Decembarski racun za struju koji nije stigao kako, koliko ste platili?

EPS gde se placaju racuni za struju ne radi,salter zatvoren.Gde ste vi platili racun,koliko ste platili?
Na koji nacin kad racuna nema?
Sve račune uvek plaćam na šalterima pošte...
Juče mi je stigao račun za struju...
Prošlog meseca su čitači struje EDB-a zakasnili za desetak dana sa čitanjem struje, tako
da se čitanje struje pomerilo za nedelju dana, pa i računi kasne ovog meseca zbog toga...
 
Dobila račun juče, platila online. Imam aplikaciju od banke. Da nije stigao, platila bih malo više nego prethodni. Možeš da platiš i u pošti.
Bili naslovi na netu kako su svi dobili enormno veliki račun.
Te poskupela struja, te lupaju stanje, itd. Ja nisam. Čak je malo i niži. Jedino me to plašilo. Nemaš kome da se žališ u tom slučaju.
 
Dobila račun juče, platila online. Imam aplikaciju od banke. Da nije stigao, platila bih malo više nego prethodni. Možeš da platiš i u pošti.
Bili naslovi na netu kako su svi dobili enormno veliki račun.
Te poskupela struja, te lupaju stanje, itd. Ja nisam. Čak je malo i niži. Jedino me to plašilo. Nemaš kome da se žališ u tom slučaju.
Nizi racun zavisi od same potrosnje, struja jeste poskupela i to ne malo.
 
Cena, prava sitnica.
zato nocu se koristi kada je jeftina struja

ves masina, masina za susenje, 2 bojlera i 2TA peci (jedna na trojku, jedna na keca, cisto da smlaci).
decembarski racun mi bio 8000.
da sam imao samo skupu tarifu bilo bi oko/preko 130000

da mi brojilo i uklopnik nisu na ulici, lako bih ja permutovao te 2 zice da imam jeftinu struju preko dana. ovako se pici nocom
 
Више деценија све битне рачуне плаћам трајним налозима преко банке и ниједном се нисам покајао. Пре свега, не мислим о томе, а затим имам право на попусте за редовно плаћање када год стигну. Код "Инфостана" то и није баш мали износ. Једино из неког разлога не могу тако да плаћам SBB, па њега и одржавање зграде плаћам у оближњој пошти. Када ми због штрајка није на време стигао SBB, једноставно сам преко поште уплатио прошломесечни износ, мада није био одоговарајући позив на број, али је уплата уредно евидентирана. Накнада по рачуну је петнаест динара, али то сматрам разумним пошто ја не радим баш ништа.
 

Back
Top