Demoni

Da li demoni postoje?

Pricamo o verskom pogledu na ovu temu

artworks-000277151534-ylm448-t500x500.jpg
hrišćanskim, slovenskim, budističkim, hinduističkim, islamskim, japanskim... demonima, čijim?
msm svi imaju demone samo drukčije izgledaju i drukčiju funkciju imaju

Jel se za demona smatra drekavac? U jednom selu pokraj groblja baba je prolazila, i iz grmlja skočio joj drekavac na grbinu i počeo da vrišti, baba je umrla posle nekoliko dana.

Jel se za demona smatra drekavac? U jednom selu pokraj groblja baba je prolazila, i iz grmlja skočio joj drekavac na grbinu i počeo da vrišti, baba je umrla posle nekoliko dana.
Zanimljivo da i jazavac ima osobinu da ponekad kidise na ljude iskakanjem iz grma, plus na drugoj temi smo saznali da pravi i krugove oko drveca (koji se smatraju vilinskim kolima), plus zivi u tunelima... sumnjivo ponasanje :D
1713176205185.png

Poslednja izmena:
Da li demoni postoje?

Pricamo o verskom pogledu na ovu temu

artworks-000277151534-ylm448-t500x500.jpg

Postoje i ne izgledaju tako kao na slici gore.

Demoni su nevidljiva bica koja se najlakse dokaziva u usporedbi sa Bogom i andjelima.

Dovoljno je doci na exorcizam ili testirati islamski exoricizam licno, pa ces da da vidis ima li ili nema demona.

Novinar testira islamski exorcizam i kada demoni djeluju , to jeste kada se aktiviraju tokom seanse islamskog exorcizma.

Postoje i ne izgledaju tako kao na slici gore.

Demoni su nevidljiva bica koja se najlakse dokaziva u usporedbi sa Bogom i andjelima.

Dovoljno je doci na exorcizam ili testirati islamski exoricizam licno, pa ces da da vidis ima li ili nema demona.

Novinar testira islamski exorcizam i kada demoni djeluju , to jeste kada se aktiviraju tokom seanse islamskog exorcizma.
Jel ima neka prijava ili kako se postaje demon? Ja bih da budem ovakav demon kao sa slike.

Jel ima neka prijava ili kako se postaje demon? Ja bih da budem ovakav demon kao sa slike.
'oćeš da budeš "lep ko slika"? :p
mislim da ti se ne bi svidelo da radiš kao demon....slaba plata, napono, prekovremeni rad, mobing viših u hijerarhiji.....penzioni plan ne postoji nego je zamišljeno da kad završiš radni vek ideš u oganj

'oćeš da budeš "lep ko slika"? :p
mislim da ti se ne bi svidelo da radiš kao demon....slaba plata, napono, prekovremeni rad, mobing viših u hijerarhiji.....penzioni plan ne postoji nego je zamišljeno da kad završiš radni vek ideš u oganj
Ja sam mislio da za demone ne važe ovozemaljska pravila XD

Back