Devojka je biseksualna

Slazem se ne treba nikog omalovazavati, niti govoriti da je poremecaj....nema potrebe...
Ljudi iskljucivo ne prihvataju homoseksualce jer u takvoj sredini odrastamo....niti treba da ih osudjujemo niti da ih gledamo drugacije, jer zapravo nema potrebe, covek je covek...gledacu osobu drugacije i necu je voleti iskljucivo zbog nje same, tacnije ako je losa osoba...kada bi se ostali malo osvrnuli ka proslosti, istoriji, videli bi da je u pojedinim delovima nekada homoseksualnost bila zapravo uobicajna stvar, kao sto je recimo stara grcka ili japan, pre dolaska zapadne kulture...e vidis..
U slovenskoj kulturi nikada to nije bilo normalno, a Srbi su slovenski narod. Tako da kod nas toga nije bilo. Ja(kao i mnogi drugi naši ljudi) nemam ništa protiv homoseksualaca, sve dok ne forsiraju to kao poželjno/nešto na šta si ponosan ili krenu mene da nešto merkaju. Opet to je moj stav, poštovaću i tvoj. Različitost je dobra!
 
Iskreno, devojka mi je uživo kad smo bili priznala da je bi. Sad ja sam joj objasnio svoj stav, odnosno da ja ne podržavam lgbt i to.. ne mrzim nikoga ali ne želim da toga bude sve više i da se smatra poželjnim. Do tog trena je sve išlo dobro. Onda sam rekao nema veze. Tad mi nije bio problem iskreno. Sad ovako kad sam sam, ceo dan mislim o tome. Meni smeta. Sad ne znam, ona je srednja škola, da li je to samo neka faza... ali rekla mi je da je imala devojku. Iskreno izaziva mi gađenje tako nešto i strah. Nešto zamišljam, prevara je odvratna i kad je strejt, zamišljam a tek sa ženom da me prevari nekada¿ Osetio bih se tako loše. Ne znam, nemam iskustva sa tim osobama i ****** nekako mi je neprihvatljivo to. Da li treba da pričam sa njom o tome ili šta, ne znam.
Ne razumem u čemu je problem. Ako ti ne paše, otkači je.
 
Iskreno, devojka mi je uživo kad smo bili priznala da je bi. Sad ja sam joj objasnio svoj stav, odnosno da ja ne podržavam lgbt i to.. ne mrzim nikoga ali ne želim da toga bude sve više i da se smatra poželjnim. Do tog trena je sve išlo dobro. Onda sam rekao nema veze. Tad mi nije bio problem iskreno. Sad ovako kad sam sam, ceo dan mislim o tome. Meni smeta. Sad ne znam, ona je srednja škola, da li je to samo neka faza... ali rekla mi je da je imala devojku. Iskreno izaziva mi gađenje tako nešto i strah. Nešto zamišljam, prevara je odvratna i kad je strejt, zamišljam a tek sa ženom da me prevari nekada¿ Osetio bih se tako loše. Ne znam, nemam iskustva sa tim osobama i ****** nekako mi je neprihvatljivo to. Da li treba da pričam sa njom o tome ili šta, ne znam.
Nije to LGBT to je Bi. LGBT su peedeerri.
 
Iskreno, devojka mi je uživo kad smo bili priznala da je bi. Sad ja sam joj objasnio svoj stav, odnosno da ja ne podržavam lgbt i to.. ne mrzim nikoga ali ne želim da toga bude sve više i da se smatra poželjnim. Do tog trena je sve išlo dobro. Onda sam rekao nema veze. Tad mi nije bio problem iskreno. Sad ovako kad sam sam, ceo dan mislim o tome. Meni smeta. Sad ne znam, ona je srednja škola, da li je to samo neka faza... ali rekla mi je da je imala devojku. Iskreno izaziva mi gađenje tako nešto i strah. Nešto zamišljam, prevara je odvratna i kad je strejt, zamišljam a tek sa ženom da me prevari nekada¿ Osetio bih se tako loše. Ne znam, nemam iskustva sa tim osobama i ****** nekako mi je neprihvatljivo to. Da li treba da pričam sa njom o tome ili šta, ne znam.
Ros iz Friends , ti li si?
 

Back
Top