Decko salje HOT poruke, mozda nisu za mene

U sred noci dobijem explicitnu poruku od decka mog.Prvo se odusevim
..a onda shvatim da davno nisam.dobijala te poruke.
Onda procitam bolje..i shvatim da je moze biti i pogresiio..
Nekoj drugoj poslao..
I tu se nadrkam..
Prvo mu nije bilo jasno sta pricam
A ondda je rekao..Ne razumem..pa tebi sam i poslao..
.....i posle visednevnog mog drkanja...
Najzad ga pitsm...da li je stvarno poruka bila za mene..
On mi je samo odgvorio
Jedi govna.
To na muskom jeziku znaci....?
 
U sred noci dobijem explicitnu poruku od decka mog.Prvo se odusevim
..a onda shvatim da davno nisam.dobijala te poruke.
Onda procitam bolje..i shvatim da je moze biti i pogresiio..
Nekoj drugoj poslao..
I tu se nadrkam..
Prvo mu nije bilo jasno sta pricam
A ondda je rekao..Ne razumem..pa tebi sam i poslao..
.....i posle visednevnog mog drkanja...
Najzad ga pitsm...da li je stvarno poruka bila za mene..
On mi je samo odgvorio
Jedi govna.
To na muskom jeziku znaci....?
To znači da sad treba da zaćutiš i pokaješ se, jer se on kao uvredio.

A ja mislim da nakon iskrenog slanja takve poruke ipak ne ide da se kaže to što je na kraju rekao. Moguće da je zaista nije tebi poslao, a ako ipak jeste, ni onda on nije čovek za duže staze. Biće kod njega još takvih izjava.
 
Poslednja izmena:
To znači da sad treba da zaćutiš i pokaješ se, jer se on kao uvredio.

A ja mislim da nakon iskrenog slanja takve poruke ipak ne ide da se kaže to što je na kraju rekao. Moguće da je zaista nije tebi poslao, a ako ipak jeste, ni onda on nije čovek za duže staze. Biće kod njega još takvih izjava.
Eee pa to me zanimalo...
On se kao uvredio!!
I ja njemu kazem isto
Nema kod nas rasprave. Samo tako te dve tri reci ..i resimo stvar.
Ne buni mene provka kao psovka .. jedi govna itd...
Mene buni..zasto je izrecena na tom.mestu..
PRVO
on se ne pravda nikad.niti od mene to trazi.
Cudno mi je sve.
Ne.mi smo vec 8 meseci u vezi
Ovo je bila prva situacija ovakva..
Strasno imam cudsn osecaj..
On ne flertuje sa drugima.
Njega nisu ni zanimale zenske ..
Tako sam cula kada sam ga upoznala..
Drugi o njemu pricaliiii to.
Max me on sve ispostuje.
..ne znam sta je ovo
.kako da znam da.li je poruka za mene ili ne?
Uzmem mu telefon i pretresem?
 
To znači da sad treba da zaćutiš i pokaješ se, jer se on kao uvredio.

A ja mislim da nakon iskrenog slanja takve poruke ipak ne ide da se kaže to što je na kraju rekao. Moguće da je zaista nije tebi poslao, a ako ipak jeste, ni onda on nije čovek za duže staze. Biće kod njega još takvih izjava.
a ko zna koliko ga je smarala sa pitanjima...
 
Ne.mi smo vec 8 meseci u vezi
Ovo je bila prva situacija ovakva..
Strasno imam cudsn osecaj..
On ne flertuje sa drugima.
Njega nisu ni zanimale zenske ..
Tako sam cula kada sam ga upoznala..
Drugi o njemu pricaliiii to.
Max me on sve ispostuje.
..ne znam sta je ovo
.kako da znam da.li je poruka za mene ili ne?
Uzmem mu telefon i pretresem?
a zar je bitno?
i to te ozbiljno pitam..da li je bitno da znas da li je poruka bila namenjena tebi..?
ako kako sama kazes da te max sve ispostuje.. da se prema tebi ponasa isto kao i prvog dana..ako ti u njegovom ponasanju ne primecujes promenu u odnosu na tebe..sta cackas?
i to iskreno kazem.
ja nikad mojim devojkama mobilni nisam pogledao.. nisam pitao..nisam ispitivao..ako se ponasaju prema meni isto kao i prvog dana ne zanima me..necu da punim sebi glavu glupostima.
 
Ni u najgoroj svađi ne sme da se vređa druga osoba, može se iznositi stav i svoje viđenje situacije, može se pričati o svojim osećanjima i razmišljanjima, ali vređati drugu osobu ne smeš ukoliko želiš da nastavite zajedno mežusobno se poštujući.
to se slazem sa tobom i ja to ne radim, ali postoje ljudi koji su siroviji..ali to ne znaci da varaju...
 
Stvarno, partner ti kaže"jedi *ovna" i posle sasvim normalno nastavite ljubav i razmenjivanje nežnosti? Nije to za mene, poštovanje je osnova pa se na nju nadograđuje. Bez njega se sve uruši, kad tad.
pa pazi..nekome je to uzrecica bez neke duboke zelje da uvredi ili povredi..razliciti su senzibiliteti..
neko to jednostavno kaze kad hoce nekog da otkaci a u sustini nema zelje da je povredi ili uvredi... to sto si ti osetljiva na takvu recenicu ne znaci da su svi..takodje..ne znaci da ti ne treba da budes osetljiva i da nisi u pravu..jesi..ali to je tvoj senzibilitet..neko kao uzrecicu kaze "idi u pi.cku materiju"
ne kazem da je lepa i fina ali kad te tako opsuje ti mozes najstrasnije da se uvredis a covek je vise onako usput to rekao..

i da.....ne kazem da je to dobro..niti pravdam...samo hocu da kazem da se nepotrebno kacis na detalj odnosa, koji je mozda i potpuno nebitan u njihovom funkcionisanju jer to sto joj je to rekao ne znaci da je manje voli...ona najbolja zna kako on funkcionise i u kom smislu je to rekao..sa kojom namerom
 
pa pazi..nekome je to uzrecica bez neke duboke zelje da uvredi ili povredi..razliciti su senzibiliteti..
neko to jednostavno kaze kad hoce nekog da otkaci a u sustini nema zelje da je povredi ili uvredi... to sto si ti osetljiva na takvu recenicu ne znaci da su svi..takodje..ne znaci da ti ne treba da budes osetljiva i da nisi u pravu..jesi..ali to je tvoj senzibilitet..neko kao uzrecicu kaze "idi u pi.cku materiju"
ne kazem da je lepa i fina ali kad te tako opsuje ti mozes najstrasnije da se uvredis a covek je vise onako usput to rekao..

i da.....ne kazem da je to dobro..niti pravdam...samo hocu da kazem da se nepotrebno kacis na detalj odnosa, koji je mozda i potpuno nebitan u njihovom funkcionisanju jer to sto joj je to rekao ne znaci da je manje voli...ona najbolja zna kako on funkcionise i u kom smislu je to rekao..sa kojom namerom
Razumem šta kažeš, znam da postoje takvi ljudi, m/ž, ja nisam takva i znači mi način obraćanja.
 
Ali onda ne zastaje da pita šta znači taj izraz u takvoj situaciji, jer zna po sebi da ne znači ništa.
vidis tu nastaje problem koji sam spominjao u prethodnoj poruci.."punjenje glave"
kad crv krene..on busi..zato se ja ne osvrcen na detalje dok je celokupno ponasanje kako treba..
da .. cim sumnja..99% je poruka bila namenjena nekoj drugoj..ona ga zna..zna njegovo ponasanje i rutine...e sad.. postavlja se pitanje kakva je poruka bila..koliko eksplicitna..sitan bezazleni flertic ili nesto ozbiljnije...na kraju..neka ga otvoreno pita..zelim da otklonim sumnje jer me to razdire i pokazi mi svoje poruke u telefonu, viberu, instagramu i sta sve vec ima..
i videce kako ce reagovati.

ja sam uvek bio za direktnu komunikaciju bez uvijanja..gadjas u glavu.. ako sumnjas isteraj to na cistinu direktnim trazenjem na fin i kulturan nacin..
ali to ne sme da predje u paranoju..tajno gledanje mobilnog i slicno....neka joj pokaze sad..smiri je (ako naravno ne petlja) i da ona vise nikad ne trazi mobilni na pregled...
 
Poslednja izmena:
vidis tu nastaje problem koji sam spominjao u prethodnoj poruci.."punjenje glave"
kad crv krene..on busi..zato se ja ne osvrcen na detalje dok je celokupno ponasanje kako treba..
da .. cim sumnja..99% je poruka bila namenjena nekoj drugoj..ona ga zna..zna njegovo ponasanje i rutine...e sad.. postavlja se pitanje kakva je poruka bila..koliko eksplicina..sitan bezazleni flertic ili nesto ozbiljnije...na kraju..neka ga otvoreno pita..zelim da otklonim sumnje jer me to razdire i pokazi mi svoje poruke u telefonu, viberu, instagramu i sta sve vec ima..
i videce kako ce reagovati.

ja sam uvek bio za direktnu komunikaciju bez uvijanja..gadjas u glavu.. ako sumnjas isteraj to na cistinu direktnim trazenjem na fin i kulturan nacin..
ali to ne sme da predje u paranoju..cesto gledanje mobilnog i slicno....neka joj pokaze sad..smiri je (ako naravno ne petlja) i da ona vise nikad ne trazi mobilni na pregled...
Pa da, ko hoće da dugo ostanu zajedno mora biti direktan, tj. davati i očekivati iskrenost.
 
Eee pa to me zanimalo...
On se kao uvredio!!
I ja njemu kazem isto
Nema kod nas rasprave. Samo tako te dve tri reci ..i resimo stvar.
Ne buni mene provka kao psovka .. jedi govna itd...
Mene buni..zasto je izrecena na tom.mestu..
PRVO
on se ne pravda nikad.niti od mene to trazi.
Cudno mi je sve.
Ne.mi smo vec 8 meseci u vezi
Ovo je bila prva situacija ovakva..
Strasno imam cudsn osecaj..
On ne flertuje sa drugima.
Njega nisu ni zanimale zenske ..
Tako sam cula kada sam ga upoznala..
Drugi o njemu pricaliiii to.
Max me on sve ispostuje.
..ne znam sta je ovo
.kako da znam da.li je poruka za mene ili ne?
Uzmem mu telefon i pretresem?
Pa i ti bi se uvredila da si ti njemu poslala nesto sexi, a on umesto da se obraduje i nastavi u istom „ritmu“ te napadne i krene da te gnjeci pitanjima:“Za koga je bila poruka?? Za koga je bila poruka??“ :)
E sad, da li su tvoje sumnje opravdane ili ne je pitanje. Mozda se samo bezveze tripujes i trazis djavola, a mozda i stvarno ima nesto sa strane.
Najpametnije bi ti bilo da prestanes da ga davis i ponasas se kao da je sve u redu.Ti budi fer, jer u vezi treba biti fer, a on kako on hoce. Kako bude „gradio“ tako ce mu i biti.
Ako nesto postoji vec ce isplivati na povrsinu, a ako ne postoji samo ces bezveze pokvariti odnos.
 
Pa i ti bi se uvredila da si ti njemu poslala nesto sexi, a on umesto da se obraduje i nastavi u istom „ritmu“ te napadne i krene da te gnjeci pitanjima:“Za koga je bila poruka?? Za koga je bila poruka??“ :)
ma kapairam je..verovatno joj obicno posalje..kupi pivo..istusiraj se... raskloni sve sa trpezarijskog stola...stizem z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top