jer ce kad tad naleteti ona koja ce ti se svideti a ruzno je da si sa nekom samo da ti popunjava prazninu dok ne naleti ona prava.
 
Znam da je tema malo cudna ali eto vec neko vreme zelim da je postavim.
Dok sam bio u Japanu, video sam da postoji iznajmljivanje devojke na dan pa me interesuje da li toga ima i kod nas?
Posto sam vec u godinama (27) , a shvatio sam da prosto nisam stvoren za muvanje zena, mislio sam da na ovaj nacin bar malo ublazim tu dusevnu bol.
Pronasao sam oglase samo erotkog tipa, ali da napomenem da mene seks ne interesuje vec zelim da iznajmim neku devojku za setnju, drzanje ruku, neki zagrljaj....
Bas sam usamljen, juce sam to najvise osetio na jednoj proslavi, gde su svi bili sa nekim a ja sam i mislim da je ovo jedino moguce resenje u ovom trenutku.
E i da unapred napisem da radim na sebi, izgledam lepo, imam hobije, posao. Procitao sam 1000 knjiga o ovoj tematici i posle toliko godina mucenja sam shvatio da ovo nije za mene. Prosto sam glup za zene, ne znam da pricam sa njima i to je to. Ovo pisem samo zato sto je svaki drugi komentar na ovim temama "radi na sebi". Privucem ja devojke, ali dzabe kad sam mutav i dosadan i to je to.
I ja sam uvek bio sam, to nije minus nego plus. Svaki pavijan moze i ima devojku, jer da danas imas devojku moras dobar papak da budes
 
Znam da je tema malo cudna ali eto vec neko vreme zelim da je postavim.
Dok sam bio u Japanu, video sam da postoji iznajmljivanje devojke na dan pa me interesuje da li toga ima i kod nas?
Posto sam vec u godinama (27) , a shvatio sam da prosto nisam stvoren za muvanje zena, mislio sam da na ovaj nacin bar malo ublazim tu dusevnu bol.
Pronasao sam oglase samo erotkog tipa, ali da napomenem da mene seks ne interesuje vec zelim da iznajmim neku devojku za setnju, drzanje ruku, neki zagrljaj....
Bas sam usamljen, juce sam to najvise osetio na jednoj proslavi, gde su svi bili sa nekim a ja sam i mislim da je ovo jedino moguce resenje u ovom trenutku.
E i da unapred napisem da radim na sebi, izgledam lepo, imam hobije, posao. Procitao sam 1000 knjiga o ovoj tematici i posle toliko godina mucenja sam shvatio da ovo nije za mene. Prosto sam glup za zene, ne znam da pricam sa njima i to je to. Ovo pisem samo zato sto je svaki drugi komentar na ovim temama "radi na sebi". Privucem ja devojke, ali dzabe kad sam mutav i dosadan i to je to.

Не знам.
 
Pa to je problem, sto meni pridju devojke ali sta kad ja samo cutim i nista ne preduzimam. Nece ni jedna da se baci sama na mene

Ma koga zanima šta imaš da kažeš, ćuti, ko ti brani..
Ne priča čovek samo ustima, priča i telom jelte..
Obrni svoj hendikep u svoju korist..ćuti i smeškaj se a kad ti uzvrati smešak pokaži očima da sedne pored tebe i svršen posao...
 
Danas su devojke prilicno otvorene u tom smislu, neretko preuzimaju inicijativu
pa mi je cudno da bas nijedna nije pokusala da te smota ukoliko si iole ok...nesto je drugo
tu u pitanju sasvim sigurno...:lol:
И углавном неке оштроконђе тако смотају фине, повучене момке.

мени је све ово тужно, не сажаљевам момка, да не буде забуне, него сва та усамљеност. А није он једини. Ко зна колико је људи тако само и пролазе једни поред других а не усуде се. Можда седе на суседним клупама, за суседним столовима, очешу се у превозу једно о друго а не знају да имају исте потребе, жеље...
 

Back
Top