Деградација свести деволуционих облика

AlalVeraBataljon

Primećen član
Poruka
565
Господин Зденко Бамбулић је пре пет година објавио књигу под називмо "Деградација свести деволуционих облика".
Књига обрађује тему поимања амплитуде кривуље у корелацији са имплицитним системима који су просторно дискретни.
Погледајте видео:
 
U vremenu kad vecina zeli da celu knjigu svede na par recenica i ne moze se ocekivati ekspanzija svesti.
Kako znam?
Pa napisem 20 postupnih eseja o jednoj stvari i dobijem reakciju da je sve to ponavljanje istog, znaci kod kompresione svesti i ne moze se ocekivati dovoljno prostora za ekspanziju jer je to u suprotnosti sa prirodom.

A prva recenica u temi je i naucno i jezicki nepravilna...
krivulja cega....
 
U vremenu kad vecina zeli da celu knjigu svede na par recenica i ne moze se ocekivati ekspanzija svesti.
Kako znam?
Pa napisem 20 postupnih eseja o jednoj stvari i dobijem reakciju da je sve to ponavljanje istog, znaci kod kompresione svesti i ne moze se ocekivati dovoljno prostora za ekspanziju jer je to u suprotnosti sa prirodom.

A prva recenica u temi je i naucno i jezicki nepravilna...
krivulja cega....
Ne lažI Patak,ti si postavio ovu sprdačinu na youtubetu!:hahaha::mrgreen:
 
Nemojte tako, ipak Horor Biške vodi emisiju
nećete da kažete da su Rada ili Ivanović možda bolji, daleko bilo Amidža?
Заиста сам у кореспонденцији са Вашим мишљењем.
Наиме, тема има врло озбиљан карактер и прожима свесни спектар амплитуда кривуље, што је, морате признати, основа свих просторних коалција.
 
Какве везе сад скучена свест има с твојом бакицом ?
Наилазио сам на интелектуалце на врх планина Босне и Србије, без образовања.
А одакле им та мудрост, од бакице и декице, мјок !

Твоја бакица је живела пре 100.г. у сопственом Свету.
Данас не мож да сживи а да ниси у глобалном селу.
Дакле, испеглани и зачињени глобални трачеви одржавају невидљиво устројство у видљиво.
Слушаш ли ти ЦНН или ББЦ ??м?

- - - - - - - - - -

Господин Зденко Бамбулић је пре пет година објавио књигу под називмо "Деградација свести деволуционих облика".
Књига обрађује тему поимања амплитуде кривуље у корелацији са имплицитним системима који су просторно дискретни.
Погледајте видео:
, обратна еволуцију, односно еволуција врста према примитивнијем облику.
[/LIST]

~~~~

Постоји инволуција, као и време што не иде уназад, тако ни еволуција не иде уназад, нити је то игде и на било ком биолошком примеру доказано.

Ако не постоји биолошки онда не постоји ни у свести, дакле промашена терминологија, значење, дефиниција и тема !

Даље, инволуција (кретенизовање) итекако постоји !

Наставити даље дискусију по инволуцији
 
Предочено је да космичка сфера расте ка споља, те с тога морам да се не сложим са цењеним господином Мистик. Наиме, термини који се користе у књизи господина Бамбулића су довољно разјашњени ширем спектру напредних читалаца, те такво штиво не треба препоручивати аматерима.
 
"Sfera raste ka spolja" to svi znaju - još kažu širenje kosmosa - pjasno, nemož ka unutra ... ! :manikir:
(nešto ne verujem /bez citiranih fragmenata tj. dokaza/ da se tako dunsterski izražava)

A, sada daj korelaciju ili kauzalitet (valjda na degradaciju svesti) ili šta si hteo da diskutuješ ??? ... :think:

I nismo uopšte u obavezi da kupimo knjigu ili ako ne možemo da dođemo do štiva, da ćemo se ograditi od diskusije,

Ovo je forum, a ne univerzitet

jer fusnote su fusnote, a citiranje Autora je citiranje ... bez toga džaba je izlagati čitavu jednu temu u nekoliko tvrdnji

A tema da bi bila tema, čine ....mnogi elemenati/komponente ...:manikir:
 
Poslednja izmena:
Господин Зденко Бамбулић је пре пет година објавио књигу под називмо "Деградација свести деволуционих облика".
Књига обрађује тему поимања амплитуде кривуље у корелацији са имплицитним системима који су просторно дискретни.
Погледајте видео:
Mozes li da pojasnis kave veze s vezom (filozofijom) ima tema o "shvatanju tacke najveceg krivulje koja predstavlja najvisi intenzitet onoga sto krivulja mjeri u uzajamno odnosu sa indirektnim organizovanim cjelinama dejstvovanja koje su prostorno razlicite (izdvojene)" - posto je moj prevod tacan.
 
Poslednja izmena:
Mozes li da pojasnis kave veze s vezom (filozofijom) ima tema o "shvatanju tacke najveceg krivulje koja predstavlja najvisi intenzitet onoga sto krivulja mjeri u uzajamno odnosu sa indirektnim organizovanim cjelinama dejstvovanja koje su prostorno razlicite (izdvojene)" - posto je moj prevod tacan.
Nisi razumeo jer je to prebrzo pisano,a ti sporo čitaš...Mogu da ti prebacim na manju brzinu (kao nekad s LP ploče na singlicu) ,ali to ne radim za manje od 200 jevrića,pa
mogu da ti pošaljem broj računa I PIB kako bi avansno sebi obezbedio prevod...
 
Постоји инволуција, као и време што не иде уназад, тако ни еволуција не иде уназад, нити је то игде и на било ком биолошком примеру доказано.
Ja ne priznajem evoluciju, ali nesto znam: u skolama, osnovnim i srednjim, ali i knjigama koje priznaju evoluciju, uci se kako ipak postoji to da "neki i neki" orgaizam koji ima manje sposobnosti za razlicite pokrete (ili zvukove, rad jezika itd.) moze da ima vecu slozenost mozga (ili druge vrste nervnog sistema, posto prostiji organizmi nemaju mozak, iako neki losi djaci misle da su "ganglijoni" vrsta mozga) od "nekog i nekog" organizma sa sposobnoscu za vise vrsta pokreta, nacina okretanja ociju itd.
 
Poslednja izmena:
Ja ne priznajem evoluciju, ali nesto znam: u skolama, osnovnim i srednjim, ali i knjigama koje priznaju evoluciju, uci se kako ipak postoji to da "neki i neki" orgaizam koji ima manje sposobnosti za razlicite pokrete (ili zvukove, rad jezika itd.) moze da ima vecu slozenost mozga (ili druge vrste nervnog sistema, posto prostiji organizmi nemaju mozak, iako neki losi djaci misle da su "ganglijoni" vrsta mozga) od "nekog i nekog" organizma sa sposobnoscu za vise vrsta pokreta, nacina okretanja ociju itd.
Pomešao si teme,sačekaj da se "spustiš"...:lol:
 
Pomešao si teme,sačekaj da se "spustiš"...:lol:
ovaj je lud, ajde isklulijraj, pricao je o evoluiciji i ja sam mu odgovorio, sto ces ti? jahat te treba kao konja... ti si imbecilno opterecen da mi se ubacis poslije svega sto napisem ko da ja pisem nesto pametno

ako sam nekim slucajem glup, i svi znaju da sam glup, sto se ti pravis da si pametnji od mene
zar nije lako biti pametniji od mene?
sto se vas dvojica ako je lako bit pametniji od mene trudite da ispadnete pametniji, ti i bRu zLi?
 
Poslednja izmena:

Back
Top