darkerka

sta mislite o darkerkama ?:rumenko:

x2
zubo.gif
 
nadje se po koja dobra, ali uglavnom su krš pič.ke, pa moraju to da maskiraju nekim fazonom.
u suštini ne volim kad ljudi ogreznu u jedan fazon. onda gube svoj identitet i postaju samo "darkerka" ili "darker" ili "mjetalac" ili "panker"... panker si u duši, a ne zato što nosiš čirokanu, ili mogu da nosim čirokanu a da nisam panker..."U je, baš ti dobra zurka, jel si ti neki panker?" "nisam!", "pa što onda nosiš čirokanu?" "šta te boli ******"
ili si neki ultra HC lik ali kad se zaljubiš onda slušaš Šaku Polumentu - Ona je ljepša od noći
i onda mi to smešno kod darkerki, kao ja sam vještica, mnogo sam mračna, vampiruša sam, saću ti se krvi napit... kao neki tripovi ludnice...
darkerke su obično iz negotina ili smedereva, to sam primetila isto.
 
nadje se po koja dobra, ali uglavnom su krš pič.ke, pa moraju to da maskiraju nekim fazonom.
u suštini ne volim kad ljudi ogreznu u jedan fazon. onda gube svoj identitet i postaju samo "darkerka" ili "darker" ili "mjetalac" ili "panker"... panker si u duši, a ne zato što nosiš čirokanu, ili mogu da nosim čirokanu a da nisam panker..."U je, baš ti dobra zurka, jel si ti neki panker?" "nisam!", "pa što onda nosiš čirokanu?" "šta te boli ******"
ili si neki ultra HC lik ali kad se zaljubiš onda slušaš Šaku Polumentu - Ona je ljepša od noći
i onda mi to smešno kod darkerki, kao ja sam vještica, mnogo sam mračna, vampiruša sam, saću ti se krvi napit... kao neki tripovi ludnice...
darkerke su obično iz negotina ili smedereva, to sam primetila isto.

Ma nemoj...:lol:
Mada i mene neke stvari nervirajukod metalki.....i tako te ekipe....ma i kod rokerki...neki fazoni su ok...ali do 12 god starosti...
A to da smo krševi.....ha-ha...xD
 
jednom sam se vozila nocnim 31om
i tu su bila dva pijana ketena koja su ownowala autobus svojim shabanskim forama
i jedna darkerka koja je nacrtala neke tribale oko ociju slatka devojka iako nije moj fazon
i nemam nista protiv nje ali one imaju protiv sebe pa zauzimaju taj nadrkani stav da bi se odbranile od nekih verbalnih napada koje im, inace, niko ne upucuje
nego one misle da zasluzuju prekor i zato nadrkanost kao samoodbrana
kao i ponekad karikiranje zenskosti sto mi je posebno odvratno
ako nisi dovoljno lepa slatka i uvijena da budes zensko onda nemoj da ismevas zenu, budi hermafrodit cao niko te nece dirati
 

Back
Top