Demoni i njihova projavljivanja

bas sam 'teo da prijavim modu, imaju 2 teme demoni - sta je sad ovo|"duhovnost" i antireligija?
mislim ako se mi relgiozni teramo sa podforuma, treba da nam se kaze, i sami cemo da nestanemo
teme o demonima su živnule zato što se pojavila neka devojka sa opravdanom sumnjom da je bila pod demonskim uticajem. pa smo potrčali da joj dajemo savete..demoni su deo hrišćanskog narativa..ako ne veruješ da postoje ne veruješ ni da je Isus činio čuda jer su čuda koja je činio bila isterivanje demona pre svega...čak i kad se govori o zdravstvenim problemima...

E pa, jako mi je drago sto je tako🙂, razlog vise da zaboravis na tu svoju "epizodu" , da li je stvar do sugestivnih ljudi (za nas), ili do nase naivnosti i nesnalazenja u datom trenutku , ili do naseg ranjivog (slabog duhovnog) stanja iz odredjenih razloga, ali vazno je da je to iskusenje proslo.

Ne obracaj dalje paznju i ne osvrci se na to, a taj covek neka ti bude kao i svaki neznanac, gledaj tog finog momka koga imas i svoj dosadasnji zivot koji te ispunjava, i nastavi dalje. "Nije strasno pasti, strasno je ne ustati", a kamoli za ovakve stvari koje drugi rade iz ciste pakosti a ljudima naskode.
Hvala puno

Back