• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Devojka je biseksualna

Menora

Primećen član
Poruka
701
mozda je to neka srednjoskolska sala, mozda te lozi
Iskreno, devojka mi je uživo kad smo bili priznala da je bi. Sad ja sam joj objasnio svoj stav, odnosno da ja ne podržavam lgbt i to.. ne mrzim nikoga ali ne želim da toga bude sve više i da se smatra poželjnim. Do tog trena je sve išlo dobro. Onda sam rekao nema veze. Tad mi nije bio problem iskreno. Sad ovako kad sam sam, ceo dan mislim o tome. Meni smeta. Sad ne znam, ona je srednja škola, da li je to samo neka faza... ali rekla mi je da je imala devojku. Iskreno izaziva mi gađenje tako nešto i strah. Nešto zamišljam, prevara je odvratna i kad je strejt, zamišljam a tek sa ženom da me prevari nekada¿ Osetio bih se tako loše. Ne znam, nemam iskustva sa tim osobama i ****** nekako mi je neprihvatljivo to. Da li treba da pričam sa njom o tome ili šta, ne znam.
mozda je to neka srednjoskolska sala, mozda te samo lozi da vidi reakciju

Menora

Primećen član
Poruka
701
Ja sam u srednjoskolskom periodu, jednom liku rekla, koji me je spopadao, da sam lezbejka. Namera mi je bila da ga otkacim i upalilo je.
Ovo je ipak nesto drugo, u vezi ste, dakle dopadas joj se i nije motiv ko ja tad sto sam rekla s ciljem da nekog otkacim.
Meni to vase zvuci kao da te ona testira, pa mozda misli da ce ti se to dopasti, ili hoce da te nervira, pitaj boga srednjoskolski mozak je cudo.

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.487
Ja sam u srednjoskolskom periodu, jednom liku rekla, koji me je spopadao, da sam lezbejka. Namera mi je bila da ga otkacim i upalilo je.
Ovo je ipak nesto drugo, u vezi ste, dakle dopadas joj se i nije motiv ko ja tad sto sam rekla s ciljem da nekog otkacim.
Meni to vase zvuci kao da te ona testira, pa mozda misli da ce ti se to dopasti, ili hoce da te nervira, pitaj boga srednjoskolski mozak je cudo.
Em smo u vezi, em je ona ta koja je mene muvala, tako da sigurno ne gleda da me otkači. Ne znam, videćemo valjda.

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.487
Boze me sacuvaj !
Ali ne vih rekla da nemaš neki poremećaj ; )
Prešao sam preko toga što je bi. Nek bude šta bude ako me voli.. nek ide život! Što se tiče lgbt i poremećaja. Do 2008. se u Srbiji to u školama učio kao poremećaj. Od 2000tih ovde vlada zapadni sistem vrednosti pa se to promenilo zbog toga. Uglavnom po meni je to poremećaj, baš kao i autizam, govorne mane, alchajmer itd. Nešto protiv čega ne možeš ili si prosto rođen takav. Naravno to podrazumeva da ne treba nikoga omaložavati jer nije heteroseksualan! Samo ne treba praviti parade, jer upravo te parade stvaraju protivljenje. Takođe na parade većinom i ne idu pravi ****** itd nego strani plaćenici da izgleda da ih ima. Upoznao sam u životu do sada jedno 3-4 osobe koje nisu hetero, ali ne vole parade baš iz razloga što im to stvara probleme.
A što se tiče mojih poremećaja, ja ih imam, ali ovde nije reč o tome!

buudala

Legenda
Poruka
67.318
Dobro ali.. ja imam 19 godina, nešto ne verujem da je vreme da se priča o braku hahaha, ona ima još i manje godina od mene 🥲
Bez obzira.

Sve one traze nekog na koga mogu da racunaju.

Ne mislis valjda da ce neka da ti pere gatje i kuva supu s knedlama zato sto si mnogo lep i pametan.

Ima da se potrudis dobro da zasluzujes sve sto dobijes i to do poslednjeg dana veze,braka,zivota.

Uostalom rano je da ti shvatis sve to.
Dovoljno je da ufrstuljis da veza koja pretenduje da bude ozbiljna, podrazumeva monoseksualnost oba ucesnika.
Tu vrdanja nema.
Ni bi, ni tri, ni kvatro.

Ona je kazes tebe izabrala.
Potrudi se da joj budes dobar izbor i nagradice te.
Zene vole stabilne oslonce.
I postuju do te mere da su u stanju da trpe mnogo dogod smatraju da je trpljenje opravdano.

Sad ti slusaj forumske dodole i radi kako god mislis da ti je korisnije.

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.487
Bez obzira.

Sve one traze nekog na koga mogu da racunaju.

Ne mislis valjda da ce da ti pere gatje i kuva supu s knedlama zato sto si mnogo lep i pametan.

Ima da se potrudis dobro da zasluzujes sve sto dobijes i to do poslednjeg dana veze,braka,zivota.

Uostalom rano je da ti shvatis sve to.
Dovoljno je da ufrstuljis da veza koja pretenduje da bude ozbiljna, podrazumeva monoseksualnost oba ucesnika.
Tu vrdanja nema.
Ni bi, ni tri, ni kvatro.

Ona je kazes tebe izabrala.
Potrudi se da joj budes dobar izbor i nagradice te.
Zene vole stabilne oslonce.
I postuju do te mere da su u stanju da trpe mnogo dogod smatraju da je trpljenje opravdano.

Sad ti slusaj forumske dodole i radi kako god mislis da ti je korisnije.
Imao sam vezu dugu skoro 3 godine pre ove.. znam kako idu veze, ali dobro hvala u svakom slučaju💫💜

gost 439018

Aktivan član
Poruka
1.524
Prešao sam preko toga što je bi. Nek bude šta bude ako me voli.. nek ide život! Što se tiče lgbt i poremećaja. Do 2008. se u Srbiji to u školama učio kao poremećaj. Od 2000tih ovde vlada zapadni sistem vrednosti pa se to promenilo zbog toga. Uglavnom po meni je to poremećaj, baš kao i autizam, govorne mane, alchajmer itd. Nešto protiv čega ne možeš ili si prosto rođen takav. Naravno to podrazumeva da ne treba nikoga omaložavati jer nije heteroseksualan! Samo ne treba praviti parade, jer upravo te parade stvaraju protivljenje. Takođe na parade većinom i ne idu pravi ****** itd nego strani plaćenici da izgleda da ih ima. Upoznao sam u životu do sada jedno 3-4 osobe koje nisu hetero, ali ne vole parade baš iz razloga što im to stvara probleme.
A što se tiče mojih poremećaja, ja ih imam, ali ovde nije reč o tome!
Slazem se ne treba nikog omalovazavati, niti govoriti da je poremecaj....nema potrebe...
Ljudi iskljucivo ne prihvataju homoseksualce jer u takvoj sredini odrastamo....niti treba da ih osudjujemo niti da ih gledamo drugacije, jer zapravo nema potrebe, covek je covek...gledacu osobu drugacije i necu je voleti iskljucivo zbog nje same, tacnije ako je losa osoba...kada bi se ostali malo osvrnuli ka proslosti, istoriji, videli bi da je u pojedinim delovima nekada homoseksualnost bila zapravo uobicajna stvar, kao sto je recimo stara grcka ili japan, pre dolaska zapadne kulture...e vidis..

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.