DEMOKRATIJA JE SPRDANJE SA NARODOM

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Demokratija nije vladanje, nego savladavanje naroda, do stepena da ga se, kao sada u Srbiji, može držati na ivici, pa i ispod ivice egzistencije, a i dalje tvrditi da je narod ne samo uvažavan, nego da predstavlja i glavni politički faktor, izvor suvereniteta i slične balalajke.

Vrhunac prevare je tzv. Narodna skupština u kojoj su skupljeni navodno narodni, a zapravo partijski poslanici i zastupnici, koji izvršavaju ne volju naroda (da pristojno živi, na primer) nego volju partijskih vrhova, koji opet izvršavaju volju svojih sponzora i nalogodavaca, stranih mešetara i domaćih ekonomskih razbojnika, tzv. tajkuna.

U Srbiji, realno gledano i bez dlake na jeziku rečeno, postoje tajkunske i dodatno prevarantske partije.
Sve one se lažno predstavlajju i kite raznim imenima.
Tajkunske partije su DS, SNS, NS,LDP, G17, SPS, DSVM, LSV, JS, PUPS...
Dodatno prevarantske partije, one koje ostavljaju utisak da nisu tajkunske i da kobajagi imaju neka za narod dobra rešenja su: DSS, SRS, Joškine komunjare, Vulićevi socijalisti, Ljajićevi socijaldemokrati...

Šta mislite zašto nijedna od pobrojanih skupina u programu nema nešto što mi zovemo demoekonomski imperativ, što, prosto rečeno, znači pravo naroda na pristojan život i obavezu vladajućih da mu to obezbedi, jer u suprotnom nemaju osnovu za vladanje i predstavljaju ništa drugo nego gomilu uzurpatora i razbojnika.

Mi ćemo taj demoekonomski imperativ ugraditi ne samo u naš Program, tamo se već nalazi, nego, kad za to dobijemo podršku ogromne većine, i u budući Ustav Srbije, a onda i u zakone.

Po tim zakonima narod će, ako mu je ugrožen demoekonomski imperativ, imati pravo da uskraćuje građansku poslušnost i da zahteva hitnu smenu vlasti, bez obzira da li je vlada jedinstvena ili je u krizi.

Svako ko danas, a živeći loše, i pomišlja da da podršku bilo kojoj od tajkunskih ili dodatno prevarantskih partija, učinio bi sam sebi dobro delo, kad bi stavio prst na čelo i zamislio se nad svojom namerom.

Narod nije nemoguće prevariti. To se toliko puta pokazalo i dokazalo.
Uspeju li političari da ga još jednom preveslaju, desiće se ono što je jedino logično:
dalji sunovrat ekonomije i države.
Šta bi drugo?
 
A koji ste sada pa to Vi? Još jedna patrija koja će sa svojim"revolucionarnim programom" da skupi potpise i onda se proda nekom ambasadoru? Ja ,inače, pljujem po svim partijama i političarima jer su svi od reda isto sredstvoza poboljšavanje napretka biljki....

Prvo, nikakva je verovatnoća da bi hteli da nas kupe, jer cena bi bila ogromna:
1. morali bi da otpišu sve dugove Srbije
2. da nam daju bespovratni kredit u iznosu od bar deset milijardi evra, koje bismo uložili pre svega u razvoj agrara i seoskog turizma i to bismo uradili ne samo zato što je to dobro za narod, nego i zato što je jedan broj nas i lično zainteresovan za razvijanje poslova u tim sektorima

Ne verujem da će biti raspoloženi da kupuju po toj ceni, a nas manja ne zanima, već i zato što smo previše sujetni da bismo odustali od svojih namera i ciljeva:)

Prema tome, biće dovoljno da nas puste da radimo što smo naumili.
A to će morati, kada milioni stanu iza naše opcije.
Šta će? Trpeli su i Kastra onolike decenije.
A mi smo im ipak bolji slučaj od Kastra, nismo komunjare.

Ko smo?
Idi na: ustanak.rs
pa ćeš videti
 
Znao sam da je ZA klasičan levičarski anarhista:lol:
Znao si ti moj....pa ni njega. Voliš da troluješ? Razumem te kao antropopsiholog.
A to što si napisao i sam znaš da je lupetanje.
KOJI BI SE TO ANARHISTA ZALAGAO ZA USPOSTAVLJANJE VLASTI, JAKE I STABILNE DRŽAVE, A KOJI LEVIČAR ZA SRPSKI NACION POD JEDAN, A ZA UVAŽAVANJE OSTALIH NACIONA POD LOGIČNIM USLOVOM DA POŠTUJU DRŽAVU SRBIJU?
 
Poslednja izmena:
"Опште право гласа нам гарантује просечно вођство које ће нас водити у просечно животарење"


и

" укрсти коња за вучу и тркачког коња и добићеш потомство које није ни снажно ни брзо"
 
и

Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.239
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne interesuje sto ce neke muslimanke iz Sandzaka u Beogradu stajati na Srpsku kitu jer one mogu cak i da mijesaju na Srpskoj kiti ali cinjenica je da se one nikada nece udati za Krscanina i da ce uvijek traziti muslimana za muza a to je bitno.Sta mene briga da li je moja zena muzla Srpsku dugacku kitu kad ce mene uzeti za muza i prethodno otici kod doktora da sasije ranu jer su se prethodno Srbi pisali po njenoj rupi.
Poslednji put ažurirao/la Mingo : danas u 20:24



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Mene ne zanima da li je muslimanka bila luda kad se tucala sa Srbinom jer mene ne interesuje da li je pusila i da li je vristala od srece.Jer sve se moze medicinom sanirati.Meni je glavno da muslimanke nece postati vase supruge jer one ce biti supruge samo muslimanima.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Kad se vodi ljubav onda se vrcka dupetom naprijed nazad i zatim dolazi kiti od slatkoce da piski i on se popisa u zeninu rupu a zatim poslije devet mjesci dodje beba na svijet.Inace nama muslimanima je naredjeno da zenimo sve cure i one koje su se proburazile i one koje to nisu samo da ne bi prijesle u Krscanstvo.



Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Dok se ne popisas u zeninu rupu nema bebe.Ne moze da se zacne beba ako se ne popisas u njenu rupu i to da kita bude duboko zaronjenja u zeninu rupu.U toku pisanja pjena preliva iznad zenine rupe jer to je dokaz da muskarac ima dosta sjemena.


Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.259
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
I poslije pisanja u zeninu rupu kita se polako vadi iz zenine rupe i izlazi jedna masna kita koja kao da se najela zavrsila posao.
Ne obrisem kitu nego odem zajedno sa zenom u kupatilo i lijepo se okupamo kao pravi muslimani uzimajuci Gusul Kupanje a to je vjersko kupanje po Islamu.


Mingo
Razmisljam o Islamu
Domaćin


Učlanjen:
03.09.2010.
Pol:
muški
Poruke:
3.273
Reputaciona moć:
11
Re: Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka
Taj Cika izbacuje sok koji moze da napravi bebu.Kad se taj sok pomijesa sa zeninom rupom onda nastaje beba.Zene treba da su svjesne da trebaju upijati ovaj sok.



Ооооооооопс, попгрешна тема, извините
 
U Srbiji, realno gledano i bez dlake na jeziku rečeno, postoje tajkunske i dodatno prevarantske partije.
Sve one se lažno predstavlajju i kite raznim imenima.
Tajkunske partije su DS, SNS, NS,LDP, G17, SPS, DSVM, LSV, JS, PUPS...
Dodatno prevarantske partije, one koje ostavljaju utisak da nisu tajkunske i da kobajagi imaju neka za narod dobra rešenja su: DSS, SRS, Joškine komunjare, Vulićevi socijalisti, Ljajićevi socijaldemokrati...

Potpuno se slazem nema danas ni jedne partije koja nije komprimitovana.
Sve do jedne su izdale glavno nacelo DEMOKRATIJE a to je ODGOVORNOST prema drzavi , narodu, zemlji, institucijama, zakonu, buducnosti !
Njih se odgovornost ne tice njihov odgovor na sve sto se desava pa to je'' narodna volja'' pa prema tome narod je odgovoran.
Demokratija ne dolazi preko noci ona se uci Srbiji treba 50 godina da se shvati sta je to demokratija .

ZASTO SE LJUDI BAVE POLITIKOM ????

ODGOVOR NA OVO PITANJE JE VRLO JEDNOSTAVAN

ZATO STO POLITIKA OBEZBEDJUJE POVLASTICE, BENEFICIJE, MATERIJALNU SIGURNOST I NEVEROVATNO VELIO I BRZO BOGACENJE ZA JAKO KRATKO VREME

KAKO ONDA PROMENITI OVO I TO JE JEDNOSTAVNO

KADA POLITIKA BUDE NESTO GDE SE NECE STICATI BENEFICIJE, POVLASTICE, MATERIJALNA SIGURNOST ZA SEBE , SVOJU FAMILIJU, PRIJATELJE ONDA CE U POLITIKU ICI SAMO ONI KOJI ZELE OPSTE DOBRO
 
Prvo, nikakva je verovatnoća da bi hteli da nas kupe, jer cena bi bila ogromna:
1. morali bi da otpišu sve dugove Srbije
2. da nam daju bespovratni kredit u iznosu od bar deset milijardi evra, koje bismo uložili pre svega u razvoj agrara i seoskog turizma i to bismo uradili ne samo zato što je to dobro za narod, nego i zato što je jedan broj nas i lično zainteresovan za razvijanje poslova u tim sektorima

Ne verujem da će biti raspoloženi da kupuju po toj ceni, a nas manja ne zanima, već i zato što smo previše sujetni da bismo odustali od svojih namera i ciljeva:)

Prema tome, biće dovoljno da nas puste da radimo što smo naumili.
A to će morati, kada milioni stanu iza naše opcije.Šta će? Trpeli su i Kastra onolike decenije.
A mi smo im ipak bolji slučaj od Kastra, nismo komunjare.

Ko smo?
Idi na: ustanak.rs
pa ćeš videti


1.Milosevic je takodje imao milione iza sebe pa im se nikako nije uklapao u koncept
2.Cak i da je upravo on bio deo njihovog koncepta razbijanja SFRJ, svi znamo kako je i gde zavrsio.
3. Za vas uspeh je potrebno daleko vise propagande i medijske podrske ako mislite da dobijete milionsko glasacko telo mirnim putem. Potrebna je min. jedna tv-stanica sa prijemom sirom cele drzave koja ce najmanje 20-30 puta na dan emitovati vase anti-stranacke poruke narodu.
4. Potencijalni glasaci i u najzabitijim krajevima moraju da saznaju za vas u kratkom roku i da vas shvate ozbiljno sto ni malo nije jednostavno.
5. Imate potecijalnu konkurenciju u Dverima i u SNP Nasi1389.
6. Treba vam podrska od SPC
7. Ni jedna od aktuelnih stranaka se bez borbe tek tako lako nece predati ako vide da jednoga dana okupljate eventualno veliki broj simpatizera, pa bilo to preko mafijasa koji ce da blago receno "terorisu" vase aktiviste ili oficijelno preko policije, BIA......

Drugim recima zelim vam sve najbolje u koliko imate iskrene namere,ali ovo mi na zalost sve mirnim putem lici na mission impossibile.:roll:
 
Sve je to lepo, ali ko i kako moze garantovati da ta vasa grupacija APS nije samo jos jedna u nizu pohlepnih i lopovskih organizacija kao sto su i svve ostale?

Evo i tebi odgovora:

KO? NIKO.

Ali evo ŠTA može i KAKO se može garantovati.

Najveća, pa i jedina garancija je činjenica da smo mi koji ovo pokrećemo LIČNO zainteresovani za promenu i to iz tri razloga:

1. nećemo više da tolerišemo vladavinu vlastoljubivih diletanata, preko kojih vladaju ekonomski monopolisti i uopšte razbojnici

2. hoćemo da otvaramo i razvijamo svoje poslove, kojima su potrebni drugačiji uslovi,a pre svega eliminacija monopolističkog ekonomskog sistema

3. ćejf nam je, a meni naročito, da zahebem nadobudne mamlaze, što domaće, što belosvetske, a pogotovo što znam da ih se može oduvati
/ovo treće je meni važno/

NAROD UVAŽAVAMO, ALI NEMAMO NAMERU DA MU PODILAZIMO.
 
Evo i tebi odgovora:

KO? NIKO.

Ali evo ŠTA može i KAKO se može garantovati.

Najveća, pa i jedina garancija je činjenica da smo mi koji ovo pokrećemo LIČNO zainteresovani za promenu i to iz tri razloga:

1. nećemo više da tolerišemo vladavinu vlastoljubivih diletanata, preko kojih vladaju ekonomski monopolisti i uopšte razbojnici

2. hoćemo da otvaramo i razvijamo svoje poslove, kojima su potrebni drugačiji uslovi,a pre svega eliminacija monopolističkog ekonomskog sistema

3. ćejf nam je, a meni naročito, da zahebem nadobudne mamlaze, što domaće, što belosvetske, a pogotovo što znam da ih se može oduvati
/ovo treće je meni važno/

NAROD UVAŽAVAMO, ALI NEMAMO NAMERU DA MU PODILAZIMO.



ovo crveno govore SVI.
 
[/COLOR]


ovo crveno govore SVI.


1. nećemo više da tolerišemo vladavinu vlastoljubivih diletanata, preko kojih vladaju ekonomski monopolisti i uopšte razbojnici

NAROD UVAŽAVAMO, ALI NEMAMO NAMERU DA MU PODILAZIMO.


Da li je baš tako? Da to "crveno" govore SVI?

Sme li ono prvo da izjavi ijedan lider parlamentarne partije, da svoje finansijere nazove razbojnicima? Ne čuh nešto?

I ko je to, osim nas, rekao da "narod uvažava, ali nema nameru da mu podilazi"?

Neko od onih koji su blebetali: SRBIJA ZNA, NAROD ZNA NAJBOLJE, NAROD SE PITA, NAROD JE IZVOR SUVERENITETA...?

Ma daj...nešto si se malko pobrkao;)
 
Demokratija je kada dva idiota nadglasaju jednog pametnog...

Ostatak je parlamentarna procedura...
Neki oblik diktature i jednoumlja poput nacizma ili komunizma otklanja te probleme:lol:
nsdappage7opener.jpg

http://3.***************/_s1ki2i3SxTA/TN19sO0zZBI/AAAAAAAAAJE/bBskY75SCv0/s1600/Chinese+Communist+Party+3.jpg
 
Prvo, nikakva je verovatnoća da bi hteli da nas kupe, jer cena bi bila ogromna:
1. morali bi da otpišu sve dugove Srbije
2. da nam daju bespovratni kredit u iznosu od bar deset milijardi evra, koje bismo uložili pre svega u razvoj agrara i seoskog turizma i to bismo uradili ne samo zato što je to dobro za narod, nego i zato što je jedan broj nas i lično zainteresovan za razvijanje poslova u tim sektorima

Ne verujem da će biti raspoloženi da kupuju po toj ceni, a nas manja ne zanima, već i zato što smo previše sujetni da bismo odustali od svojih namera i ciljeva:)

Prema tome, biće dovoljno da nas puste da radimo što smo naumili.
A to će morati, kada milioni stanu iza naše opcije.
Šta će? Trpeli su i Kastra onolike decenije.
A mi smo im ipak bolji slučaj od Kastra, nismo komunjare.

Ko smo?
Idi na: ustanak.rs
pa ćeš videti

A sta cemo sa zdravstvom i vojskom?
Da umiremo jos i dalje posle tih ulaganja i da nemamo vojsku, da dopustamo da nas i dalje svaka djukela z..sava, na svakom cosku?
 

Back
Top