Demokrate su dovele Srbiju na rub ekonomske propasti - to i sami priznaju

I šta JOŠ treba da se desi da shvatimo da smo hteli nemoguće! Da preskačemo ekonomske i političke tokove. Iz ranog kapitalizma u komunizam. Ne mere. Postoje putevi. Najvažniji je edukacija naroda, socijalni razvoj, napredak... To OVI neće nikada da nam ponude. Tj. nude ali ne održavaju obećanje. Vreme je.Za parlamentranu monarhiju!
vreme je. Za parlamentranu monarhiju!
Buuuuuahahahaha!
to je glavni problem nase ekonomije! :rotf:
to je podjednaka glupost kao sto je hitler tvrdio da su jevreji izvor svih problema u nemackoj.
gluposti.
 
vreme je. Za parlamentranu monarhiju!
Buuuuuahahahaha!
to je glavni problem nase ekonomije! :rotf:
to je podjednaka glupost kao sto je hitler tvrdio da su jevreji izvor svih problema u nemackoj.
gluposti.

Pa bogami taj Hitler je Nemacku iz pepela podiga tako da ......

E sad sto je malo preterao u osvajanjima posle to je druga prica.Tj zajebao se sto je Rusiju napao da to nije uradio ko zna mozda bi jos pod Nemcima bili.
 
pusti sad ti na sta je licila srbija vi ste budzet srbije doveli do bankrota.

nece biti u septembru novca za isplatu davanja gradjanima sem ako drzava ne podigne neki novi kredit ili ne proda neku novu firmu.

zar te nije sramota zbog toga?
Pa necu da pustim nista.
Vi ste Srbiju upropastili a sad bi jos malo da je upropastite.
Vi ste se na delu pokazali da pojma nemate, jos ste prsli i na izborima, necete formirati vladu i tako to.
Ja bi se na tvom mestu pokrio usima i cutao, ne bi bulaznio po forumima pokusavajuci da ubedim narod da se crno u stvari belo.
Prsli ste, sto pre to provalis, bice ti lakse.:rotf:
 
procitaj temu o stavu rusije u vezi vlade DS i SPS-a . Vlada DS i SPS ce znaciti da rusija odustaje od podrske srbiji u vezi kosova i metohije. vlada sa DS-om znaci nezavisno kosovo i metohiju :rtfm:

Pa normalno.Vlada DS i SPS ce priznati fakticko stanje,nece oni nista novo izmisliti sta vec najuticajnije zemlje sveta nisu uradile.
 
Pa normalno.Vlada DS i SPS ce priznati fakticko stanje,nece oni nista novo izmisliti sta vec najuticajnije zemlje sveta nisu uradile.

evo blic pise da Ivica Dacic pristaje na koaliciju DS SPS jedino ako DS pristane da Dacic bude premijer nove vlade :lol:

za mene je to smesnije od beni hila, crne guje, i monti pajtona zajedno :lol:

evo ja se zalazem IZ SVE SNAGE za vladu DS SPS ako ce premijer da bude Dacic :rotf:
 
evo blic pise da Ivica Dacic pristaje na koaliciju DS SPS jedino ako DS pristane da Dacic bude premijer nove vlade :lol:

za mene je to smesnije od beni hila, crne guje, i monti pajtona zajedno :lol:

evo ja se zalazem IZ SVE SNAGE za vladu DS SPS ako ce premijer da bude Dacic :rotf:

Добар је предлог али неоставарив, јер Дача им да буде заменик премијер Коштунице.
 
sta fali himni hej sloveni???
ja sam sloven i time se ponosim. nismo mi kao hrvati da se stidimo svog porekla.
i tamo se nigde ne spominje komunizam.
a boze pravde je njesra.

Hej Sloveni je divna himna, slažem se. I divne su reči. Ali to je evergreen, srećo, kao Oda radosti, to NE MOŽE biti SRPSKA himna. To bi onda trebalo da bude himna SVIH slovenskih naroda. Kada postanemo Ujedinjeni Sloveni, kao sada UE, da pričamo o ustanovljavanju te pesme kao himne. do tada, molim te, napiši mi reči Bože pravde i reci mi šta je u toj pesmi njesra.
 
a prošlo je samo 7 dana od ovog tvog posta....:whistling:

vizionar
k015.gif
 
demokrate nastavljaju da ekonomski unistavaju ovu zemlju.

dinar vestacki jaca prema euru i dolaru a benzin za cudo poskupljuje :lol:

pa lopovcine demokratske ako vec jacate domacu valutu prema stranima trebalo bi da roba pojeftinjuje, ona koja se uvozi a ne da poskupljuje :lol:

-------------

Benzin poskupljuje na 110 dinara
13:42 | Izvor: B92
Beograd -- Ministarstvo rudarstva i energetike saopštilo je da su se stekli uslovi da gorivo u Srbiji ponovo poskupi, u proseku za 2,8 dinara po litru.


Dinar najjači od početka godine
11:42 -> 12:42 | Izvor: Beta
Beograd -- Dinar je danas najjači od 25. decembra prošle godine i za kupovinu evra potrebno je 79,0738 dinara, 24 pare manje nego u petak.


---------

znaci sve zive svetske valute slabe prema euru samo srpska valuta dinar konstantno jaca :lol:

rekao bi covek da nam je ekonomija na nivou japana i kanade kad ono u realnosti totalni raspad i rasulo
 

Back
Top