DEPRESIJA

Ja obozavam samocu i bas se borim za nju. A ovaj forum posmatram kao vreme posveceno sebi.

Čuvaj se narcizma-vodi u bolest zvanu malikonija!
Najozbiljnije:zaljubljenost i dosta seksa leči depru neverovatno...
Ja nisam depresivan,ali imao sam depresivne cure koje su mi rekle da ih zaljubljenost baš digne!
Sad...Meni više odgovara drugi deo priče-za zaljubljenost sam prezreo,bojim se otpašću!:lol:
 
Mislim da je depresija luksuz koji ujedno steti zdravlju, bez da me pogresno shvatite

ponovicu jednu cinjenicu, ovo sam napisala na drugoj temi>

sad cu da se ispovedim> imam manjih problema sa zdravljem
ipak me ometaju u obavljanju svakodnevnih poslova
te sam zakljucila> kad si zdrav i prav, uradi sve sto imas, ma PJEVAJUCI, nikad ne znas sta je iza coska

 
Vidim pisete o antidepresivima, batalite ljudi ta sranja .... Postoje prirodne metode za sve to :bye:

Ne postoje. Ne postoji ni jedna prirodna zamena antidepresivu. Antidepresive ne mora bas svako da pije, ali onaj koji MORA, ko ima klinicku jacu depresiju, MORA da pije, ako ne pije, pre ili kasnije pokusace suicid, mnogi su tako stradali.

Batali ti da pises fobicne gluposti o necemu o cemu ne znas i ne poznajes materiju, a nije ti to ni struka.

Antidepresivi nisu gumene bombone, koje svako moze kupiti u prodavnici ili apoteci i da pije kada se nesto nasekira, ali zato ne treba ni vezivati ni neke paranoje u vezi njih i stvarati NOCEBO EFEKAT bolesnim ljudima koji moraju da ih piju.
 

Back
Top