decko i njegova drugarica

Imam pitanje..sta ako vash decko svaki dan vidja svoju najbolju drugaricu?Imam povjerenja u njega,pogotovo nakon tako mnogo vremena i jos dodatno sto nam je zajednicki zivot ove dve godine sjajan, ali ipak..zasto bih svog najboljeg druga vidjala svaki dan?Cak i da zelim, obaveze mi ne dopustaju..a on, iako je jako zauzet, uvijek uspije da se vidi sa njom, svaki dan:)..:roll:
Imam li osnove za sumnju da mozda pocinje da razvija romanticna osjecanja prema njoj a da pri tome nije ni svjestan..?:think:

:dontunderstand:

Имала сам ту муку једном давно. Да зло буде веће, била му је и прва комшиница. И ми смо били две године заједно. Када смо раскинули, он се са њом смувао после неких годину дана (баш јој је дуго требало :mrgreen:)
И данас, после 15 година су заједно, нису у браку и немају децу. Чак ни не живе заједно.
 
Не мора то ништа да значи...
А ово што се десило Марини више делује као случајност...

Тачно да не мора.
Ја сам имала осећај да нешто значи. Видела сам како га она гледа, како се смеје, шта све ради да би му угодила. Знала сам да ће завршити заједно.
Искрено, ја сам њега оставила јер сам се заљубила у другог али сам већ знала шта ће се десити (он није).
Имам и ја најбољег друга и био је један период кад смо се свиђали једно другом. Али ми смо о томе попричали и схватили да та осећања нису довољно јака да бисмо због тога кварили пријатељство. Сада сам му кума.
Поента приче је да не мора да значи, али ако девојка има неки осећај да се нешто дешава треба да се запита зашто је то тако и да отвори "четворе очи".
 
У мушко-женском пријатељству увек постоји и та сексуална димензија.
Она се обично занемари или превазиђе али се некад и реализује...
Лично мислим да је мали број ситуација у којима се реализује.
Од тог малог броја огроман део чине ситуације у којима је другарица била иницијатор.
Разлог овоме је у чињеници да жене ретко почињу да посматају своје другове као мушкарце, што мушкарцима није проблем с другарицама...
 
Vidim da su neki ovde u temi rekli kako musko-zenska prijateljstva ne postoje...Glupo je donositi takve zakljucke iz sopstvenog (ne)iskustva...Naravno da postoje...i mozda su retka...ali mogu biti mnogo cvrsca i iskenija od zensko-zenskih...
A sto se teme tice...jeste sve to malo preterano...vidjati se sa nekim svaki dan...ma kakvo to prijateljstvo bilo...
 
Vidim da su neki ovde u temi rekli kako musko-zenska prijateljstva ne postoje...Glupo je donositi takve zakljucke iz sopstvenog (ne)iskustva...Naravno da postoje...i mozda su retka...ali mogu biti mnogo cvrsca i iskenija od zensko-zenskih...
A sto se teme tice...jeste sve to malo preterano...vidjati se sa nekim svaki dan...ma kakvo to prijateljstvo bilo...

baš to:)
 
Pada prvi sneg!!!!
Ej ljudi,pitala sam ga zasto se svaki dan vidja sa njom i rekla da mi smeta to,a on je samo odgovorio da je to njegov drustveni zivot i ako nemam povjerenja u njega,trebalo bi odmah da okoncamo vezu!!! Sta da se radi?!!!
Mozda stvarno postoje musko zenska prijateljstva,ali sam sasvim sigurna da kad tad,neko od prijatelja pocne da gleda onog drugog na drugi nacin, pa makar to bilo i na samo par dana!!!Svaka cast ljudima koji su uspjeli da odole ovakvim iskusenjima..vidjecemo da li ce i moj decko..
 
Pa ne znam..Ja sam samo tinejdzer ali mi nije logicno sto je tako cesto sa njom, i sad kad mora da bira izmedju tebe i nje on tebi kaze da mozes da se pokupis...Ja bih mu licno rekla da imam povjerenja ali i da imam prava da sumljam, ipak-svaki dan...
 

Back
Top