Danilović hoće Đilasa

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
Danilović hoće Đilasa

Predsednik KK Partizan mt:s Predrag Danilović predlaže gradonačelnika Beograda Dragana Đilasa za predsednika Košarkaškog saveza Srbije, saznaje B92.

Danilović, koji je član Upravnog odbora saveza, smatra da bi Đilas bio najbolje rešenje za trenutnu situaciju.


Sadašnji predsednik Dragan Kapičić ranije je izjavio da se neće ponovo kandidovati za mesto prvog čoveka saveza. 2011. godina je izborna za KSS, koji će osim predsednika dobiti i novog selektora s obzirom da Dušan Ivković više neće obavljati tu funkciju.

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2011&mm=02&dd=18&nav_id=493791

Iako je Djilas sigurno ubedljivo najsobniji političar na našoj političkoj sceni (što i nije nešto doduše )i što bi sigurno bio majka Mara za onog crnopgorskog majmuna što je sada na čelu , ne vidim koji qurac bi mu još ta funkcija trebala ,malo mu je ovo što ima . :roll:
 
Kakav je lupež ovaj DANILOVIĆ.
Navadio ga Djilas na keš kolica u vidu 20 miliona dinara za KK-Partizan, pa bi još para.
Uslačile su mu se narodne pare, pare iz budzeta grada, koje je inače Djilas dao iz kase grada, a ne svoje pare kao Vučićević Zvezdi.
Po mom sudu novi predsednik treba da bude čovek, koji uplati u kasu KSS bar 5 miliona evra. Naravno svojih para, a ne narodnih.
Ove bitange i genetske kukavice i CICIJE kao što su; Danilović, DIVAC, Saša Djordjević, Paspalj, Rebrača treba eliminisati iz rada u košarci.
Ta bagra je uzela Milione dolara, evra, pogotovu Divac, i umesto da deo kapitala zaredjen ubacivanje lopte kroz metalno obruč daju sportu, daju košarci.
To jest naprave sportske hale, da im to bude biznis i zanimanje, jok oni bi da kupuju "J+Kisele vode" , "Novosti" i ostale VODE-VODE.
Zbog tih ološa, cicija naša deca treniraju po hladni, ili prevrućim šatorima, balonima i ostalim neadekvatnim školskim salama.
Dole bando kriminalistička, a ti Daniloviću, ćuti i ne javljaj se, no plati STRUJU hali Pionir, i ne traži da ti ga ja platim i ostali poreski obveznici, gnjido jedna cicijaška.
 
Poslednja izmena:
duda je dao ostavku kolko sam chuo

NIsam siguran kako tačno to ide, da li je on raskinuo ugovor ili odbio da ga produži ili šta već, ali po onome što sam čuo, a ujedno i po onome što je Čovič rekao, dolazak Đilasa znači promenu Dudinog mišljenja, ili barem nove pregovore.

Inače, koliko sam čuo od onog Tegeltije sa SOS-a još pre par nedelja, on ima odlično mišljenje o Đilasu kad je njegova pomoć srpskoj i beogradskoj košarci, i sportu uopšte, u pitanju.
 

Back
Top