Daviteljka

Cao,

hteo bih da pokrenem temu u vezi erotskog davljenja.

Ja sam muskarac sa fetishom zenskih ruku i davljenja iskljucivo rukama,tacnije volim da me devojka davi rukama i volim da gledam njene ruke dok to rade meni ili nekoj drugoj osobi.Moje devojke su to radile iskljucivo iz razloga sto se meni to svidja ali nisam upoznao ni jednu devojku koja uziva da to radi.

Zanima me da li postoje devojke koje imaju taj fetish da dave druge ljude?Da li je neko upoznao takvu osobu i kakva su vaša iskustva?
Secam se kao klinac, nekih 10 ak god mozda, tu gde smo visili, bila je ekipa devojaka, neka srednja skola recimo. I ova jedna me nesto bas privlacila. Crna, namrstena stalno. Naravno, zadirkivao sam je kao tipicno, deriste da me pojuri ali nije nikad mogla da me stigne. I jednom sam legao na klupu i suncao se kad cap, eto nje, uhvatila me obema rukama za vrat dok sam tako lezao i pocela da mi sikce na uvo, dok mi je njena kosa mazila lice. Bila mi je frka naravno, ali kako me je pustila, skapiram da mi je zarila nokte i da mi je vrat prokrvario. A cudan neki osecaj. Boli i u isto vreme erotsko uzbudjenje.
No proslo me to posle i nisam nikad fintazirao o tome niti je zadirkivao. Zaljubio sam se bio u neku plavusu na mopedu.
 
Cao,

hteo bih da pokrenem temu u vezi erotskog davljenja.

Ja sam muskarac sa fetishom zenskih ruku i davljenja iskljucivo rukama,tacnije volim da me devojka davi rukama i volim da gledam njene ruke dok to rade meni ili nekoj drugoj osobi.Moje devojke su to radile iskljucivo iz razloga sto se meni to svidja ali nisam upoznao ni jednu devojku koja uziva da to radi.

Zanima me da li postoje devojke koje imaju taj fetish da dave druge ljude?Da li je neko upoznao takvu osobu i kakva su vaša iskustva?

Jedna Jelena krenula da me davi dok je bila gore. Palo mi na pamet da je nabodem ili makar uradim polugu na ruku. :lol: Nisam ljubitelj
 

Back
Top